Nasi partnerzy|możemy ich polecić

W Smarthost wychodzimy z założenia, że udana współpraca opiera się na przyjaznych relacjach z partnerami biznesowymi. Łączy nas chęć dostarczania najlepszych rozwiązań naszym Klientom.

W Smarthost jako swoich partnerów wybieramy wyłącznie najlepszych specjalistów informatycznych związanych z popularnymi CMS jak Joomla!, WordPress i innymi.
Zgłoś się do nas po więcej szczegółów.

jDoctor.pl (Michał Trzepizur) - Usługa polegająca na skanowaniu strony internetowej w celu zweryfikowania czy zawiera ona podejrzane pliki, exploity, rootkity. Każda strona działająca w sieci jest podatna na atak. Czy na pewno Twoja strona nie jest zainfekowana? Dzięki usłudze skanowania strony możesz to sprawdzić. Do skanowania strony używamy specjalistycznego oprogramowania z bazą ponad 3000 exploitów, które zostało stworzone właśnie w celu rozpoznawania infekcji oraz podejrzanego kodu w plikach strony internetowej. Zajmujemy się także usuwaniem skutków ataku oraz zabezpieczaniem stron internetowych. Pamiętaj, przynajmniej raz w roku należy zrobić okresowe badania u lekarza! Twoja strona też tego potrzebuje.
Specjalizacja: Joomla

WPmagus (Krzysztof Dróżdż) - W języku biznesowym – software house, bardziej po ludzku – magicy, czyli ci, którzy w kodzie wyczarują wszystko, co potrzebne do realizacji Twoich planów biznesowych (i nie tylko). Naszym celem jest dostarczanie solidnych rozwiązań opartych o WordPressa, które będą bezpieczne, wydajne i wygodne w obsłudze, a przy tym nie zrujnują Twojego budżetu.

Zajmujemy się wszelkimi pracami programistycznymi związanymi z WordPressem:

 • tworzymy strony internetowe (serwisy firmowe, sklepy, itp.) i autorskie wtyczki implementujące zaawansowane funkcjonalności,
 • przeprowadzamy audyty istniejących serwisów (bezpieczeństwa, wydajności, czy poprawności wdrożenia),
 • pomagamy, gdy pojawią się problemy (usuwamy skutki infekcji, pomagamy odzyskiwać strony po ataku),
 • udzielamy konsultacji technicznych i projektowych przy zaawansowanych wdrożeniach,
 • świadczymy usługę opieki technicznej nad działającymi serwisami.
  Specjalizacja: WordPress

WordCare(tm) to kompleksowa opieka techniczna WordPress i WooCommerce, która dba o każdy aspekt Twojej strony z nielimitowanym wsparciem awaryjnym. Jesteśmy dla Ciebie, aby na bieżąco rozwiązywać problemy związane z Twoim WordPressem, a także rozwijać go podczas gdy Ty możesz skupić się na swoim biznesie.

Zajmujemy się wszelkimi pracami programistycznymi związanymi z WordPressem:

 • Wsparcie techniczne i stała opieka
 • Regularne aktualizacje
 • Rozwój i zarządzanie treścią w witrynie
 • Optymalizacja WordPress
 • Zabezpieczenie i monitorowanie wirusów
 • Kopie zapasowe w chmurze
 • Monitoring 24/7
  Specjalizacja: WordPress, WooCommerce
logo-e-wsparcie

e-wsparcie.com.pl (Barbara Muszko) - internetowy wizerunek Twojej firmy. Dzisiaj (po ponad ośmiu latach działalności) e-wsparcie to już nie tylko Barbara Muszko, ale zespół specjalistów - każdy z kilkuletnim doświadczeniem w swojej dziedzinie. Pomagamy firmom skutecznie zaistnieć w internecie.

 • Web developer - stworzy nowoczesną witrynę internetową lub sklep internetowy i zaopiekuje się nimi, aby były zawsze aktualne i bezpieczne.
 • Graficzka - wykreuje graficzny wizerunek Twojej firmy od logo po roll-upy.
 • Copywriter - wie jak opisać Twoją firmę, produkty, które sprzedajesz, usługi, które świadczysz w sposób atrakcyjny dla odbiorcy i przyjazny
 • dla wyszukiwarek.
 • Marketingowiec - sprawnie porusza się wśród reklam internetowych, jej konik to social media.
 • Doodle video maker - narysuje dla Ciebie film...
 • Programista - człowiek do zadań specjalnych.

