zaplecze | techniczne

Zaplecze techniczne

Zaplecze techniczne - łącza internetowe

Serwery Smarthost.pl znajdują się we własnym datacenter (nie kolokujemy maszyn u kogoś). Jako dostawca usług internetowych posiadamy łącza od kilku polskich niezależnych operatorów szkieletowych. Łącza są doprowadzone kilkoma niezależnym drogami geograficznymi.
Routing BGP pozwala dynamicznie i optymalnie rozdzielać ruch internetowy oraz w razie ewentualnej awarii któregoś z łącz automatycznie przełączyć transmisję ...

Zaplecze techniczne - zasilanie serwerowni

Serwerownia Smarthost.pl jest zasilana z niezależnych podstacji energetycznych. Z każdej podstacji mamy doprowadzone niezależną linię zasilającą. W celu zapewnienia ciągłości zasilania w naszej serwerowni stosujemy układy samoczynnego przełączania zasilania.
Stabilność zasilania jest zapewniona m.in. przez: automatyczne przełączanie zasilania pomiędzy źródłem podstawowym ...

Zaplecze techniczne - chłodzenie, klimatyzacja, wilgotność

W serwerowni Smarthost.pl bardzo ważne jest utrzymanie ściśle określonej temperatury, zapewniające bezpieczeństwo danych i poprawność działania serwerów. Ciepło generowane przez urządzenia takie jak serwery, routery, switche, upsy czy zasilacze powoduje wysoce niekorzystne warunki termiczne wymagające specjalnych rozwiązań.
W celu zapewnienia idealnych warunków pracy urządzeń oraz by zapewnić niezawodne działanie układu chłodzenia i osuszania powietrza w pomieszczeniach serwerowni zastosowaliśmy niezależnie działające ...

Zaplecze techniczne - monitoring, ochrona, nadzór dostępu

Serwerownia wyposażona jest w rozbudowany system alarmowy, który oprócz standardowych czujników ruchu, ognia i dymu, posiada dodatkowo system monitoringu wizyjnego pozwalający na stały podgląd sytuacji wewnątrz pomieszczeń. Pomieszczenia są chronione przez wyspecjalizowaną agencję ochrony. Dostęp do serwerowni zabezpieczony jest m.in. indywidualnymi kodami dostępowymi dla naszych pracowników.
W naszej serwerowni mogą być zatem na serwerach przechowywane i przetwarzane dane osobowe, zgodnie z zasadami wymaganymi przez ...

Hosting WordPress

Szybkość i wydajność: dyski ssd, http/2, wiele metod cache, bezpłatne przeniesienie danych, bezpłatne certyfikaty SSL

Hosting Joomla

Szybkość i wydajność: wysokie I/O, dużo pamięci RAM, dyski ssd, http/2, bezpłatne certyfikaty SSL, wsparcie techniczne

Hosting Presta

Bezpieczeństwo i wydajność: pełna separacja, technologia anty-exploitowa, dysk SSD, http/2, bezpłatne certyfikaty SSL.

Serwery dedykowane

Wszędzie tam, gdzie wymagana jest duża moc obliczeniowa, możesz wybrać jeden z naszych serwerów dedykowanych w naszej własnej serwerowni zlokalizowanej w Polsce.

Serwery VPS

Kiedy musisz skonfigurować system operacyjny na naszej platformie hostingowej, dobrym pomysłem jest wybranie własnego VPS z cPanel i dostępem do roota.

Rejestracja Domen

Na Smarthost.pl można zarejestrować kilkaset rodzajów domen z całego świata. Nasze ceny są przystępne dla wszystkich. Jesteśmy partnerem NASK.