Aktualności

12.04.2018 , WB

Co to jest TTFB i czy oznacza szybkość serwera?

Przygotowaliśmy krótki artykuł wyjaśniający co to jest TTFB (Time To First Byte) i jak się ma do cytowanego często hasła pochodzącego z Google Page Speed Insight: "Skróć czas odpowiedzi serwera".

czytaj więcej
31.03.2018 , WB

Najlepsze życzenia świąteczne Wielkanoc 2018

Życzymy radosnych i wesołych Świąt Wielkiej Nocy! Z okazji Świąt rabat 50% na wszystkie nowozałożone konta premium-ssd. Kod rabatowy: "wielkanoc2018". Tylko przez Święta.

21.03.2018 , WB

Jak zainstalować wp-cli na Smarthost.pl?

W związku z dużym zainteresowaniem przygotowaliśmy poradnik jak zainstalować wp-cli na koncie hostingowym. Wp-cli to interfejs wiersza polecenia dla CMS'a WordPress. Umożliwia on aktualizowanie pluginów, konfigurację instalacji wielu stron bez korzystania z przeglądarki internetowej.

12.03.2018 , WB

Jak utworzyć szyfrowane zdalne połączenie do MySQL

Zdalne połączenia do bazy MySQL są nieszyfrowane, czyli niebezpieczne. Nie powinno się ich stosować, chyba, ze komuś nie przeszkadza wysyłanie loginów i haseł otwartym tekstem w internecie. Wiele serwerów ...

czytaj więcej
04.03.2018 , WB

Poradniki, jak włączyć SSL na wielu popularnych systemach WWW

Zapraszamy do zapoznania się z poradnikami, które pozwolą w łatwy sposób włączyć SSL na stronie używającej jednego z popularnych systemów aplikacji internetowych.

15.02.2018 , WB

Jak zarejestrować certyfikat EV

Certyfikat EV dostarczany przez firmę Comodo charakteryzują się najwyższym poziomem wiarygodności i bezpieczeństwa. Dodatkowo w pasku adresu wyświetla się nazwa firmy. Procedura przejścia weryfikacji jest ...

czytaj więcej
02.02.2018 , WB

Node.js dla każdego w pakietach Smarthost

Na wszystkich naszych kontach hostingowych uruchomiliśmy bezpłatnie możliwość uruchamiania aplikacji opartych na Node.js. Obecni Klienci również mogą korzystać z nowej funkcjonalności, wystarczy tylko dostęp SSH.

19.01.2018 , WB

Porównanie pakietów elastic

Dodaliśmy stronę, na której w łatwy, czytelny sposób można porównać nasze pakiety typu elastic. Zachęcamy do zapoznania się z nimi. https://www.smarthost.pl/porownanie-pakietow-elastic

26.12.2017 , WB

Klonowanie aplikacji za pomocą Softaculousa

Przydatną opcją w softaculousie jest klonowanie. Funkcja ta umożliwia nam skopiowanie istniejącej aplikacji wraz z zawartością. Dzięki tej funkcjonalności możemy testować zmiany na kopii naszej strony, nie obawiając się o problemy w działaniu właściwej strony. Sam proces klonowania jest intuicyjny i zajmuje bardzo mało czasu, a co najważniejsze jest taki sam dla wszystkich aplikacji.

20.12.2017 , WB

Autoinstalator Softaculous dla wszystkich pakietów premium-ssd i elast ...

Wprowadziliśmy dla pakietów premium-ssd i elactic-ssd autoinstalator Softaculous, który umożliwia na zarządzanie ponad 400 różnych aplikacji. Dzięki czemu za pomocą zaledwie kilku kliknięć zainstalujesz, u ...

czytaj więcej
1 2 3 4 5 6 7 8 ... 15 16

Hosting WordPress

Szybkość i wydajność: dyski ssd, http/2, wiele metod cache, bezpłatne przeniesienie danych, bezpłatne certyfikaty SSL

Hosting Joomla

Szybkość i wydajność: wysokie I/O, dużo pamięci RAM, dyski ssd, http/2, bezpłatne certyfikaty SSL, wsparcie techniczne

Hosting Presta

Bezpieczeństwo i wydajność: pełna separacja, technologia anty-exploitowa, dysk SSD, http/2, bezpłatne certyfikaty SSL.

Serwery dedykowane

Wszędzie tam, gdzie wymagana jest duża moc obliczeniowa, możesz wybrać jeden z naszych serwerów dedykowanych w naszej własnej serwerowni zlokalizowanej w Polsce.

Serwery VPS

Kiedy musisz skonfigurować system operacyjny na naszej platformie hostingowej, dobrym pomysłem jest wybranie własnego VPS z cPanel i dostępem do roota.

Rejestracja Domen

Na Smarthost.pl można zarejestrować kilkaset rodzajów domen z całego świata. Nasze ceny są przystępne dla wszystkich. Jesteśmy partnerem NASK.