Aktualności

10.10.2019 , WB

Wdrożyliśmy na serwerach ochronę WAF (Web Application Firewall)

Wdrożyliśmy na wszystkich naszych serwerach hostingowych system ochrony WAF (Web Application Firewall). System wraz z regułami bezpieczeństwa jest obsługiwany przez naszych administratorów.

czytaj więcej
24.09.2019 , WB

Smarthost jest oficjalnym rejestratorem domen .pl

Smarthost.pl jest oficjalnym partnerem NASK w zakresie rejestracji domen polskich. Aktualnie rejestrując domeny .pl jej rejestratorem jest Smarthost Sp. z o.o.

24.09.2019 , WB

Nowa wersja serwisu smarthost.pl

Uruchomiliśmy nową wersję strony internetowej. Stopniowo planujemy migrację naszych Klientów na nowy panel zarządzania usługami, który powstał razem z nowa stroną transakcyjną.

czytaj więcej
18.09.2019 , WB

Co to jest DMARC i dlaczego warto go mieć?

PF i DKIM są to dwa najpopularniejsze zabezpieczenia przed pishingiem. Aby podnieść bezpieczeństwo ochronę można rozszerzyć o mechanizm DMARC. Na naszym blogu przygotowaliśmy artykuł o DMARC.

czytaj więcej
18.09.2019 , WB

Czy autoinstalatory są bezpieczne ?

Instalacja CMS-ów jak WordPress Czy Joomla! jest stosunkowo prosta, jednak powstało kilka popularnych autoinstalatorów, które pozwalają jeszcze bardziej uprościć ten proces.

czytaj więcej
18.07.2019 , WB

Dedykowany adres IPv6 dla każdego konta hostingowego

Wdrożyliśmy na naszych serwerach możliwość włączenia na każdym koncie hostingowym własnego, dedykowanego adresu IPv6. Adresy IPv6 to nowa adresacja bez ograniczeń klasycznej adresacji dotychczas stosowanej ...

czytaj więcej
16.04.2019 , WB

Jak skonfigurować LScache w WordPress - poradnik

Przygotowaliśmy poradnik, jak łatwo zainstalować wtyczkę do Litespeed Cache (LScache) i połączyć ją ze składowaniem danych w Redis. Rozwiązanie działa na naszym rozwiązaniu: serwerze Litespeed z Redisem.

czytaj więcej
11.04.2019 , WB

Zabezpieczenie ataku na logowanie do WordPressa na hostingu

Od kilku dni wprowadziliśmy zaawansowane reguły blokujące ataki związane z logowaniem do WordPressa (oraz do panelu Joomla!). Dzięki temu rozwiązaniu: minimalizujemy możliwość zgadnięcia hasła przez atakuj ...

czytaj więcej
28.03.2019 , WB

Nowa oferta - hosting Litespeed+Redis+LScache+NVMe

Uruchomiliśmy nową ofertę - hosting oparty na serwerze Litespeed wraz z komercyjnym systemem LScache. Dodatkowo każde z kont otrzymuje własną nowoczesną i obiektową bazę danych dla celów cache: Redis o poj ...

czytaj więcej
06.03.2019 , WB

Prace planowane - noc 7/8 marca

W nocy z 7/8 marca (czwartek/piątek) po godzinie 23:00 mogą wystąpić krótkie przerwy w dostępie do usług w naszej serwerowni. Będzie to spowodowane zaplanowanymi pracami serwisowymi w szkielecie sieci wewn ...

1 2 3 4 5 6 7 8 ... 14 15

Hosting WordPress

Szybkość i wydajność: dyski ssd, http/2, wiele metod cache, bezpłatne przeniesienie danych, bezpłatne certyfikaty SSL

Hosting Joomla

Szybkość i wydajność: wysokie I/O, dużo pamięci RAM, dyski ssd, http/2, bezpłatne certyfikaty SSL, wsparcie techniczne

Hosting Presta

Bezpieczeństwo i wydajność: pełna separacja, technologia anty-exploitowa, dysk SSD, http/2, bezpłatne certyfikaty SSL.

Serwery dedykowane

Wszędzie tam, gdzie wymagana jest duża moc obliczeniowa, możesz wybrać jeden z naszych serwerów dedykowanych w naszej własnej serwerowni zlokalizowanej w Polsce.

Serwery VPS

Kiedy musisz skonfigurować system operacyjny na naszej platformie hostingowej, dobrym pomysłem jest wybranie własnego VPS z cPanel i dostępem do roota.

Rejestracja Domen

Na Smarthost.pl można zarejestrować kilkaset rodzajów domen z całego świata. Nasze ceny są przystępne dla wszystkich. Jesteśmy partnerem NASK.