Czy na koncie hostingowym mogę uruchomić aplikację Node.js?

Czy na koncie hostingowym mogę uruchomić aplikację Node.js?

Tak, obecnie wszystkie nasze konta hostingowe z dostępem SSH są przystosowane do uruchomienia aplikacji tworzonej dla platformy Node.js, po zainstalowaniu jej zgodnie z naszym poradnikiem: Instalacja oraz uruchomienie Node.js na koncie hostingowym Smarthost.pl

Dostępnymi portami dla kont hostingu współdzielonego są porty z zakresu od 49152 do 65534. W przypadku, gdy port jest zajęty przez innego Klienta, należy skorzystać z kolejnego dostępnego.

Dzięki przekierowaniu .htaccess podanemu w powyższym poradniku, możemy używać serwera Node.js jako serwera stron WWW i wchodzić na serwowane przez niego strony zarówno poprzez port 80 (http) jak i 443 (https).

Hosting WordPress

Szybkość i wydajność: dyski ssd, http/2, wiele metod cache, bezpłatne przeniesienie danych, bezpłatne certyfikaty SSL

Hosting Joomla

Szybkość i wydajność: wysokie I/O, dużo pamięci RAM, dyski ssd, http/2, bezpłatne certyfikaty SSL, wsparcie techniczne

Hosting Presta

Bezpieczeństwo i wydajność: pełna separacja, technologia anty-exploitowa, dysk SSD, http/2, bezpłatne certyfikaty SSL.

Serwery dedykowane

Wszędzie tam, gdzie wymagana jest duża moc obliczeniowa, możesz wybrać jeden z naszych serwerów dedykowanych w naszej własnej serwerowni zlokalizowanej w Polsce.

Serwery VPS

Kiedy musisz skonfigurować system operacyjny na naszej platformie hostingowej, dobrym pomysłem jest wybranie własnego VPS z cPanel i dostępem do roota.

Rejestracja Domen

Na Smarthost.pl można zarejestrować kilkaset rodzajów domen z całego świata. Nasze ceny są przystępne dla wszystkich. Jesteśmy partnerem NASK.

Ustawienia plików cookies

Twój obecny stan

Pokaż szczegóły