Nasi partnerzy|możemy ich polecić

W Smarthost wychodzimy z założenia, że udana współpraca opiera się na przyjaznych relacjach z partnerami biznesowymi. Łączy nas chęć dostarczania najlepszych rozwiązań naszym Klientom.

W Smarthost jako swoich partnerów wybieramy wyłącznie najlepszych specjalistów informatycznych związanych z popularnymi CMS jak Joomla!, WordPress i innymi.
Zgłoś się do nas po więcej szczegółów.

jDoctor.pl (Michał Trzepizur) - Usługa polegająca na skanowaniu strony internetowej w celu zweryfikowania czy zawiera ona podejrzane pliki, exploity, rootkity. Każda strona działająca w sieci jest podatna na atak. Czy na pewno Twoja strona nie jest zainfekowana? Dzięki usłudze skanowania strony możesz to sprawdzić. Do skanowania strony używamy specjalistycznego oprogramowania z bazą ponad 3000 exploitów, które zostało stworzone właśnie w celu rozpoznawania infekcji oraz podejrzanego kodu w plikach strony internetowej. Zajmujemy się także usuwaniem skutków ataku oraz zabezpieczaniem stron internetowych. Pamiętaj, przynajmniej raz w roku należy zrobić okresowe badania u lekarza! Twoja strona też tego potrzebuje.
Specjalizacja: Joomla

WPmagus (Krzysztof Dróżdż) - W języku biznesowym – software house, bardziej po ludzku – magicy, czyli ci, którzy w kodzie wyczarują wszystko, co potrzebne do realizacji Twoich planów biznesowych (i nie tylko). Naszym celem jest dostarczanie solidnych rozwiązań opartych o WordPressa, które będą bezpieczne, wydajne i wygodne w obsłudze, a przy tym nie zrujnują Twojego budżetu.

Zajmujemy się wszelkimi pracami programistycznymi związanymi z WordPressem:

 • tworzymy strony internetowe (serwisy firmowe, sklepy, itp.) i autorskie wtyczki implementujące zaawansowane funkcjonalności,
 • przeprowadzamy audyty istniejących serwisów (bezpieczeństwa, wydajności, czy poprawności wdrożenia),
 • pomagamy, gdy pojawią się problemy (usuwamy skutki infekcji, pomagamy odzyskiwać strony po ataku),
 • udzielamy konsultacji technicznych i projektowych przy zaawansowanych wdrożeniach,
 • świadczymy usługę opieki technicznej nad działającymi serwisami.
  Specjalizacja: WordPress
logo-e-wsparcie

e-wsparcie.com.pl (Barbara Muszko) - internetowy wizerunek Twojej firmy. Dzisiaj (po ponad ośmiu latach działalności) e-wsparcie to już nie tylko Barbara Muszko, ale zespół specjalistów - każdy z kilkuletnim doświadczeniem w swojej dziedzinie. Pomagamy firmom skutecznie zaistnieć w internecie.

 • Web developer - stworzy nowoczesną witrynę internetową lub sklep internetowy i zaopiekuje się nimi, aby były zawsze aktualne i bezpieczne.
 • Graficzka - wykreuje graficzny wizerunek Twojej firmy od logo po roll-upy.
 • Copywriter - wie jak opisać Twoją firmę, produkty, które sprzedajesz, usługi, które świadczysz w sposób atrakcyjny dla odbiorcy i przyjazny
 • dla wyszukiwarek.
 • Marketingowiec - sprawnie porusza się wśród reklam internetowych, jej konik to social media.
 • Doodle video maker - narysuje dla Ciebie film...
 • Programista - człowiek do zadań specjalnych.

Powiedz nam, czego potrzebuje Twoja firma!

Specjalizacja: WordPress, HTML + CSS

Safecms.pl (Dariusz Gaudyn) – Our service is dedicated for WordPress and Joomla! CMS. Now,you will never miss single update of your application nor plugins and themes, which also keeps the security of your website on highest level. Because of daily backups and file scans focused on exploits and potential viruses, we can react very fast with every issue with your website. We also provide repairs and viruses removal services for CMS mentioned ealier.
Specialization: WordPress, Joomla!

