Aktualności

29.03.2021 , WB

Certyfikat "Lider okazji rynkowych 2021" dla Smarthost Sp. z o.o.

Firma Smarthost Sp. z o.o. brała udział w międzynarodowym projekcie badawczym "Podejście oparte na okazjach do zarządzania innowacjami w firmach sektora MSP" realizowanym Politechnikę Łódzką oraz College o ...

czytaj więcej
28.12.2020 , WB

PHP 8 na naszych serwerach

W dniu dzisiejszym, parę godzin po tym gdy dostawca oprogramowania CloudLinux wydał stabilną wersję PHP 8, została ona zainstalowana na większości naszych serwerów. Wersję PHP można ustawić dla dowolnej sw ...

czytaj więcej
18.06.2020 , Michał

Nowa strona z komunikatami technicznymi

W dniu dzisiejszym przedstawiamy Państwu naszą nową stronę z komunikatami technicznymi oraz pobieranym na bieżąco raportem dostępności serwerów.

czytaj więcej
13.03.2020 , WB

Ograniczenie pracy biura na okres pandemii koronowirusa od 16. marca 2 ...

Uprzejmie informujemy, że od najbliższego poniedziałku, 16 marca 2020 ograniczamy pracę w naszym stacjonarnym biurze w Częstochowie. Pracownicy będą pracowali w trybie zdalnym.

czytaj więcej
10.02.2020 , WB

Smarthost is certified cPanel partner.

Today, after passing all certification exams,our company, Smarthost Ltd. gained "certified cPanel partner".

09.02.2020 , DW

Smarthost Certyfikowanym Partnerem cPanel

W dniu dzisiejszym, po zdaniu odpowiednich egzaminów certyfikacyjnych firma Smarthost Sp. z o.o. otrzymała status "cPanel Certified Partner".

czytaj więcej
02.01.2020 , WB

Domeny premium w Smarthost.pl

Niektóre domeny internetowe tzw. "nowych typów" funkcjonują jako domeny premium - dodaliśmy możliwość sprawdzenia ich ceny oraz możliwość ich łatwej rejestracji.

czytaj więcej
08.11.2019 , WB

Sponsorujemy polski WordCamp 2019

Jesteśmy oficjalnym sponsorem polskiego WordCamp, który odbędzie się w dniach 22-24 listopada w Łodzi. Podobnie jak w ubiegłych latach, będziemy na WordCamp ze stoiskiem oraz mnóstwem gadżetów dla uczestni ...

czytaj więcej
25.10.2019 , WB

Studia podyplomowe z e-marketingu

Jesteśmy współorganizatorem studiów podyplomowych "Marketing internetowy" w Górnośląskiej Wyższej Szkole Handlowej w Katowicach. W najbliższą niedzielę (27.10.2019) webinar dla studentów poprowadzi Dawid z ...

czytaj więcej
10.10.2019 , WB

Wdrożyliśmy na serwerach ochronę WAF (Web Application Firewall)

Wdrożyliśmy na wszystkich naszych serwerach hostingowych system ochrony WAF (Web Application Firewall). System wraz z regułami bezpieczeństwa jest obsługiwany przez naszych administratorów.

czytaj więcej
1 2 3 4 5 6 7 8 ... 15 16

Hosting WordPress

Szybkość i wydajność: dyski ssd, http/2, wiele metod cache, bezpłatne przeniesienie danych, bezpłatne certyfikaty SSL

Hosting Joomla

Szybkość i wydajność: wysokie I/O, dużo pamięci RAM, dyski ssd, http/2, bezpłatne certyfikaty SSL, wsparcie techniczne

Hosting Presta

Bezpieczeństwo i wydajność: pełna separacja, technologia anty-exploitowa, dysk SSD, http/2, bezpłatne certyfikaty SSL.

Serwery dedykowane

Wszędzie tam, gdzie wymagana jest duża moc obliczeniowa, możesz wybrać jeden z naszych serwerów dedykowanych w naszej własnej serwerowni zlokalizowanej w Polsce.

Serwery VPS

Kiedy musisz skonfigurować system operacyjny na naszej platformie hostingowej, dobrym pomysłem jest wybranie własnego VPS z cPanel i dostępem do roota.

Rejestracja Domen

Na Smarthost.pl można zarejestrować kilkaset rodzajów domen z całego świata. Nasze ceny są przystępne dla wszystkich. Jesteśmy partnerem NASK.