Opinie klientów|o smarthost.pl

Poprosiliśmy naszych Klientów, żeby nieobowiązująco opisali, z czego szczególnie są zadowoleni w zakresie współpracy ze Smarthost.
Poniżej prezentujemy opinie naszych Klientów o hostingu Smarthost.pl

Mrugi Bugi

Piotr Mrugalski, właściciel

mrugibugi.com/

2022.04.25

Hosting działa sprawnie, szybko i bezproblemowo. Cena jest przystępna. Osobiście polecam.
I am really glad to work with smarthost company. They are really professional and their support is the best.

Web Falcon

Mahdi Jafari, CEO

webfalcon.pl/

2022.04.19

Pirsummedia

Piotr Plewiński, Właściciel

pirsummedia.pl/

2022.04.11

Jestem klientem firmy Smarthost od 2018 roku. Wcześniej swoje strony internetowe oraz strony swoich klientów hostowałem w innej firmie hostingowej. I nie żałuję decyzji. Dzięki firmie Smarthost uporządkowałem temat, a przy prawie 100 klientach można było się pogubić. Obsługa profesjonalna. Jak dzwonię na infolinię to rozmawiam z informatykiem, a nie jakimś handlowcem. Poza tym jeśli pojawia się problem to załatwiany jest praktycznie "od ręki". Naprawdę czapki z głów. Bardzo profesjonalna europejska firma - mogę polecić z czystym sumieniem.
Profesjonalna obsługa, jasne zasady i wsparcie we wszystkich tematach związanych z hostingiem. Dodatkowo przyjazny panel obsługi i bardzo dobrze połączone wszystkie usługi i możliwości.

Manufaktura Leo

Magdalena Januszczyk - Łabacka, właściciel

manufakturaleo.pl/

2022.03.24

Anna Krisjanis

Anna Krisjanis, IT

skyaudit.pl/

2022.03.03

Najlepszy hosting, świetna oferta,wiarygodne wsparcie,najnowsze wersje
To jest moja pierwsza strona i pierwsza usługo hostingu w ogóle. I dałam radę! Jestem bardzo zadowolona zarówno z obsługi, jak i możliwości jakie daje "wyposażenie" Panelu Abonenta. Jeśli budować stronę, to tylko ze Smarthostem :-)

Ola Ślusarczyk

Ola Ślusarczyk, Właściciel

sztukaupleciona.pl/

2022.02.09

Marcin Dąbrowski

Marcin Dąbrowski, właściciel

picdab.com/

2022.02.07

Doskonałe miejsce na sklep z plakatami ze zdjęć od lokalnych artystów i fotografów. Świetna pomoc i doradztwo! Polecam
Smarthost jest bardzo rzetelną firmą, hosting jest bardzo szybki, doskonale skonfigurowany, jest wszystko co potrzeba, bardzo konkurencyjna oferta, niezawodna i świetna pomoc online i przede wszystkim Polska firma, polecam z całym szacunkiem Smarthost.

Renova Color

Grzegorz Pyzalski, Właściciel

renovacolor.pl

2022.01.14

Anastazja Nowak

Anastazja Nowak, Administrator

digitaltrust.pl/

2022.01.13

Usługi działają szybko, a obsługa jest bardzo pomocna. Konsultanci posiadają dużą wiedzę dzięki czemu na każde pytanie związane z hostingiem odpowiadają natychmiastowo i merytorycznie. Stałe ceny również są dużą zaletą - zdecydowanie polecam firmę Smarthost.
Smarthost najlepszy host Ever jak to mówi młodzież. Taniość, jakość, opiekuńczość. Polecam każdemu.

Joanna Barduszko

Joanna Barduszko, Właściciel

www.lawendowyguzik.pl/

2022.01.02

Constans INC Ltd

Michal Ciepielewski, CEO

www.cnst.uk/

2021.12.30

Witam, Goraco polecam SmartHost. Zaufany Partner, obsluga klienta na najwyzszym poziomie. Technical Support rowniez bez zarzutu. Do tego przystepne ceny. Pozdrawiam Michal
Hosting polecony przez osoby z branży okazał sie strzałem w dziesiątke, profesjonalna obsługa, intuicyjny serwis i bardzo dobra cena, polecamy smarthost, zespół tikas.pl

E-Bartek Bartłomiej Ogiński

Bartłomiej Ogiński, właściciel

https:/www./tikas.pl/

2021.12.29

Magda Stefańska

Magda Stefańska, artystka

rudakropka.pl

2021.12.17

Polecano mi ten hosting i jestem zadowolona. Wszystko ludzkim językiem, co bardzo cenię po przejściach z hostingodawcami u których strona, obsługa i kontakt (o ile jest) daje się zrozumieć tylko jeśli jesteś programistą.
Polecam, strona działa szybko i bez zarzutów. Litespeed też się sprawdza i mocno skraca czas ładowania strony.

