Darmowy certyfikat SSL

Darmowy certyfikat SSL

Wszystkie konta hostingowe Smarthost.pl są wyposażone w standardzie w darmowe certyfikaty SSL. Wystarczy dodać domenę poprzez Domeny Dodatkowe w cPanelu, a bezpłatny certyfikat wygeneruje się w ciągu 10 minut.

Rozwiewając wątpliwości i często pojawiające się pytania - u nas:

  • Nie trzeba mieć oddzielnego IP dla certyfikatu SSL (na jednym koncie można mieć kilka domen i każda może mieć swój certyfikat SSL)
  • Certyfikaty są całkowicie darmowe, instalowane i przedłużane całkowicie automatycznie. Certyfikaty cPanel/Sectigo są wykrywane przez wszystkie przeglądarki internetowe
  • Opcjonalnie można bardzo prosto zainstalować certyfikat Let's Encrypt, jednak dzięki automatycznej instalacji certyfikatu cPanel, nie jest to potrzebne

Hosting WordPress

Szybkość i wydajność: dyski ssd, http/2, wiele metod cache, bezpłatne przeniesienie danych, bezpłatne certyfikaty SSL

Hosting Joomla

Szybkość i wydajność: wysokie I/O, dużo pamięci RAM, dyski ssd, http/2, bezpłatne certyfikaty SSL, wsparcie techniczne

Hosting Presta

Bezpieczeństwo i wydajność: pełna separacja, technologia anty-exploitowa, dysk SSD, http/2, bezpłatne certyfikaty SSL.

Serwery dedykowane

Wszędzie tam, gdzie wymagana jest duża moc obliczeniowa, możesz wybrać jeden z naszych serwerów dedykowanych w naszej własnej serwerowni zlokalizowanej w Polsce.

Serwery VPS

Kiedy musisz skonfigurować system operacyjny na naszej platformie hostingowej, dobrym pomysłem jest wybranie własnego VPS z cPanel i dostępem do roota.

Rejestracja Domen

Na Smarthost.pl można zarejestrować kilkaset rodzajów domen z całego świata. Nasze ceny są przystępne dla wszystkich. Jesteśmy partnerem NASK.

Ustawienia plików cookies

Twój obecny stan

Pokaż szczegóły