Aktualności

07.05.2016 , WB

Już więcej SPF nie będzie psuł forwardu maili

Aktualnie praktycznie wszystkie serwery pocztowe sprawdzają poprawność rekordu SPF (Sender Policy Framework). Standardowe wdrożenie SPF na serwerze nie zabezpiecza jednak przed poprawnym docieraniem poczty, która jest przesłana dalej (forward). Aby forwardy docierały poprawnie konieczne jest stosowanie mechanizmu SPF : SRS (Sender Rewriting Scheme). Dzięki jego stosowaniu na wszystkich serwerach Smarthost.pl możecie forwardować maile do woli. Dzieki SRS nie będzie nam SPF psuł forwardów! ;-)

04.05.2016 , WB

Jak wyłączyć komunikaty przychodzące po aktualizacji cPanel 56?

Masz wrażenie, że w ostatnim czasie na twojej skrzynce pocztowej pojawiła się spora ilość komunikatów z cPanel? Spokojnie, nikt nie przejął twojej strony. W swoich założeniach opcja dość pomocna, pod warun ...

czytaj więcej
02.05.2016 , WB

Kwietniowe nowości w Smarthost #10 - Nowe banery partnerskie

Zmieniliśmy wygląd bannerów w naszym programie partnerskim. Wybierz jeden z nichg do wstawienia na swojej stronie i zarabiaj na polecaniu naszych usług.

czytaj więcej
28.04.2016 , TM

Kwietniowe nowości w Smarthost #9 - Kontrola nad nowymi kontami

Nowość dla naszych Resellerów. Widzisz każde nowo zarejestrowane konto wraz ze statusem płatności. Wszystkie nieopłacone konta znajdzie w zakładce „prowizje nieopłacone”. Zmiana została dodana na prośbę naszych Klientów. Zawsze lepiej wiedzieć o potencjalnych zyskach w okresie między założeniem konta a jego opłaceniem.

26.04.2016 , TM

Kwietniowe nowości w Smarthost #8 - Statystyki w linkach polecających

W programie partnerskim dodaliśmy statystyki kliknięć w linki polecające, powodujące naliczenie prowizji. Może to wyglądać tak: Uzyskane prowizje: 391,4 zł Liczba kliknięć w link partnera (wszystkie): 147 ...

czytaj więcej
25.04.2016 , TM

Kwietniowe nowości w Smarthost #7 - Siła hasła

Przy zakładaniu konta hostingowego dodaliśmy wizualny wskaźnik siły hasła wpisanego przez Użytkownika. Od samego początku zachęcamy do stosowania mocnych haseł.

23.04.2016 , TM

Kwietniowe nowości w Smarthost #6 - Prędkość odczytu danych z dysku

Zmieniliśmy parametry limitów prędkości odczytu danych z dysków dla wszystkich kont na naszych serwerach. Pakiety z linii "base" mają podniesiony limit 7-krotnie,. Z kolei w pakietach z linii "pro" podnieśliśmy limit 12-krotnie. A to wszystko w ramach zwykłej ceny pakietu.

22.04.2016 , WB

Smarthost na WordUp Silesia #5

Nasze kwietniowe wojaże kończymy dziś w Katowicach na WordUp Silesia #5. W przerwach od pogadanek o WordPress będzie można uzyskać od nas roczne konta hostingowe do darmowych testów ;) Widzimy się w niezob ...

czytaj więcej
21.04.2016 , TM

Kwietniowe nowości w Smarthost #5 - Zapomniane hasło

W związku z pojawiającym się pytaniami o "zapomniane" hasło i login do cPanela, dodaliśmy w panelu bilingowym opcję zmiany hasła. Oczywiście zalecamy ustawienie trudnego hasła ;)

20.04.2016 , TM

Kwietniowe nowości w Smarthost #4 - Domeny z polskimi literami

Dodaliśmy poprawne wyświetlanie w panelu domen z polskimi literkami (IDN). W panelu będzie to np. nad-wodę.pl a w cPanelu trzeba podać w formie: xn--nad-wod-g9a.pl

1 2 ... 8 9 10 11 12 13 14 15 16

Hosting WordPress

Szybkość i wydajność: dyski ssd, http/2, wiele metod cache, bezpłatne przeniesienie danych, bezpłatne certyfikaty SSL

Hosting Joomla

Szybkość i wydajność: wysokie I/O, dużo pamięci RAM, dyski ssd, http/2, bezpłatne certyfikaty SSL, wsparcie techniczne

Hosting Presta

Bezpieczeństwo i wydajność: pełna separacja, technologia anty-exploitowa, dysk SSD, http/2, bezpłatne certyfikaty SSL.

Serwery dedykowane

Wszędzie tam, gdzie wymagana jest duża moc obliczeniowa, możesz wybrać jeden z naszych serwerów dedykowanych w naszej własnej serwerowni zlokalizowanej w Polsce.

Serwery VPS

Kiedy musisz skonfigurować system operacyjny na naszej platformie hostingowej, dobrym pomysłem jest wybranie własnego VPS z cPanel i dostępem do roota.

Rejestracja Domen

Na Smarthost.pl można zarejestrować kilkaset rodzajów domen z całego świata. Nasze ceny są przystępne dla wszystkich. Jesteśmy partnerem NASK.