Codzienny backup 7 dni z samodzielnym przywracaniem

Svakodnevni backup|Odabrane elemente rezervne kopije moguće je samostalno povratiti iz odabranog dana

Wypadki chodzą po... stronach. Zdarza się, że z powodu zmian wprowadzonych na stronie przestaje ona poprawnie działać lub aktualizacja komponentów aplikacji internetowej przebiega nie do końca tak jak powinna i witryna zgłasza całą listę błędów. Czasami przez przypadek usunięte zostają ważne pliki z serwera lub maile ze skrzynki.


W każdym przypadku warto być przygotowanym i mieć pod ręką kopię zapasową swoich usług, aby w razie potrzeby móc przywrócić je do stanu z wybranego dnia. W Smarthost uważamy, że kopia powinna być wykonywana po stronie hostingu a Klient powinien mieć do niej dostęp w każdej chwili. 


Udostępniamy Klientom specjalne oprogramowanie JetBackup odpowiedzialne za tworzenie i przywracanie kopii zapasowych. Kopie zapasowe wykonywane są codziennie. Jest to proces automatyczny, nie wymagający żadnych czynności po stronie Klienta. Każda z kopii jest do dyspozycji Klienta przez 7 dni - każdy Klient ma zatem 7 różnych kopii zapasowych możliwych do przywrócenia.

Klient może wybrać jakie dane chce odtworzyć z kopii zapasowej z wybranego przez siebie dnia. Przywrócone mogą być zarówno konkretne pliki lub całe foldery, skrzynka pocztowa lub baza danych.

Ze względu na wydajność systemu backup niektóre pliki są pomijane - z kopii zapasowych wykluczane są pliki archiwów np. .gz, *.jpa, *.log, *.bkup, *.tar. Pomijane są również pliki i katalogi, które są tworzone dynamicznie, np. pliki cache, np. logs/*, tmp/*, public_html/cache/*, /var/cache/, /var/sessions itp.

Najważniejsze, że Klient może wykonać przywrócenie danych samodzielnie w dowolnym czasie, wtedy, kiedy tego potrzebuje.


Proces przywracania danych opisany został krok po kroku w naszym poradniku: Jak przywrócić kopię zapasową swoich danych

Hosting WordPress

Szybkość i wydajność: dyski ssd, http/2, wiele metod cache, bezpłatne przeniesienie danych, bezpłatne certyfikaty SSL

Hosting Joomla

Szybkość i wydajność: wysokie I/O, dużo pamięci RAM, dyski ssd, http/2, bezpłatne certyfikaty SSL, wsparcie techniczne

Hosting Presta

Bezpieczeństwo i wydajność: pełna separacja, technologia anty-exploitowa, dysk SSD, http/2, bezpłatne certyfikaty SSL.

Serwery dedykowane

Wszędzie tam, gdzie wymagana jest duża moc obliczeniowa, możesz wybrać jeden z naszych serwerów dedykowanych w naszej własnej serwerowni zlokalizowanej w Polsce.

Serwery VPS

Kiedy musisz skonfigurować system operacyjny na naszej platformie hostingowej, dobrym pomysłem jest wybranie własnego VPS z cPanel i dostępem do roota.

Rejestracja Domen

Na Smarthost.pl można zarejestrować kilkaset rodzajów domen z całego świata. Nasze ceny są przystępne dla wszystkich. Jesteśmy partnerem NASK.