Poprosiliśmy naszych Klientów, żeby nieobowiązująco opisali, z czego szczególnie są zadowoleni w zakresie współpracy ze Smarthost.
Poniżej prezentujemy opinie naszych Klientów o hostingu Smarthost.pl

Akke

Adrian Krysztoforski, Właściciel

a-kke.de

2021.07.24

Kolega polecił mi smarthost, podchodziłem do tego z dystansem bo już kiedyś polecił mi inną firme hostingową która okazała się " kupą " ale dałęm im szanse po przerzuceniu mojego sklepu na prestashop na serewer smarthost sklep dostał nowego życia Light speed robi robote wszystko działa dużo szybciej niż na Apache \\ POLECAM WSZYSTKIM !!!! hostin śmiga jak ta lala :)
Po drugiej stronie znalazłem partnerów do biznesu - i rewelacyjna pomoc techniczną - cierpliwą i potrafiącą rozwiązać skutecznie problemy.Jak dla mnie 5/5 gwiazdek

M.Mitka

M.Mitka, właściciel

www.biznesmedia.com.pl

2021.07.18

Laboratoriumstron

Anna Wójcik, Anna Wójcik

magdalenatomusiak.pl

2021.07.08

Smarthost to hosting o bardzo dobrej jakości nie tylko dla dużych serwisów, lecz również dla małych firm z bardzo sprawnie działającym i kontaktowym działem Obsługi klienta. Strony szybko się wczytują, a klient dostaje przypomnienia o potrzebie aktualizacji komponentów strony.
To, co najbardziej mnie zachwyciło w Smarthost to obsługa klienta. Szybko i konkretnie odpowiadają na maile. Przez telefon naprawdę starają się pomóc w rozwiązaniu problemu (i są skuteczni!). I nie dziwią się nawet najgłupszym pytaniom zakręconych blondynek, pełen profesjonalizm. Dla mnie oni są 11/10.

Urszula Twarowska

Urszula Twarowska, właściciel strony

www.hobbysoutache.com

2021.07.07

weBites

Łukasz Golabek, CEO

weBites.pl

2021.06.18

Strony swoich Klientów stawiam na hostingu smarthost od wielu lat i jeszcze nigdy mnie nie zawiedli. Smarthost jest szybki, panel intuicyjny - dużo można w nim zrobić, a najbardziej sobie cenie support - dostępny cała dobę i bardzo pomocny. Polecam każdemu :)
Smarthost to nie jest zwykła firma hostingowa. To miejsce, gdzie strona jest dobrze zaopiekowana. Zespół stara się pomóc w krytycznych sytuacjach. Działają nawet późnymi wieczorami, nie tylko w tygodniu ale i w weekendy. Standard w teorii, ale standardem nie jest tu odpowiedź automatyczna byś myślał, że jest ok i coś się dzieje, a działania realnie są podejmowane przez ogarniętych adminów. Mamy tu zarówno serwery typu dedykowany, vps, reseller jak i zwykłe opcje hostingowe. Współpraca układa się super. Od dobrych kilku lat, nie mam kompletnie nic do zarzucenia i z czystym sumieniem polecam!

48 Media

Tomasz Jeska, właściciel

48media.pl

2021.06.10

PODATKI Z GÓRKI Grażyna Górka

Grażyna Górka, Właściciel firmy

www.podatkizgorki.pl

2021.05.04

Usługi stosunkowo tanie, na wysokim poziomie. Zero problemów + wsparcie dla laików ;) czego więcej chcieć, polecam serdecznie!!!
SmartHost bardzo dba o pozycjonowanie mojej strony! W pierwszym miesiącu współpracy, od razu trafiłem do TOP5, dzięki comiesięcznym raportom jest na bieżąco z tym co się dzieje i co jeszcze można usprawnić :)

AcroFamily

Trener Jawor, Prezes

www.acrofamily.pl

2021.04.13

Freaky Media

Łukasz Leder, CEO

tsm-transport.pl/

2021.04.09

Usługi świadczące przez firmę SmartHost to najwyższy poziom. Na uznanie zasługuje Chat Online - osoby, które tam pracują oferują swoją pomoc niemal całą dobę, odpowiadają niemal od razu i rozwiązują każdy problem niemal od ręki! Całym sercem mogę polecić usługi SmartHost. Korzystałem z wielu innych usług konkurencji, jednak jeżeli ktoś szuka wysokiej jakości z przystępną ceną - to świetnie trafił.
Nareszcie trafiłem na hosta, z którym czuję się bezpiecznie!

Grzegorz Kempinsky

Grzegorz Kempinsky, Reżyser teatralny

www.kempinsky.pl

2021.03.27

Łukasz Korycki

Łukasz Korycki, właściciel

dk-media.pl

2021.03.27

Plusów co niemiara. Po pierwsze cpanel, po drugie (może nawet po pierwsze) obsługa. Piszesz nie z botem, a z człowiekiem, który robi wszystko, żeby ci pomóc. Nigdy jeszcze nie spotkałem się z brakiem rozwiązania problemu. Po trzecie przenoszenie danych ze starego hostingu także bez skuchy. Polecam do sześcianu! :)
Moja firma potrzebowała wizytówki oraz serwera z dobrymi parametrami w stosunku do ceny. SmartHost oferuje to wszystko i znacznie więcej. Docelowo stawiam strony na CMS Wordpress, który ma tutaj pełne wsparcie. Największą zaletą SmartHost nie jest wyłącznie cena i zaplecze techniczne, ale również pomoc, z której można korzystać codziennie! Pracownicy SmartHost są cierpliwi, szybko znajdują rozwiązanie problemu i profesjonalnie podchodzą do każdego zagadnienia. Właśnie dlatego polecam SmartHost, bo pierwszy raz mogę liczyć na błyskawiczną reakcję ze strony hostingodawcy, który dostarcza kompleksowe rozwiązania skrojone na miarę każdego budżetu. Gratuluję i pozdrawiam.

