Opinie klientów|o smarthost.pl

Poprosiliśmy naszych Klientów, żeby nieobowiązująco opisali, z czego szczególnie są zadowoleni w zakresie współpracy ze Smarthost.
Poniżej prezentujemy opinie naszych Klientów o hostingu Smarthost.pl

Fabryka Okien i Drzwi BAS

Fabryka Okien i Drzwi BAS, Administracja

www.bas.lublin.pl/

2022.07.04

Jesteśmy bardzo pozytywnie zaskoczeni jakością świadczonych usług! Zero długotrwałych problemów, jakieś pomniejsze są błyskawicznie rozwiązywane - ogromny plus za szybką reakcję i świetny kontakt z obsługą klienta. Polecamy!
Najlepsza filma hostingową z jaką miałem okazje współpracować, support zawsze dostępny i chętny do pomocy czego nie można powiedzieć o konkurencji. Chętnie pomogą nawet jeśli problem nie leży po ich stronie, ceny bardzo konkurencyjne, a maszyny cały czas modernizowane na wydajniejsze, mam u nich aktualnie 4 hostingi, kilkadziesiąt domen i że setkę kont pocztowych ;). Polecam i pozdrawiam cały zespół smarthost.pl

Michał Helbin

Michał Helbin, Właściciel

www.bariball.pl

2022.06.01

Urząd Dzielnicy Wilanów m.st. Warszawy

Andrzej Zaremba, Naczelnik Wydziału Informatyki

wilanow.pl/

2022.05.12

Jesteśmy nowym klientem firmy smarthost i jesteśmy ze współpracy z firmą bardzo zadowoleni. Bardzo sprawnie i profesjonalnie zostały przeniesione nasze strony z serwerów poprzedniego usługodawcy. Mieliśmy bezpośredni kontakt z informatykami firmy smarthost oraz właścicielem firmy, co miało dla nas kluczowe znaczenie. Wszystkie problemy, które pojawiły się w trakcie przenoszenia serwisów, zostały rozwiązane i serwisy funkcjonują w sposób niezawodny.
Hosting działa sprawnie, szybko i bezproblemowo. Cena jest przystępna. Osobiście polecam.

Mrugi Bugi

Piotr Mrugalski, właściciel

mrugibugi.com/

2022.04.25

Web Falcon

Mahdi Jafari, CEO

webfalcon.pl/

2022.04.19

I am really glad to work with smarthost company. They are really professional and their support is the best.
Jestem klientem firmy Smarthost od 2018 roku. Wcześniej swoje strony internetowe oraz strony swoich klientów hostowałem w innej firmie hostingowej. I nie żałuję decyzji. Dzięki firmie Smarthost uporządkowałem temat, a przy prawie 100 klientach można było się pogubić. Obsługa profesjonalna. Jak dzwonię na infolinię to rozmawiam z informatykiem, a nie jakimś handlowcem. Poza tym jeśli pojawia się problem to załatwiany jest praktycznie "od ręki". Naprawdę czapki z głów. Bardzo profesjonalna europejska firma - mogę polecić z czystym sumieniem.

Pirsummedia

Piotr Plewiński, Właściciel

pirsummedia.pl/

2022.04.11

Manufaktura Leo

Magdalena Januszczyk - Łabacka, właściciel

manufakturaleo.pl/

2022.03.24

Profesjonalna obsługa, jasne zasady i wsparcie we wszystkich tematach związanych z hostingiem. Dodatkowo przyjazny panel obsługi i bardzo dobrze połączone wszystkie usługi i możliwości.
Najlepszy hosting, świetna oferta,wiarygodne wsparcie,najnowsze wersje

Anna Krisjanis

Anna Krisjanis, IT

skyaudit.pl/

2022.03.03

Ola Ślusarczyk

Ola Ślusarczyk, Właściciel

sztukaupleciona.pl/

2022.02.09

To jest moja pierwsza strona i pierwsza usługo hostingu w ogóle. I dałam radę! Jestem bardzo zadowolona zarówno z obsługi, jak i możliwości jakie daje "wyposażenie" Panelu Abonenta. Jeśli budować stronę, to tylko ze Smarthostem :-)
Doskonałe miejsce na sklep z plakatami ze zdjęć od lokalnych artystów i fotografów. Świetna pomoc i doradztwo! Polecam

Marcin Dąbrowski

Marcin Dąbrowski, właściciel

picdab.com/

2022.02.07

Renova Color

Grzegorz Pyzalski, Właściciel

renovacolor.pl

2022.01.14

Smarthost jest bardzo rzetelną firmą, hosting jest bardzo szybki, doskonale skonfigurowany, jest wszystko co potrzeba, bardzo konkurencyjna oferta, niezawodna i świetna pomoc online i przede wszystkim Polska firma, polecam z całym szacunkiem Smarthost.
Usługi działają szybko, a obsługa jest bardzo pomocna. Konsultanci posiadają dużą wiedzę dzięki czemu na każde pytanie związane z hostingiem odpowiadają natychmiastowo i merytorycznie. Stałe ceny również są dużą zaletą - zdecydowanie polecam firmę Smarthost.

