Aktualności

02.08.2017 , WB

Włączyliśmy na serwerach protokół http/2

Włączyliśmy na wszystkich nowych serwerach obsługę http/2. Aktualnie serwery będą odpowiadać szybciej oraz szybciej serwować Państwa treści. Jedną z wielu zalet nowoczesnego protokołu http/2 jest fakt, że strona www nie wysyłana jest jako oddzielne połączenia (obrazki, kod html, css, javascript itd), ale jako jedno wspólne połączenie. Zwiększa to wydajność i szybkość.

21.07.2017 , WB

Wprowadzenie uwierzytelniania dwuelementowego (2FA)

Na naszych serwerach uruchomiliśmy możliwość korzystania z autoryzacji dwuelementowej (2-factor autenthication) do logowania się do cPanelu. Po zalogowaniu się do cPanelu można włączyć tą formę autoryzacji. Kod do tej autoryzacji wysyłany jest na smartfony przy użyciu aplikacji Google Authenticator. Zachęcamy do dodatkowego zabezpieczenia dostępu do swojego konta cPanel.

26.06.2017 , WB

Bezpłatne certyfikaty SSL - poradnik instalacji

Dodaliśmy poradnik, krok, po kroku, jak zainstalować bezpłatny certyfikat SSL. Na wszystkich naszych serwerach można mieć dla każdej domeny bezpłatny certyfikat SSL, który będzie się samodzielnie odnawiać.

18.05.2017 , WB

Pakiety hostingowe resellerskie

W związku z bardzo dużym zainteresowaniem naszą ofertą pakietów resellerskich przygotowaliśmy ogólny poradnik, jak zakładać konta swoim klientom w ramach pakietu resellerskiego oraz jak konfigurować pakiet ...

czytaj więcej
22.03.2017 , WB

Bezpłatna migracja poczty i www na nasze serwery

Gdy założyliście Państwo konto hostingowe na naszych serwerach, a obecnie korzystacie z innego operatora, możemy całkowicie bezpłatnie przenieść Państwa dane do nas. Przenosimy wszystko: strony www, bazy danych, konta e-mail razem z mailami i folderami imap. Czemu nie skorzystać z darmowej usługi ? Zapraszamy: https://www.smarthost.pl/bezplatne-przeniesienie-strony-www-i-poczty

16.03.2017 , WB

Nowy partner "od Wordpressa" - firma e-wsparcie Barbara Muszko

Do listy naszych Partnerów, czyli firm, które możemy polecić w zakresie budowy stron www dodaliśmy firmę P. Barbary Muszko z Katowic, która specjalizuje się w stronach www budowanych na Wordpressie. e-ws ...

czytaj więcej
13.03.2017 , WB

Wspieramy polską społeczność OpenSource

Wpieramy młodych i zdolnych ludzi, którzy zamiast siedzieć w domu, dzielą się z innymi swoją wiedzą. W Polsce organizowane jest wiele spotkań ludzi dzielących się wiedzą. Bierzemy w nich udział, zarówno jako sponsorzy (od rozdawania gadżetów firmowych, po sponsorowanie pieniężne które organizatorzy przeznaczają np. na napoje dla uczestników spotkań).

20.02.2017 , WB

Smarthost.pl w literaturze branżowej

Hosting Smarthost.pl pojawia się ostatnio w coraz większej liczbie drukowanych pozycji branżowych, w tym w książkach fachowych. Prezentujemy pierwszą pozycję z informacją o nas: Joomla! 3.x Praktyczny kurs autorstwa Sławomira Piszczka. Z takimi pozycjami książkowymi jest tak, że to nie są żadne wpisy sponsorowane. Najczęściej dowiadujemy się o wzmiankach o nas już po wydaniu książki. Czasem dają nam znać zupełnie przypadkowi Klienci, że "piszą o was". Tym bardziej dziękujemy. Zapraszamy do poczytania (link poniżej).

17.02.2017 , WB

Smarthost.pl Oficjalnym Partnerem cPanel

Smarthost Sp. z o.o. została oficjalnym Partnerem cPanel - naszym zdaniem najlepszego panelu hostingowego na świecie. Partner cPanel to m.in. firma, która posiada odpowiednią liczbę licencji cPanel. Dzięki umowie partnerskiej otrzymujemy najwyższy poziom wsparcia serwisowego dla naszych usług. Przy okazji: w Polsce są jedynie 4 firmy (w tym smarthost.pl) mające status cPanel Partner. Nasz oficjalny profil: https://partnernoc.cpanel.net/res/7869/smarthost-sp-z-oo.htm

14.02.2017 , WB

Nowe, własne łacze do węzła EPIX w Katowicach

W dniu dzisiejszym, 14.02.2017 zestawiliśmy kolejne łącze dostępowe do naszej infrastruktury serwerowej, w technologii światłowodowej, w jednego z największych węzłów wymiany ruchu międzyoperatorskiego EPIX w Katowicach. Dzięki temu rozwiązaniu dostęp do naszej sieci będzie jeszcze szybszy - dotyczy to również styków zagranicznych, uzyskaliśmy dostępy do takich ogólnoświatowych sieci jak GTT, Cogent, Level 3 oraz do węzłów wymiany ruchu w Niemczech, Holandii czy Anglii (DE-CIX, NIX, AMSIX, LINX).

1 2 ... 5 6 7 8 9 10 11 ... 15 16

Hosting WordPress

Szybkość i wydajność: dyski ssd, http/2, wiele metod cache, bezpłatne przeniesienie danych, bezpłatne certyfikaty SSL

Hosting Joomla

Szybkość i wydajność: wysokie I/O, dużo pamięci RAM, dyski ssd, http/2, bezpłatne certyfikaty SSL, wsparcie techniczne

Hosting Presta

Bezpieczeństwo i wydajność: pełna separacja, technologia anty-exploitowa, dysk SSD, http/2, bezpłatne certyfikaty SSL.

Serwery dedykowane

Wszędzie tam, gdzie wymagana jest duża moc obliczeniowa, możesz wybrać jeden z naszych serwerów dedykowanych w naszej własnej serwerowni zlokalizowanej w Polsce.

Serwery VPS

Kiedy musisz skonfigurować system operacyjny na naszej platformie hostingowej, dobrym pomysłem jest wybranie własnego VPS z cPanel i dostępem do roota.

Rejestracja Domen

Na Smarthost.pl można zarejestrować kilkaset rodzajów domen z całego świata. Nasze ceny są przystępne dla wszystkich. Jesteśmy partnerem NASK.