Powiedz nam, czego potrzebuje Twoja firma!

Specjalizacja: WordPress, HTML + CSS

Dajnowiec.pl (Sebastian Dajnowiec) – Nasza oferta to przede wszystkim strony internetowe wykonane w technologii Responsive Web Design. Tworzymy wizytówki internetowe dla małych i średnich firm, strony typu „Portfolio”, internetowe katalogi produktów, sklepy internetowe. Odświeżymy i zmienimy również wygląd Twojej obecnej strony, dostosowując ją do aktualnie panujących trendów. Przeprowadzamy migracje stron opartych na CMS Joomla! 1.0, 1.5, 2.5 do najnowszej wersji systemu. Opracowujemy poradniki i materiały pomocy dla administratorów stron oraz kadry zarządzającej. Służymy doradztwem i udzielamy konsultacji.
Specjalizacja: Joomla


haiku.com.pl (Michał Pliszka) – Nasza firma działa na rynku od 2007 roku. Wieloletnie doświadczenie, wiedza, profesjonalizm i indywidualne podejście do każdego zlecenia, pozwoliło nam zdobyć wielu zadowolonych Klientów.

Czym się zajmujemy?

Budujemy strony WWW i e-sklepy

Przede wszystkim budujemy i skutecznie pozycjonujemy strony internetowe oraz e-sklepy. Działamy kompleksowo, a każdy projekt tworzy zespół doświadczonych specjalistów: grafików, copywriterów oraz web developerów. Strony powstają w oparciu o własne pomysły, ale  i sugestie Klientów. Dzięki takiemu podejściu, efekty wizualne, treściowe oraz maksymalna optymalizacja witryn internetowych pod roboty wyszukiwarek, która zawsze jest zgodna z zasadami Google, pozwalają na szybkie zaistnienie marki w Internecie i przyciągnięcie uwagi potencjalnych jej klientów. Strony WWW tworzymy głównie w oparciu o silnik WordPressa.

Profesjonalny branding

Wiemy jednak, że sama strona internetowa nie wystarczy, by marka mogła stać się rozpoznawalna. By osiągnąć taki efekt, oferujemy skuteczną promocję i reklamę w postaci kompleksowego brandingu. Profesjonalne marki wyróżnia spójność wizerunku. W naszej gestii jest więc stworzenie przemyślanej strategii komunikacji online i offline. To ona jest podstawą, która prowadzi do rozpoznawalności danej firmy czy instytucji. Tworzymy więc zaawansowane i przede wszystkim jednolite systemy identyfikacji wizualnej począwszy od logo lub logotypu, poprzez fizyczne materiały reklamowe (ulotki, broszury, notesy itp.). Promujemy markę w sieci (reklama) oraz obsługujemy social media m.in. Facebook i Google+. 

Powiedz nam, czego potrzebuje Twoja firma, a my z przyjemnością pomożemy Ci zaistnieć w Internecie!

Specjalizacja: WordPress, branding


Hosting WordPress

Szybkość i wydajność: dyski ssd, http/2, wiele metod cache, bezpłatne przeniesienie danych, bezpłatne certyfikaty SSL

Hosting Joomla

Szybkość i wydajność: wysokie I/O, dużo pamięci RAM, dyski ssd, http/2, bezpłatne certyfikaty SSL, wsparcie techniczne

Hosting Presta

Bezpieczeństwo i wydajność: pełna separacja, technologia anty-exploitowa, dysk SSD, http/2, bezpłatne certyfikaty SSL.

Serwery dedykowane

Wszędzie tam, gdzie wymagana jest duża moc obliczeniowa, możesz wybrać jeden z naszych serwerów dedykowanych w naszej własnej serwerowni zlokalizowanej w Polsce.

Serwery VPS

Kiedy musisz skonfigurować system operacyjny na naszej platformie hostingowej, dobrym pomysłem jest wybranie własnego VPS z cPanel i dostępem do roota.

Rejestracja Domen

Na Smarthost.pl można zarejestrować kilkaset rodzajów domen z całego świata. Nasze ceny są przystępne dla wszystkich. Jesteśmy partnerem NASK.