Aktualności

26.04.2016 , TM

Kwietniowe nowości w Smarthost #8 - Statystyki w linkach polecających

W programie partnerskim dodaliśmy statystyki kliknięć w linki polecające, powodujące naliczenie prowizji. Może to wyglądać tak: Uzyskane prowizje: 391,4 zł Liczba kliknięć w link partnera (wszystkie): 147 ...

czytaj więcej
25.04.2016 , TM

Kwietniowe nowości w Smarthost #7 - Siła hasła

Przy zakładaniu konta hostingowego dodaliśmy wizualny wskaźnik siły hasła wpisanego przez Użytkownika. Od samego początku zachęcamy do stosowania mocnych haseł.

23.04.2016 , TM

Kwietniowe nowości w Smarthost #6 - Prędkość odczytu danych z dysku

Zmieniliśmy parametry limitów prędkości odczytu danych z dysków dla wszystkich kont na naszych serwerach. Pakiety z linii "base" mają podniesiony limit 7-krotnie,. Z kolei w pakietach z linii "pro" podnieś ...

22.04.2016 , WB

Smarthost na WordUp Silesia #5

Nasze kwietniowe wojaże kończymy dziś w Katowicach na WordUp Silesia #5. W przerwach od pogadanek o WordPress będzie można uzyskać od nas roczne konta hostingowe do darmowych testów ;) Widzimy się w niezob ...

czytaj więcej
21.04.2016 , TM

Kwietniowe nowości w Smarthost #5 - Zapomniane hasło

W związku z pojawiającym się pytaniami o "zapomniane" hasło i login do cPanela, dodaliśmy w panelu bilingowym opcję zmiany hasła. Oczywiście zalecamy ustawienie trudnego hasła ;)

20.04.2016 , TM

Kwietniowe nowości w Smarthost #4 - Domeny z polskimi literami

Dodaliśmy poprawne wyświetlanie w panelu domen z polskimi literkami (IDN). W panelu będzie to np. nad-wodę.pl a w cPanelu trzeba podać w formie: xn--nad-wod-g9a.pl

19.04.2016 , TM

Kwietniowe nowości w Smarthost #3 - Automatyczne przelogowanie

Dodaliśmy w panelu bilingowym Klienta opcję automatycznego przelogowania się do cPanel. Wiele osób o to prosiło, dzięki temu nie trzeba pamiętać haseł do cPanel, a jedynie do panela Klienta.

19.04.2016 , TM

Kwietniowe nowości w Smarthost #2 - Przypomnienia SMS

Od dzisiaj nie przeoczysz terminu wygasania usług hostingowych. O wygasaniu każdej każdej z nich, oprócz standardowych wiadomości e-mail, otrzymasz też powiadomienie sms.

18.04.2016 , TM

Kwietniowe nowości na Smarthost #1 - Wygodne płatności

Faktury VAT po opłaceniu były zawsze dostępne w panelu Klienta. Aktualnie są wysyłane również jako załącznik w PDF. Wygoda naszych Klientów przede wszystkim.

15.04.2016 , TM

Smarthost na WordUp #7 we Wrocławiu!

Kolejna okazja do nabicia liczników z kilometrami. Pojawimy się dziś na WordUp #7 we Wrocławiu. Obiecujemy, że nie zapomnimy o paru gadżetach. Rolę jednego ze sponsorów traktujemy poważnie ;) Widzimy się w ...

czytaj więcej
1 2 ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Hosting WordPress

Szybkość i wydajność: dyski ssd, http/2, wiele metod cache, bezpłatne przeniesienie danych, bezpłatne certyfikaty SSL

Hosting Joomla

Szybkość i wydajność: wysokie I/O, dużo pamięci RAM, dyski ssd, http/2, bezpłatne certyfikaty SSL, wsparcie techniczne

Hosting Presta

Bezpieczeństwo i wydajność: pełna separacja, technologia anty-exploitowa, dysk SSD, http/2, bezpłatne certyfikaty SSL.

Serwery dedykowane

Wszędzie tam, gdzie wymagana jest duża moc obliczeniowa, możesz wybrać jeden z naszych serwerów dedykowanych w naszej własnej serwerowni zlokalizowanej w Polsce.

Serwery VPS

Kiedy musisz skonfigurować system operacyjny na naszej platformie hostingowej, dobrym pomysłem jest wybranie własnego VPS z cPanel i dostępem do roota.

Rejestracja Domen

Na Smarthost.pl można zarejestrować kilkaset rodzajów domen z całego świata. Nasze ceny są przystępne dla wszystkich. Jesteśmy partnerem NASK.