hosting Joomla!|warto wybrać Smarthost

Hosting Smarthost to idealne miejsce dla stron stworzonych w Joomla!.

Nasza oferta to przede wszystkim szybki i wydajny hosting na dyskach ssd wraz z wsparciem technicznym dostępnym codziennie 8-24. Angażujemy się w społeczność Joomla! jeżdżąc na różnego rodzaju wydarzenia takie jak:

  • Joomla! Day
  • Joomla! User Group
  • J&Beyond
Jesteśmy rozpoznawani wśród społeczności Joomla! o czym świadczy fakt iż strona Polskiego Centrum Joomla! znajduje się właśnie na naszych serwerach.

Tak wypowiada się o nas Sławomir Pieszczek, pierwszy certyfikowany Administrator Joolma!: "Dlaczego w moim subiektywnym rankingu na pierwszym miejscu znalazł się Smarthost? Po pierwsze dlatego, że znam, ufam, przetestowałem, support sprawdził się nawet w trudnych dla mnie sytuacjach. Spora część moich przyjaciół i znajomych ze społeczności Joomla! także jest bardzo zadowolona z usług tej firmy".

Więcej na temat joomla można przeczytać na jego blogu: http://www.slawop.net lub na naszym blogu: https://www.smarthost.pl/blog/tag/joomla

zobacz pakiety hostingowe polecane dla Joomla!

Hosting WordPress

Szybkość i wydajność: dyski ssd, http/2, wiele metod cache, bezpłatne przeniesienie danych, bezpłatne certyfikaty SSL

Hosting Joomla

Szybkość i wydajność: wysokie I/O, dużo pamięci RAM, dyski ssd, http/2, bezpłatne certyfikaty SSL, wsparcie techniczne

Hosting Presta

Bezpieczeństwo i wydajność: pełna separacja, technologia anty-exploitowa, dysk SSD, http/2, bezpłatne certyfikaty SSL.

Serwery dedykowane

Wszędzie tam, gdzie wymagana jest duża moc obliczeniowa, możesz wybrać jeden z naszych serwerów dedykowanych w naszej własnej serwerowni zlokalizowanej w Polsce.

Serwery VPS

Kiedy musisz skonfigurować system operacyjny na naszej platformie hostingowej, dobrym pomysłem jest wybranie własnego VPS z cPanel i dostępem do roota.

Rejestracja Domen

Na Smarthost.pl można zarejestrować kilkaset rodzajów domen z całego świata. Nasze ceny są przystępne dla wszystkich. Jesteśmy partnerem NASK.

Ustawienia plików cookies

Twój obecny stan

Pokaż szczegóły