Zaplecze techniczne

monitoring, ochrona, nadzór dostępu

Serwerownia wyposażona jest w rozbudowany system alarmowy, który oprócz standardowych czujników ruchu, ognia i dymu, posiada dodatkowo system monitoringu wizyjnego pozwalający na stały podgląd sytuacji wewnątrz pomieszczeń. Pomieszczenia są chronione przez wyspecjalizowaną agencję ochrony. Dostęp do serwerowni zabezpieczony jest m.in. indywidualnymi kodami dostępowymi dla naszych pracowników.

W serwerowni utrzymywana jest stała temperatura, a jej ew. zmiana sygnalizowana jest natychmiast do administratorów.

Całość pracy serwerów jest w sposób ciągły monitorowana m.in. w zakresie przepustowości, transferów, działania usług serwerowych na wszystkich maszynach (http, sql, ssh, ftp itp), routingu wewnętrznego jak i zewnętrznego łącz.

Oprócz praktycznej konieczności zapewnienia bezpieczeństwa serwerom, wszystkie systemy ochrony są tak dobrane, żeby spełniały wymagania ustawowe w zakresie bezpieczeństwa danych osobowych. W naszej serwerowni mogą być zatem przechowywane i przetwarzane dane osobowe, zgodnie z zasadami wymaganymi przez Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych (RODO).

Hosting WordPress

Szybkość i wydajność: dyski ssd, http/2, wiele metod cache, bezpłatne przeniesienie danych, bezpłatne certyfikaty SSL

Hosting Joomla

Szybkość i wydajność: wysokie I/O, dużo pamięci RAM, dyski ssd, http/2, bezpłatne certyfikaty SSL, wsparcie techniczne

Hosting Presta

Bezpieczeństwo i wydajność: pełna separacja, technologia anty-exploitowa, dysk SSD, http/2, bezpłatne certyfikaty SSL.

Serwery dedykowane

Wszędzie tam, gdzie wymagana jest duża moc obliczeniowa, możesz wybrać jeden z naszych serwerów dedykowanych w naszej własnej serwerowni zlokalizowanej w Polsce.

Serwery VPS

Kiedy musisz skonfigurować system operacyjny na naszej platformie hostingowej, dobrym pomysłem jest wybranie własnego VPS z cPanel i dostępem do roota.

Rejestracja Domen

Na Smarthost.pl można zarejestrować kilkaset rodzajów domen z całego świata. Nasze ceny są przystępne dla wszystkich. Jesteśmy partnerem NASK.