Czy na serwerze jest ochrona antyspamowa?

Czy na serwerze jest ochrona antyspamowa?

Na serwerach smarthost.pl jest zainstalowana kilkustopniowa ochrona antyspamowa.

  • każdy mail sprawdzany jest programem SpamAssassin i wiadomości, które mają score powyżej 20 punktów (wg specyfikacji SpamAssassin - wartość 20 oznacza praktycznie 100% pewności, że to spam) są automatycznie odrzucane.
  • każdy mail sprawdzany jest na kilku czarnych listach RBL (Realtime Black List) w tym: bl.spamcop.net, cbl.abuseat.org, sbl.spamhaus.org, xbl.spamhaus.org.
  • stosujemy własne listy spamerów (Smarthost RBL), które blokujemy po adresach IP
  • stosujemy własne listy spamerów, które blokujemy po adresach IP. stosujemy weryfikację nadawców, żeby upewnić się, że domena nadawcy istnieje itp.

Każdy użytkownik serwera może samodzielnie ustawić w panelu reguły dla programu SpamAssassin, które pozwolą np. na dodawanie do tytułów wiadomości słowa ***SPAM*** lub po prostu kasowania spamu. Ustawienia można wykonać dla całego konta hostingowego lub dla poszczególnych kont e-mail.

Hosting WordPress

Szybkość i wydajność: dyski ssd, http/2, wiele metod cache, bezpłatne przeniesienie danych, bezpłatne certyfikaty SSL

Hosting Joomla

Szybkość i wydajność: wysokie I/O, dużo pamięci RAM, dyski ssd, http/2, bezpłatne certyfikaty SSL, wsparcie techniczne

Hosting Presta

Bezpieczeństwo i wydajność: pełna separacja, technologia anty-exploitowa, dysk SSD, http/2, bezpłatne certyfikaty SSL.

Serwery dedykowane

Wszędzie tam, gdzie wymagana jest duża moc obliczeniowa, możesz wybrać jeden z naszych serwerów dedykowanych w naszej własnej serwerowni zlokalizowanej w Polsce.

Serwery VPS

Kiedy musisz skonfigurować system operacyjny na naszej platformie hostingowej, dobrym pomysłem jest wybranie własnego VPS z cPanel i dostępem do roota.

Rejestracja Domen

Na Smarthost.pl można zarejestrować kilkaset rodzajów domen z całego świata. Nasze ceny są przystępne dla wszystkich. Jesteśmy partnerem NASK.

Ustawienia plików cookies

Twój obecny stan

Pokaż szczegóły