Aktualności

30.05.2012 , WB

Atuty Smarthost.pl

Smarthost w pigułce - czyli nasze atuty w zakresie hostingu. Dodaliśmy ważne informacje o naszej firmie, ofercie i zapleczu technicznym i ludzkim - ale nie jako długi nudny tekst - ale jako krótkie punkty - zapraszamy do czytania.

16.05.2012 , WB

Program partnerski - promocja prowizji

Na serwerze smarthost.pl uruchomiliśmy system prowizji za polecenie kont. Można zarobić ponad 105 zł za pojedynczą transakcję. Do końca czerwca 2012 prowizja za polecenie jest podwyższona do 20%. Wystarczy, że klient wejdzie na naszą stronę z Waszego linku partnerskiego i wszystkie zakupy jakie zrobi na stronie przez PÓŁ ROKU zostaną zaliczone jako Państwa prowizja. Jest to najwyższa prowizja za polecenie na rynku usług hostingowych. Dodatkowo u nas zarabia się również w kolejnych latach, przy odnawianiu usług. Wtedy nie trzeba już nic robić, a i tak naliczy się Państwu prowizja za wszystkie odnowienia. Zapraszamy.

13.05.2012 , WB

Nowe pakiety w ofercie - ceny od 29 zł rocznie, transfery do "bez limi ...

Wprowadziliśmy dwie nowe linie pakietów hostingowych: linia pakietów dla początkujących - base. Pakiety przeznaczone są dla osób stawiających pierwsze kroki w internecie - dla małych stron www, na których ruch jest stosunkowo niewielki. Ceny tych pakietów zaczynają się od 29 zł netto rocznie. linia pakietów zaawansowanych - pro. Pakiety przeznaczone są dla firm intensywnie korzystających z internetu - dużych stron www, sklepów internetowych, portali, itp. Strony znajdujące się na serwerze mogą mieć zainstalowane certyfikaty SSL. Większość głównych parametrów takich jak transfer, liczba baz danych (MySQL i PostgreSQL), liczba zaparkowanych domen itp. w nowych pakietach jest nielimitowana.

25.03.2012 , WB

Stabilność przede wszystkim - CloudLinux

Na serwerach Smarthost.pl zainstalowany jest nowoczesny i mający najlepsze recenzje system operacyjny Linux w wersji CloudLinux. Jest to wersja bazująca na systemie CentOS, ale rozbudowana o specjalne rozwiązania dotyczące bezpieczeństwa i stabilności hostingów współdzielonych. System ten rozbudowany jest o środowisko określane jako lightweight virtualized environments (LVE), które w mocny sposób separuje poszczególne konta klientów na serwerze hostingowym, m.in w zakresie dostępu do zasobów, co czasem było kłopotliwe na serwerzach współdzielonych. Aktualnie klient działa w ramach przydzielonych zasobów serwera (jak moc procesora, ilość pamięci) i wykorzystując w pełni swoje zasoby nie zajmuje zasobów innym klientom.

20.02.2012 , WB

Nowe pakiety hostingowe

Zgodnie z sugestiami naszych Klientów wprowadziliśmy nowe pakiety hostingwe - głównymi parametrami w nowych pakietach są znacznie zwiększone zarówno pojemność pakietu jak i transfer miesięczny.

1 2 ... 8 9 10 11 12 13 14 15 16

Hosting WordPress

Szybkość i wydajność: dyski ssd, http/2, wiele metod cache, bezpłatne przeniesienie danych, bezpłatne certyfikaty SSL

Hosting Joomla

Szybkość i wydajność: wysokie I/O, dużo pamięci RAM, dyski ssd, http/2, bezpłatne certyfikaty SSL, wsparcie techniczne

Hosting Presta

Bezpieczeństwo i wydajność: pełna separacja, technologia anty-exploitowa, dysk SSD, http/2, bezpłatne certyfikaty SSL.

Serwery dedykowane

Wszędzie tam, gdzie wymagana jest duża moc obliczeniowa, możesz wybrać jeden z naszych serwerów dedykowanych w naszej własnej serwerowni zlokalizowanej w Polsce.

Serwery VPS

Kiedy musisz skonfigurować system operacyjny na naszej platformie hostingowej, dobrym pomysłem jest wybranie własnego VPS z cPanel i dostępem do roota.

Rejestracja Domen

Na Smarthost.pl można zarejestrować kilkaset rodzajów domen z całego świata. Nasze ceny są przystępne dla wszystkich. Jesteśmy partnerem NASK.

Ustawienia plików cookies

Twój obecny stan

Pokaż szczegóły