Firma Handlowa "ROMI"

Romuald Matuszewski, Właściciel

firmaromi.pl

2021.03.21

GR4 sp. z o.o.

Dawid Szczepaniec, Prezes Zarządu

www.cartello.pl

2021.03.20

Polecam gorąco usługi firmy smarthost - zawsze służą poradą, szybkim wsparciem i bez problemu można się z nimi skontaktować np. za pomocą chatu, z czego korzystam jeśli zachodzi potrzeba. Serwer działa stabilnie, przetrzymuję na nim kilka sklepów oraz stron moich marek.
Przeniesienie strony na serwer Smarthost i wykorzystanie możliwości Litespeed + REDIS sprawiło, że moja strona ładuje się dwukrotnie szybciej! Tak spektakularnej poprawy, dzięki tak drobnej zmianie, nie spodziewałam się w najśmielszych snach. Jednocześnie operacja przeniesienia strony i poczty była bezbolesna, a każde pytanie laika (którym jestem) dostało jasne i cierpliwe odpowiedzi. Zespół wsparcia dał mi też cenne wskazówki, które wykraczały poza standardowe "załatwienie sprawy". Lubię tak pracować. Polecam!

Marta Łazar

Marta Łazar, Mentor i doradca biznesowy

www.camina.pl

2021.03.19

Med. Naturalna Czesław Karkowski

Czesław Karkowski, Właściciel

www.czeslawkarkowski.com

2021.03.18

Korzystałem z wielu firm hostingowych nawet zagranicznych ale dopiero z firmy smarthost jestem bardzo zadowolony. Moje strony internetowe wczytują się błyskawicznie i są bardziej widoczne w wyszukiwarkach. Przeniesienie stron internetowych z zagranicznego hostingu odbyło się bardzo szybko oraz bezproblemowo a także bezpłatnie. Dodatkowo bardzo świetnym atutem firmy Hostingowej " Smarthost " jest idealny i i bardzo szybki kontakt z konsultantami on-line, którzy dokładnie wyjaśniają kwestie techniczne oraz pomagają w ich wprowadzaniu. Reasumując bardzo polecam tę firmę hostingową smarthost.pl wszystkim poszukującym profesjonalnego hostingu.
Jako webmaster wybrałem hosting dla siebie i dla większości klientów właśnie tutaj. Jako zalety powiem tak: - Cena za tą jakość jest zadowalająca. - Szybkości strony przy opcji LiteSpeded + Reedis jest ok. - Bezproblemowe załatwienie sprawa RODO, dla moich klientów ma duże znaczenie. - Szybki i bezbolesny kontakt z obsługą. - Prostota i uniwersalność cPanelu też robi swoje, przyspiesza mi znacznie prace w porównaniu z innymi panelami.

Tomek Urban

Tomek Urban, Właściciel

wonders4you.com

2021.03.18

Tomasz Urban

Tomasz Urban, Webmaster

chloemed.eu/

2021.03.18

Konfiguracja serwera szybka i sprawna. Jeśłi chodzi o prędkość to na opcji LiteSpeed + Redis, jest zadowalająca. Dziękujęmy
Od kilku lat korzystam z hostingu smarthost.pl i usługi tej firmy mogę z czystym sumieniem polecić każdemu, a zwłaszcza tym osobom, którym wydaje się, że nie poradzą sobie same z obsługą serwera. Od strony technicznej hosting funkcjonuje bardzo dobrze, a Support dostępny na czacie od godziny 8 rano do północy działa doskonale, zawsze służy pomocą i informacją.

Paulina

Paulina, właściciel

bardzolubie.pl

2021.03.18

PIT-STOP

Jacek Zimnicki, właściciel

p-stop.pl

2021.03.12

Solidny i bezawaryjny hosting, który spełnia wszystkie moje oczekiwania. Wybrałem Smarthost z polecenia i nie zawiodłem się. Różnicę w szybkości działania strony czuć gołym okiem. Do tego płacę mniej, a panel administracyjny jest wygodny jak nigdzie indziej. Smarthost to również wzorowy przykład tego jak powinna wyglądać obsługa klienta i pomoc techniczna. Support jest błyskawiczny, a konsultanci pomocni i cierpliwi. Olbrzymi plus za bezpłatną migrację. Wielka ulga po przesiadce z hostingu konkurencji.
Świetny hosting, polecam z całego serca. Support na szóstkę z plusem. Zawsze pomocni, niestrudzenie odpowiadają na wszystkie pytania i doradzają. Reakcja na każde zgłoszenie jest natychmiastowa, nawet w dziwnych nocnych godzinach. Parametry poszczególnych pakietów hostingowych w stosunku do ceny bardzo konkurencyjne. Hosting posiada świetny i intuicyjny panel klienta, wszystko praktycznie można ustawić samodzielnie, nawet laik sobie poradzi, a mnogość możliwości ustawień zadowoli również tych wymagających od hostingu dużo więcej. Także nie ma się co zastanawiać tylko kupować :)

Siteon Magdalena Winogradow

Magdalena Winogradow, x

siteon.pl/

2021.02.26

1 2 3 4 5 6 7 8 9