Aktualności

14.02.2017 , WB

Nowe, własne łacze do węzła EPIX w Katowicach

W dniu dzisiejszym, 14.02.2017 zestawiliśmy kolejne łącze dostępowe do naszej infrastruktury serwerowej, w technologii światłowodowej, w jednego z największych węzłów wymiany ruchu międzyoperatorskiego EPIX w Katowicach. Dzięki temu rozwiązaniu dostęp do naszej sieci będzie jeszcze szybszy - dotyczy to również styków zagranicznych, uzyskaliśmy dostępy do takich ogólnoświatowych sieci jak GTT, Cogent, Level 3 oraz do węzłów wymiany ruchu w Niemczech, Holandii czy Anglii (DE-CIX, NIX, AMSIX, LINX).

01.01.2017 , WB

Roczny raport skanowania exploitów i nieaktualnych wersji skryptów

Opublikowaliśmy roczne podsumowanie zagrożeń, jakie wykrył nasz system anty-exploitowy w całym roku 2016. Nasz system skanuje w locie wszystkie pliki na serwerach. Przeskanowaliśmy prawie 40 milionów plik ...

czytaj więcej
08.12.2016 , WB

PHP 7.1 na wszystkich serwerach

Na wszystkich naszych serwerach pośród wielu wersji php, które można samodzielnie zmieniać w cPanelu, jest dostępna również wersja PHP 7.1

04.12.2016 , WB

Darmowe certyfikaty SSL dla każdego

Od dnia 5.12.2016 na wszystkich kontach hostingowych, na wszystkich naszych serwerach jest uruchomiona usługa automatycznej rejestracji i odnawiania certyfikatów marki Let's encrypt. Po podpięciu domeny, będzie generował się kwalifikowany certyfikat SSL dla tej domeny i jej subdomen np. mail.domena-klienta.pl Dzięki temu rozwiązaniu każdy będzie mógł bezpłatnie używać adresów z "zieloną kłódką" oraz będzie można konfigurować programy pocztowe z połączeniem szyfrowanym (juz więcej nie będzie komunikatu o niepoprawnym certyfikacie SSL). Certyfikaty SSL będziemy generować za darmo, w standardzie dla każdego pakietu hostingowego. Certyfikaty Let's encrypt muszą być odnawiane co 3 miesiące i nasze skrypty będą to wykonywać automatycznie i bezobsługowo. Zapraszamy do poczytania więcej o darmowych certyfikatach SSL na hostingu smarthost.pl

02.12.2016 , WB

Wyprzedaż rocznika 2016

Poddajemy się ogólnym trendom: wszyscy robią wyprzedaże modeli rocznika 2016. My też. Przejrzeliśmy naszą serwerownią i mamy kilka serwerów, które możemy tanio wynająć. Zatem startujemy: wyprzedaż niedrogich serwerów dedykowanych. Oczywiście wszystkie mają nowe dyski twarde i znajdują się w naszej serwerowni.

24.11.2016 , WB

Czarny Piątek w smarthost.pl

Jak wyprzedaże, to wyprzedaże. My też obniżamy ceny w ten jeden dzień. Od północy do północy w dniu 25.11.2016 każdy pakiet hostingowy można kupić na okres 6 miesięcy w cenie obniżonej o 90% w stosunku do rocznej ceny regularnej. pakiet smart-base-mikro: na 6 miesięcy za 2,9 zł netto pakiet smart-base-mini: na 6 miesięcy za 6,9 zł netto pakiet smart-base-www: na 6 miesięcy za 9,9 zł netto pakiet smart-pro-www: na 6 miesięcy za 14,9 zł netto pakiet smart-pro-store: na 6 miesięcy za 29,9 zł netto pakiet smart-pro-mac: na 6 miesięcy za 52,9 zł netto Wszystkie pakiety posiadają zabezpieczenie antyexploitowe na popularne skrypty jak Joomla czy Wordpress.

18.11.2016 , WB

Podobno rozmiar nie ma znaczenia. A pozycja?

Pewnie samo porównanie pokazuje, że jeszce jesteśmy małą firmą, ale robimy wszystko, żeby nasi Klienci byli zadowoleni. Nasza codzienna (choć w sumie to nocna też ...) ciężka praca skutkują tym, że co kilka dni wskakujemy o jedną lub dwie pozycję wyżej na liście polskich firm hostingowych prowadzonych przez WebHostingTalk (top100.wht.pl). Jeszcze 2 lata temu byliśmy daleko poza pierwszą setką, aktualnie mamy od kilku dni pozycję 76. Dziękujemy naszym Klientom za zaufanie. Mamy też coraz więcej pozytywnych opinii, zapraszamy do poczytania: opinie o Smarthost.pl

01.10.2016 , WB

Uwalniamy wszystkie konta hostingowe z limitów transferu !

Z dniem 1 października 2016 rezygnujemy całkowicie z limitowania transferu na kontach hostingowych. Aktualnie, od dzisiaj wszystkie konta hostingowe nie mają limitu transferu. Serio, serio :-) Bo lepiej mieć konto bez limitów niż z limitem, prawda ?

29.09.2016 , WB

Rejestracja certyfikatów SSL

Certyfikaty SSL rejestrujemy od zawsze. Aktualnie uruchomiliśmy dla naszych Klientów kompletną automatyczną procedurę rejestracji certyfikatów SSL. Automatycznie generują się wszystkie wymagane pliki (key, csr), po opłaceniu zatwierdza się przycisk, który przychodzi w jednum mailu. I można pobrać certyfikat w panelu klienta. Szybko, sprawnie ... i niedrogo. Oferujemy zarówno certyfikaty RapidSSL dla pojedynczej domeny jak i certyfikaty typu wildcard.

23.09.2016 , WB

Smarthost.pl srebrnym sponsorem JoomlaDay 2016

Jesteśmy srebrnym sponsorem największej w Polsce imprezy środowiska Joomla: Joomla Day 2016, który odbywa się w dniach 23-25 września w Gliwicach. Joomla to jeden z najpopularniejszych systemów zarządzania treścią. Popieramy to środowisko. Podczas imprezy będziemy obecni ze stoiskiem firmowym, przy którym będzie aż 4 naszych przedtawicieli (w tym dwóch admnistratorów). Zapraszamy do Gliwic. #jdpl2016

1 2 ... 6 7 8 9 10 11 12 ... 15 16

Hosting WordPress

Szybkość i wydajność: dyski ssd, http/2, wiele metod cache, bezpłatne przeniesienie danych, bezpłatne certyfikaty SSL

Hosting Joomla

Szybkość i wydajność: wysokie I/O, dużo pamięci RAM, dyski ssd, http/2, bezpłatne certyfikaty SSL, wsparcie techniczne

Hosting Presta

Bezpieczeństwo i wydajność: pełna separacja, technologia anty-exploitowa, dysk SSD, http/2, bezpłatne certyfikaty SSL.

Serwery dedykowane

Wszędzie tam, gdzie wymagana jest duża moc obliczeniowa, możesz wybrać jeden z naszych serwerów dedykowanych w naszej własnej serwerowni zlokalizowanej w Polsce.

Serwery VPS

Kiedy musisz skonfigurować system operacyjny na naszej platformie hostingowej, dobrym pomysłem jest wybranie własnego VPS z cPanel i dostępem do roota.

Rejestracja Domen

Na Smarthost.pl można zarejestrować kilkaset rodzajów domen z całego świata. Nasze ceny są przystępne dla wszystkich. Jesteśmy partnerem NASK.