Anastazja Nowak

Anastazja Nowak, Administrator

digitaltrust.pl/

2022.01.13

Joanna Barduszko

Joanna Barduszko, Właściciel

www.lawendowyguzik.pl/

2022.01.02

Smarthost najlepszy host Ever jak to mówi młodzież. Taniość, jakość, opiekuńczość. Polecam każdemu.
Witam, Goraco polecam SmartHost. Zaufany Partner, obsluga klienta na najwyzszym poziomie. Technical Support rowniez bez zarzutu. Do tego przystepne ceny. Pozdrawiam Michal

Constans INC Ltd

Michal Ciepielewski, CEO

www.cnst.uk/

2021.12.30

E-Bartek Bartłomiej Ogiński

Bartłomiej Ogiński, właściciel

https:/www./tikas.pl/

2021.12.29

Hosting polecony przez osoby z branży okazał sie strzałem w dziesiątke, profesjonalna obsługa, intuicyjny serwis i bardzo dobra cena, polecamy smarthost, zespół tikas.pl
Polecano mi ten hosting i jestem zadowolona. Wszystko ludzkim językiem, co bardzo cenię po przejściach z hostingodawcami u których strona, obsługa i kontakt (o ile jest) daje się zrozumieć tylko jeśli jesteś programistą.

Magda Stefańska

Magda Stefańska, artystka

rudakropka.pl

2021.12.17

Garden Factory

Bartosz Okruciński, właściciel

www.gardenfactory.eu/

2021.12.13

Polecam, strona działa szybko i bez zarzutów. Litespeed też się sprawdza i mocno skraca czas ładowania strony.
Z firmą smarthost współpracujemy od ponad roku. Z czystym sumieniem polecam usługi tego hostingu. Do tej pory nie spotkałem się z tak responsywną obsługą klienta jak w firmie smarthost - administratorzy dostępni są od 8 do 24 - codziennie! Nie przypominam sobie żadnych awarii w tym okresie. Hosting działa bardzo stabilnie i nie mam do niego żadnych zastrzeżeń. Dyski SSD, wspieranie Litespeed, Redis, dostęp SSH, system antyexpolitowy - to nie są puste frazesy - naprawdę to wszystko dostajemy w pakiecie :) Polecam!

Contentation

Mariusz Michalski, CEO

zwierzaki.pl/

2021.12.02

Barbara Brzoskniewicz

Barbara Brzoskniewicz, Psycholog

barbarabrzoskniewicz.pl/

2021.11.29

Jestem zadowolona z usług. Interfejs jest przejrzysty, łatwo się po nim poruszać. Strona na WP działa, ładuje się szybko. Banalnie prosta jest też instalacja wszelkiego oprogramowania/wtyczek czy stworzenie kopii strony do eksperymentów, a w razie kłopotów wystarczy napisać na czacie i otrzymuje się pomoc.
Jako agencja marketingowa korzystamy z usług Smarthost od blisko 4 lat. Przez ten czas my oraz nasi klienci nie zanotowaliśmy ani jednej przerwy w działaniu serwerów. Centrum pomocy zawsze służy nam swoją wiedzą i umiejętnościami. Natomiast terminy migracji klientów od siebie są zaskakująco szybkie. Polecamy Smarthost jako naprawdę solidnego partnera w tej trudnej branży jaką jest dostarczanie usług hostingowych na naprawdę wysokim poziomie.

Netplace

Sebastian Stolarski, CEO

netplace.com.pl/

2021.11.25

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Hosting WordPress

Szybkość i wydajność: dyski ssd, http/2, wiele metod cache, bezpłatne przeniesienie danych, bezpłatne certyfikaty SSL

Hosting Joomla

Szybkość i wydajność: wysokie I/O, dużo pamięci RAM, dyski ssd, http/2, bezpłatne certyfikaty SSL, wsparcie techniczne

Hosting Presta

Bezpieczeństwo i wydajność: pełna separacja, technologia anty-exploitowa, dysk SSD, http/2, bezpłatne certyfikaty SSL.

Serwery dedykowane

Wszędzie tam, gdzie wymagana jest duża moc obliczeniowa, możesz wybrać jeden z naszych serwerów dedykowanych w naszej własnej serwerowni zlokalizowanej w Polsce.

Serwery VPS

Kiedy musisz skonfigurować system operacyjny na naszej platformie hostingowej, dobrym pomysłem jest wybranie własnego VPS z cPanel i dostępem do roota.

Rejestracja Domen

Na Smarthost.pl można zarejestrować kilkaset rodzajów domen z całego świata. Nasze ceny są przystępne dla wszystkich. Jesteśmy partnerem NASK.