O firmie Smarthost
Specjalizujemy się w oferowaniu usług hostingowych we własnej serwerowni zlokalizowanej w Polsce. Nasze usługi wyróżnia bardzo dobra jakość techniczna oraz znakomite wsparcie.
team

O Smarthost

Smarthost świadczy profesjonalne usługi hostingowe od 2016 roku. Naszym głównym celem jest dostarczanie najwyższej jakości usług hostingowych oraz doskonałego wsparcia klienta. Zespół administratorów zapewnia kompleksowe i szybkie wsparcie techniczne. Naszym głównym celem jest dostępność, szybka i dokładna pomoc klientom. Dla każdego zakupionego u nas pakietu zapewniamy wsparcie 24h na dobę na chat, mailowo a także telefonicznie. Dzięki zmotywowanej kadrze, Smarthost jest idealnym miejscem zarówno dla osób, które dopiero zaczynająswoją przygodę ze stroną internetową jak i dla bardzo wymagających klientów. Stale dbamy o rozwój infrastruktury jak i wprowadzanie nowych rozwiązań dla naszych klientów. Dzięki własnej serwerowni w Polsce jesteśmy w stanie zapewnić bezawaryjne działanie usług.

Infrastruktura Smarthost
Posiadamy własną serwerownie - nie korzystamy z usług kolokacji w zewnętrznych datacenter. Nasza serwerownia znajduje się na terenie Polski. Jako dostawca usług internetowych posiadamy łącza od kilku polskich niezależnych operatorów szkieletowych. Łącza sądoprowadzone kilkoma niezależnym drogami geograficznym. Serwerownia Smarthost.pl jest zasilana z niezależnych podstacji energetycznych. Czynniki takie jak: redundancja łącz oparta na protokole BGP, własne klasy adresowe IP, podłączenie pod dwie oddzielne podstacje energetyczne, zabezpieczenia ups, gaśnicze, ochronne, zastosowanie markowego, nowoczesnego sprzętu, 24 godzinny monitoring naszej sieci i serwerów to elementy pozwalające zachować najwyższą jakość i niezawodność usług.
Team Smarthost
Smarthost to nie tylko szybkie serwery i sprawdzone rozwiązania ale to przede wszystkim ludzie, którzy kochają to co robią. Nasi administratorzy to w większości osoby z dużym doświadczeniem w branży hostingu. Stale dbamy o rozwój i edukacje naszych pracowników. Internet jest naszą pasją, a połączenie pracy z pasją daje zdecydowanie najlepsze efekty. Możemy pochwalić się, że jesteśmy certyfikowanymi administratorami cPanel University na najwyższym poziomie certyfikacyjnym (CWSA - CPANEL & WHM SYSTEMS ADMINISTRATOR). W zgranym zespole dążymy do zapewnienia naszym klientom jak najwyższej jakości usług oraz do wprowadzania nowych skutecznych rozwiązań.
Nasza metodologia i cele
W Smarthost nie składamy fałszywych obietnic. Jesteśmy dumni ze wszystkiego, co robimy i zapewniamy, że świadczone przez nas usługi będą bardziej niż satysfakcjonujące. Wspieramy przedsiębiorstwa w realizacji celów biznesowych poprzez kreatywne i świadome wykorzystanie nowoczesnych technologii internetowych. Naszym celem jest nie tylko sprzedaż usług hostingowych ale zapewnienie naszym klientom bezawaryjnych usług. Gwarancją realizacji głównego celu jest stawianie na ciągły i wszechstronny rozwój oferty, najwyższy poziom świadczonych usług oraz dostosowanie do oczekiwań Klientów.

Do naszych Klientów należą:


Dlaczego Smarthost?

Na całym świecie są tysiące dostawców usług hostingowych, a każdy z nich robi wszystko, aby jego klienci byli zadowoleni. W Smarthost zależy nam na świadczeniu naszych usług w najlepszy możliwy sposób, z najwyższym możliwym do wyobrażenia wskaźnikiem pasji do tego, co robimy. Jako prywatna firma, która nie jest napędzana przez zysk i wielu inwestorów, możemy szczerze powiedzieć, że rozumiemy Twój biznes lepiej niż większość innych dostawców. Przeszliśmy przez te same etapy świata biznesu, co Ty, więc wiemy, z jakimi wyzwaniami mierzysz się każdego dnia. Kierujemy się wyłącznie zadowoleniem naszych klientów. Nasza pasja i satysfakcja wynikają z dostarczania naszym klientom wyjątkowych usług, które dają im więcej, niż kiedykolwiek od nas oczekiwali. Dzięki temu od 2016 roku nie przestajemy się rozwijać jako firma. Z dumą możemy powiedzieć, że Smarthost obsłużył ponad 10 000 zadowolonych klientów na całym świecie.


0
serwery
0
zadowolonych klientów
0
domen
0
czatów


Nasz TEAM

Pasjonat literatury science-fiction oraz gry w szachy. W wolnych chwilach specjalista od warzenia piwa.
Patryk
Pasjonat informatyki a także grafiki komputerowej od najmłodszych lat, obecnie student oraz administrator Smarthost.
Miłosz
Po pracy entuzjasta sportu i zapalony gracz. Uwielbia spędzać swój wolny czas na grze w piłkę nożną, nie tylko online.
Emil