Serwery VPS oparte na dyskach SSD w Smarthost.pl to jedne z najsilniejszych serwerów VPS Wszystkie serwery działają na wielordzeniowych procesorach Intel Xeon, szybkiej pamięci DDR3 oraz dyskach SSD połączonych dla bezpieczeństwa w sprzętowych macierzach RAID. VPS z systami SSD to wydajność wielokrotnie większa w stosunku do tradycyjnych VPS z dyskami HDD.

Parametry naszych serwerów VPS są tak dobrane, aby zapewnić maksymalne dopasowanie parametrów i cen do potrzeb naszych Klientów.

Wirtualizacja KVM, którą stosujemy zapewnia najwyższe bezpieczeństwo i wygodę (jest to pełna wirtualizacja oparta na jądrze linuksa).

Warto wybrać dla swojego biznesu firmę z własną serwerownią, profesjonalnym zapleczem administratorów oraz kilkunastoletnim doświadczeniem.
Serwery VPS SSD
najniższy czas dostępu, wysoka wydajność odczytu/zapisu na dysku
SSD-15 SSD-25 SSD-50 SSD-100
Procesor 1 rdzeń 2 rdzenie 3 rdzenie 4 rdzenie
Pamięć RAM DDR3 1 GB 2 GB 4 GB 6 GB
Dysk SSD (RAID) 15 25 50 100
Transfer miesięczny bez limitu bez limitu bez limitu bez limitu
Adresy IP 1 1 1 1
Lokalizacja Własne datacenter w Polsce (Częstochowa)
Cena netto/miesięcznie
29PLN
59PLN
89PLN
139PLN
wszystkie ceny netto
Serwer VPS-SSD. Wejdź w rolę administratora.
... sam sobie sterem, żeglarzem - okręt zapewniamy my ...
Jakość techniczna

Nasza własna serwerownia, zlokalizowana w Polsce podłączona jest do internetu wieloma niezależnymi łączami wysokiej niezawodności połączonymi protokołem BGP.

ikonka-smarthost_wiele_lacz.jpg

Automatyka obsługi

Wszystkie usługi na naszych serwerach działają w pełni automatycznie: zakładanie serwerów wirtualnych i rejestracja domen mogą być opłacone online - dostępne są dla Klientów natychmiast po rejestracji.

box_4.jpg

box_5.jpg

Sprawdzone rozwiązania

Nasze usługi hostingowe oparte są o sprawdzone oprogramowanie najwyższej jakości: panel zarządzania usługami cPanel v.11 w polskiej wersji językowej oraz system o wyjątkowej stabilności CloudLinux z technologią LVE.

box_7.jpg

Ludzie

Za każdą technologią stoją ludzie. Nasi administratorzy oraz programiści stale czuwają nad sprawnością Państwa usług. Nasza firma dysponuje odpowiednim potencjałem osobowym, żeby spełniać Państwa oczekiwania.

Nasza oferta

Usługi hostingowe, dopasowane do potrzeb i wymagań klientów biznesowych:

Szybki kontakt

Smarthost sp. z o.o.

ul. Partyzantów 1
42-217 Częstochowa

tel. 34 390 66 66

hosting@smarthost.pl

Mini statystyka

Wykres aktualnej przepustowości hostingu

smarthost hosting