Garden Factory

Bartosz Okruciński, właściciel

www.gardenfactory.eu/

2021.12.13

Contentation

Mariusz Michalski, CEO

zwierzaki.pl/

2021.12.02

Z firmą smarthost współpracujemy od ponad roku. Z czystym sumieniem polecam usługi tego hostingu. Do tej pory nie spotkałem się z tak responsywną obsługą klienta jak w firmie smarthost - administratorzy dostępni są od 8 do 24 - codziennie! Nie przypominam sobie żadnych awarii w tym okresie. Hosting działa bardzo stabilnie i nie mam do niego żadnych zastrzeżeń. Dyski SSD, wspieranie Litespeed, Redis, dostęp SSH, system antyexpolitowy - to nie są puste frazesy - naprawdę to wszystko dostajemy w pakiecie :) Polecam!
Jestem zadowolona z usług. Interfejs jest przejrzysty, łatwo się po nim poruszać. Strona na WP działa, ładuje się szybko. Banalnie prosta jest też instalacja wszelkiego oprogramowania/wtyczek czy stworzenie kopii strony do eksperymentów, a w razie kłopotów wystarczy napisać na czacie i otrzymuje się pomoc.

Barbara Brzoskniewicz

Barbara Brzoskniewicz, Psycholog

barbarabrzoskniewicz.pl/

2021.11.29

Netplace

Sebastian Stolarski, CEO

netplace.com.pl/

2021.11.25

Jako agencja marketingowa korzystamy z usług Smarthost od blisko 4 lat. Przez ten czas my oraz nasi klienci nie zanotowaliśmy ani jednej przerwy w działaniu serwerów. Centrum pomocy zawsze służy nam swoją wiedzą i umiejętnościami. Natomiast terminy migracji klientów od siebie są zaskakująco szybkie. Polecamy Smarthost jako naprawdę solidnego partnera w tej trudnej branży jaką jest dostarczanie usług hostingowych na naprawdę wysokim poziomie.
Wszystko działa poprawnie - strona funkcjonuje, proszę sprawdzić! Natomiast kwestie skrzynki pocztowej niestety nie znam się na tym, ale obsługuję to co jest mi niezbędne, natomiast na pozostałe elementy, których jest dosyć dużo będę poświęcać więcej czasu.

Szkoła Językowa ONJO SAS Częstochowa

Krystyna Knapińska, właściciel

www.onjo-sas.com.pl/

2021.11.24

Splecione Oczka

Honorata, administrator/właściciel

splecioneoczka.pl

2021.11.23

Szczerze polecam. Sama wybrałam smarthosta z polecenia innych i nie zawiodłam się. Dla mnie opieka, wsparcie było bardzo ważne, gdyż jestem totalnie zielona. No i gdy pojawiła się pierwsza przeszkoda – czytaj wielka góra, której sama nie umiałam pokonać – wykonałam tylko jeden telefon i z drugiej strony cierpliwy człowiek, jak za rączkę poprowadził mnie i sprawa się wyjaśniła i problem znikł. POLECAM NA 5+
Polecam. Bardzo szybka i sprawna realizacja, bezproblemowy kontakt.

Artur Margas

Artur Margas, Artur

www.naturebiostimulates.pl/

2021.10.06

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Hosting WordPress

Szybkość i wydajność: dyski ssd, http/2, wiele metod cache, bezpłatne przeniesienie danych, bezpłatne certyfikaty SSL

Hosting Joomla

Szybkość i wydajność: wysokie I/O, dużo pamięci RAM, dyski ssd, http/2, bezpłatne certyfikaty SSL, wsparcie techniczne

Hosting Presta

Bezpieczeństwo i wydajność: pełna separacja, technologia anty-exploitowa, dysk SSD, http/2, bezpłatne certyfikaty SSL.

Serwery dedykowane

Wszędzie tam, gdzie wymagana jest duża moc obliczeniowa, możesz wybrać jeden z naszych serwerów dedykowanych w naszej własnej serwerowni zlokalizowanej w Polsce.

Serwery VPS

Kiedy musisz skonfigurować system operacyjny na naszej platformie hostingowej, dobrym pomysłem jest wybranie własnego VPS z cPanel i dostępem do roota.

Rejestracja Domen

Na Smarthost.pl można zarejestrować kilkaset rodzajów domen z całego świata. Nasze ceny są przystępne dla wszystkich. Jesteśmy partnerem NASK.