Polityka jakości

Polityka jakości

Misją firmy jest wspieranie przedsiębiorstw w realizacji celów biznesowych poprzez kreatywne i świadome wykorzystanie nowoczesnych technologii internetowych.

Gwarancją realizacji głównego celu jest stawianie na ciągły i wszechstronny rozwój oferty, najwyższy poziom świadczonych usług oraz dostosowanie do oczekiwań Klientów.


Kadra

Firmę tworzy zespół młodych ludzi mających doświadczenie przy realizacji dużych projektów oraz znających specyfikę branży internetowej. Naszym potencjałem jest chęć rozwoju i dbanie o swoją wiedzę.

Internet jest naszą pasją, a połączenie pracy z pasją daje zdecydowanie najlepsze efekty.

Nasze usługi telekomunikacyjne wyróżnia na tle rynku najwyższa jakość.

Nasze usługi oparte są na kilkuletnim doświadczeniu w zakresie hostingu.

Pełne zaangażowanie właścicieli oraz pracowników smarthost.pl dla wspólnej realizacji polityki jakości oraz celów jakościowych.


Technika

Inwestując we własne centrum danych jesteśmy w stanie zapewnić całkowicie niezależne i stabilne środowisko pracy serwerów oferowanych naszym Klientom.

Czynniki takie jak: redundancja łącz oparta na protokole BGP, własne klasy adresowe IP, podłączenie pod dwie oddzielne podstacje eneretyczne, zabezpieczenia ups, gaśnicze, ochronne, zastosowanie markowego, nowoczesnego sprzętu, 24godzinny monitoring naszej sieci i serwerów to elementy pozwalajace zachować najwyższą jakość i niezawodność usług.


Społeczeństwo

Chcemy być firmą rozpoznawaną przez Klientów jako niezawodny Partner.

Chcemy być być firmą przyjazną wobec Pracowników, Klientów i Społeczeństwa.

Chcemy rozpowszechniać i dzielić się wiedzą o najnowszych technologiach i rozwiązaniach oraz współuczestniczyć w globalnym procesie rozwoju informatyki i telekomunikacji.


Hosting WordPress

Szybkość i wydajność: dyski ssd, http/2, wiele metod cache, bezpłatne przeniesienie danych, bezpłatne certyfikaty SSL

Hosting Joomla

Szybkość i wydajność: wysokie I/O, dużo pamięci RAM, dyski ssd, http/2, bezpłatne certyfikaty SSL, wsparcie techniczne

Hosting Presta

Bezpieczeństwo i wydajność: pełna separacja, technologia anty-exploitowa, dysk SSD, http/2, bezpłatne certyfikaty SSL.

Serwery dedykowane

Wszędzie tam, gdzie wymagana jest duża moc obliczeniowa, możesz wybrać jeden z naszych serwerów dedykowanych w naszej własnej serwerowni zlokalizowanej w Polsce.

Serwery VPS

Kiedy musisz skonfigurować system operacyjny na naszej platformie hostingowej, dobrym pomysłem jest wybranie własnego VPS z cPanel i dostępem do roota.

Rejestracja Domen

Na Smarthost.pl można zarejestrować kilkaset rodzajów domen z całego świata. Nasze ceny są przystępne dla wszystkich. Jesteśmy partnerem NASK.