Dajnowiec.pl (Sebastian Dajnowiec) – Nasza oferta to przede wszystkim strony internetowe wykonane w technologii Responsive Web Design. Tworzymy wizytówki internetowe dla małych i średnich firm, strony typu „Portfolio”, internetowe katalogi produktów, sklepy internetowe. Odświeżymy i zmienimy również wygląd Twojej obecnej strony, dostosowując ją do aktualnie panujących trendów. Przeprowadzamy migracje stron opartych na CMS Joomla! 1.0, 1.5, 2.5 do najnowszej wersji systemu. Opracowujemy poradniki i materiały pomocy dla administratorów stron oraz kadry zarządzającej. Służymy doradztwem i udzielamy konsultacji.
Specjalizacja: Joomla


haiku.com.pl (Michał Pliszka) – Nasza firma działa na rynku od 2007 roku. Wieloletnie doświadczenie, wiedza, profesjonalizm i indywidualne podejście do każdego zlecenia, pozwoliło nam zdobyć wielu zadowolonych Klientów.

Czym się zajmujemy?

Budujemy strony WWW i e-sklepy

Przede wszystkim budujemy i skutecznie pozycjonujemy strony internetowe oraz e-sklepy. Działamy kompleksowo, a każdy projekt tworzy zespół doświadczonych specjalistów: grafików, copywriterów oraz web developerów. Strony powstają w oparciu o własne pomysły, ale  i sugestie Klientów. Dzięki takiemu podejściu, efekty wizualne, treściowe oraz maksymalna optymalizacja witryn internetowych pod roboty wyszukiwarek, która zawsze jest zgodna z zasadami Google, pozwalają na szybkie zaistnienie marki w Internecie i przyciągnięcie uwagi potencjalnych jej klientów. Strony WWW tworzymy głównie w oparciu o silnik WordPressa.

Profesjonalny branding

Wiemy jednak, że sama strona internetowa nie wystarczy, by marka mogła stać się rozpoznawalna. By osiągnąć taki efekt, oferujemy skuteczną promocję i reklamę w postaci kompleksowego brandingu. Profesjonalne marki wyróżnia spójność wizerunku. W naszej gestii jest więc stworzenie przemyślanej strategii komunikacji online i offline. To ona jest podstawą, która prowadzi do rozpoznawalności danej firmy czy instytucji. Tworzymy więc zaawansowane i przede wszystkim jednolite systemy identyfikacji wizualnej począwszy od logo lub logotypu, poprzez fizyczne materiały reklamowe (ulotki, broszury, notesy itp.). Promujemy markę w sieci (reklama) oraz obsługujemy social media m.in. Facebook i Google+. 

Powiedz nam, czego potrzebuje Twoja firma, a my z przyjemnością pomożemy Ci zaistnieć w Internecie!

Specjalizacja: WordPress, branding


Hosting WordPress

Szybkość i wydajność: dyski ssd, http/2, wiele metod cache, bezpłatne przeniesienie danych, bezpłatne certyfikaty SSL

Hosting Joomla

Szybkość i wydajność: wysokie I/O, dużo pamięci RAM, dyski ssd, http/2, bezpłatne certyfikaty SSL, wsparcie techniczne

Hosting Presta

Bezpieczeństwo i wydajność: pełna separacja, technologia anty-exploitowa, dysk SSD, http/2, bezpłatne certyfikaty SSL.

Serwery dedykowane

Wszędzie tam, gdzie wymagana jest duża moc obliczeniowa, możesz wybrać jeden z naszych serwerów dedykowanych w naszej własnej serwerowni zlokalizowanej w Polsce.

Serwery VPS

Kiedy musisz skonfigurować system operacyjny na naszej platformie hostingowej, dobrym pomysłem jest wybranie własnego VPS z cPanel i dostępem do roota.

Rejestracja Domen

Na Smarthost.pl można zarejestrować kilkaset rodzajów domen z całego świata. Nasze ceny są przystępne dla wszystkich. Jesteśmy partnerem NASK.