Automatyzacja pobierania danych Klienta: GUS i CEIDG

Wprowadziliśmy elementy automatyzacji podczas rejestracji naszych usług: gdy podczas rejestracji zostanie wybrany kraj: Polska, pojawiają się przyciski pobrania danych z baz: GUS lub CEIDG na podstawie wpisanego numeru NIP. Oczywiście nadal można wybrać ręczne podane danych. 

W bazie CEIDG znajdują się dane przedsiębiorców prowadzących jednoosobową działalność, a w bazie GUS znajdują się wszystkie firmy, w tym spółki oraz fundacje i stowarzyszenia.


Dodaliśmy też dla wygody Klientów automatyczne wpisanie numeru kierunkowego dla wybranego kraju (numery kierunkowe przygotowane są dla wszystkich krajów świata), również z możliwością ręcznej zmiany. 

Hosting WordPress

Szybkość i wydajność: dyski ssd, http/2, wiele metod cache, bezpłatne przeniesienie danych, bezpłatne certyfikaty SSL

Hosting Joomla

Szybkość i wydajność: wysokie I/O, dużo pamięci RAM, dyski ssd, http/2, bezpłatne certyfikaty SSL, wsparcie techniczne

Hosting Presta

Bezpieczeństwo i wydajność: pełna separacja, technologia anty-exploitowa, dysk SSD, http/2, bezpłatne certyfikaty SSL.

Serwery dedykowane

Wszędzie tam, gdzie wymagana jest duża moc obliczeniowa, możesz wybrać jeden z naszych serwerów dedykowanych w naszej własnej serwerowni zlokalizowanej w Polsce.

Serwery VPS

Kiedy musisz skonfigurować system operacyjny na naszej platformie hostingowej, dobrym pomysłem jest wybranie własnego VPS z cPanel i dostępem do roota.

Rejestracja Domen

Na Smarthost.pl można zarejestrować kilkaset rodzajów domen z całego świata. Nasze ceny są przystępne dla wszystkich. Jesteśmy partnerem NASK.