Transfer domeny

Transfer domeny

Transfer domeny polega na przeniesieniu obsługi administracyjnej domeny między różnymi rejestratorami. Dzięki przeniesieniu domeny do Smarthost zyskujecie Państwo zarówno bardzo dobre ceny przedłużenia domeny na kolejny rok, jak również - w przypadku utrzymywania stron www na naszym serwerze - możliwość zarządzania wszystkimi swoimi usługami z jednego miejsca.

Transfer domen polskich jest bezpłatny. W celu przeprowadzenia transferu należy wystąpić do obecnego rejestratora domeny o kod Auth-info dla Państwa domeny. Wszyscy rejestratorzy zobowiązani się wydać kod auth-info bezpłatnie w terminie maksymalnie 7 dni od złożenia wniosku. W przypadku ew. problemów z uzyskaniem kodu, sprawdzeniem gdzie domena jest zarejestrowana, prosimy o kontakt z nami przez helpdesk, postaramy się w miarę możliwości pomóc.

Hosting WordPress

Szybkość i wydajność: dyski ssd, http/2, wiele metod cache, bezpłatne przeniesienie danych, bezpłatne certyfikaty SSL

Hosting Joomla

Szybkość i wydajność: wysokie I/O, dużo pamięci RAM, dyski ssd, http/2, bezpłatne certyfikaty SSL, wsparcie techniczne

Hosting Presta

Bezpieczeństwo i wydajność: pełna separacja, technologia anty-exploitowa, dysk SSD, http/2, bezpłatne certyfikaty SSL.

Serwery dedykowane

Wszędzie tam, gdzie wymagana jest duża moc obliczeniowa, możesz wybrać jeden z naszych serwerów dedykowanych w naszej własnej serwerowni zlokalizowanej w Polsce.

Serwery VPS

Kiedy musisz skonfigurować system operacyjny na naszej platformie hostingowej, dobrym pomysłem jest wybranie własnego VPS z cPanel i dostępem do roota.

Rejestracja Domen

Na Smarthost.pl można zarejestrować kilkaset rodzajów domen z całego świata. Nasze ceny są przystępne dla wszystkich. Jesteśmy partnerem NASK.