Zaplecze techniczne

łącza internetowe

Serwery Smarthost.pl znajdują się we własnym datacenter (nie kolokujemy maszyn zewnętrznych serwerowniach). Jako dostawca usług internetowych posiadamy łącza od kilku polskich niezależnych operatorów szkieletowych oraz własne włókna światłowodowe do głównych węzłów międzyoperatorskich w Katowicach i Warszawie i przez nie styki z głównymi europejskimi węzłami wymiany ruchu internetowego. Łącza są doprowadzone do serwerowni kilkoma niezależnym drogami geograficznymi.

Routing BGP pozwala dynamicznie i optymalnie rozdzielać ruch internetowy oraz w razie ewentualnej awarii któregoś z łącz automatycznie przełączyć transmisję na sprawne łącze.

Posiadamy pełną redundancję, co oznacza, że możemy świadczyć usługi bez jakiegokolwiek ograniczania przepustowości nawet w wypadku pracy tylko jednego łącza (mając ich kilka) - łącza posiadają kilkukrotne zwielokrotnienie w stosunku do bieżącego użycia.

Hosting WordPress

Szybkość i wydajność: dyski ssd, http/2, wiele metod cache, bezpłatne przeniesienie danych, bezpłatne certyfikaty SSL

Hosting Joomla

Szybkość i wydajność: wysokie I/O, dużo pamięci RAM, dyski ssd, http/2, bezpłatne certyfikaty SSL, wsparcie techniczne

Hosting Presta

Bezpieczeństwo i wydajność: pełna separacja, technologia anty-exploitowa, dysk SSD, http/2, bezpłatne certyfikaty SSL.

Serwery dedykowane

Wszędzie tam, gdzie wymagana jest duża moc obliczeniowa, możesz wybrać jeden z naszych serwerów dedykowanych w naszej własnej serwerowni zlokalizowanej w Polsce.

Serwery VPS

Kiedy musisz skonfigurować system operacyjny na naszej platformie hostingowej, dobrym pomysłem jest wybranie własnego VPS z cPanel i dostępem do roota.

Rejestracja Domen

Na Smarthost.pl można zarejestrować kilkaset rodzajów domen z całego świata. Nasze ceny są przystępne dla wszystkich. Jesteśmy partnerem NASK.