Poprosiliśmy naszych Klientów, żeby nieobowiązująco opisali, z czego szczególnie są zadowoleni w zakresie współpracy ze Smarthost.
Poniżej prezentujemy opinie naszych Klientów o hostingu Smarthost.pl

Centrum Edukacji RES HUMANAE

Christos, właściciel

www.kursy.szczecin.pl

2020.09.11

Wszystko jest ok.
Posiadam już kilkadziesiąt serwerów w smarthost. Dlaczego? Po pierwsze to serwery z Litespeed + Redis, które bardzo mocno przyspieszają działanie strony. Po drugie to CPanel, który pozwala samodzielnie konfigurować większość parametrów serwera. No i support, który jest z prawdziwego zdarzenia. Support, który jest pomocny a nie tylko "obija piłeczkę". Na koniec dodam że ceny są normalne, a bezpłatny, samo generujący się certyfikat SSL to oszczędność czasu i pieniędzy.

JL PROJEKT

Jacek Leisa, webmaster

jlprojekt.pl

2020.09.11

MŁOT Sp. j. BOŻENA I HENRYK MŁOT

Przemysław Młot, wspólnik

mlot.pl

2020.09.11

Profesjonalna i rzetelna firma. Dobry kontakt.
Jako agencja SEO przetestowaliśmy całą ofertę hostingów w Polsce. Smarthost okazał się być dla nas numerem 1 i polecamy go naszym klientom jako szybkie, stabilne i przystępne cenowo rozwiązanie. Dodatkowy atut to genialny support, który błyskawicznie rozwiązuje każdy problem. Mamy do chłopaków pełne zaufanie. Polecamy serdecznie.

Media Click

Maciej Kędzia, SEO Manager

mediaclick.pl

2020.09.11

Web-Art

Marzena Misiura, Właściciel

www.web-art.net.pl

2020.09.11

Szybki hosting + niesamowicie dobre wsparcie techniczne w formie chatu... Polecamy
POLECAM

KOMPLEKSOWE NAPRAWY POWYPADKOWE

ROMAN PISULA, WŁASCICEL

AUTOPISULA.PL

2020.09.11

Janusz Rzepiela

Janusz Rzepiela, administrator serwisu

zzwp.nysa.pl

2020.09.11

Z hostingiem smarthhost.pl współpracuję już kilka lat. Posiadam na nim dwa serwisy. Jestem bardzo zadowolony w całym spektrum dostępu do usług hostingowych, przystępnych cen i profesjonalizmu osób z pomocy technicznej. Przed smarthhost.pl korzystałem z usług trzech innych dostawców hostingowych więc mam porównanie. W dziesięcio stopniowej skali ocen daję 10. Aby tak dalej. Życzę samych sukcesów.
SmartHost zapewnia mi poczucie bezpieczeństwa zasobów on-line. Doceniam zabezpieczenia anty-expoitowe, dzięki którym mam spokojniejszą głowę w kwestii m.in. WordPressa. Dobrze, że mogę też liczyć na wsparcie techniczne poprzez chat. Dotychczas zawsze moje prośby i problemy były pierwszorzędnie załatwiane. Wiem, że „pańskie oko konia tuczy” i zdaję sobie sprawę, że osobiste zaangażowanie szefa szefów ma wpływ na standardy smarthost.pl Zostaliście mi poleceni przez znajomego, który jest zadowolony, a ja dalej Was polecam. Trzymajcie się. Proszę, nadal dbajcie o wysoki poziom!

Bernard Fruga

Bernard Fruga, trener zarządzania

www.fruga.net

2020.09.11

Inter TWF sc

Stanisław Zacharski, Wspólnik

intertwf.eu

2020.09.11

Współpracujemy z Firmą Smarthost już kilka lat i zawsze wszystko jest w jak najlepszym porządku. Polecam tą firmę Stanisław Zacharski wspólnik w Inter TWF sc.
Od kilkunastu miesięcy sukcesywnie przenoszę strony do hostingodawcy Smarthost. Zasługą jest serwis, który w tego typu produktach jest dla mnie najważniejszy. Na ten moment obyło sie bez większych wpadek a Panowie reagowali natychmiast. Nie mamy też przestojów w dostępie do usług co pośrednio wpływa na nasz wizerunek.

Paweł Tunicki IT Partner

Paweł Tunicki, Właściciel

creosite.pl

2020.09.11

Marcin Jutkiewicz

Marcin Jutkiewicz, właściciel

obieganiu.pl

2020.09.11

Od początku tworzenia naszego serwisu internetowego priorytetowo traktowaliśmy kwestię wyboru odpowiedniego hostingu. Już po pierwszym okresie współpracy okazało się, że Smarthost.pl pozostawia konkurencję daleko w tyle. Ich hosting to przede wszystkim niezawodność i szybkość działania. Prace serwisowe są wykonywane tylko w ramach niezbędnej konieczności i możliwie jak najmniejszym kosztem dla funkcjonowania strony. W razie problemów lub pytań zawsze możemy liczyć na kontakt lub rozmowę z przedstawicielem firmy. ... no i cena! Wiesz za co płacisz i co najważniejsze - nie płacisz zbyt dużo :)
Moja przygoda ze Smarthostem zaczęła się kilka lat temu, gdy otrzymałam kupon zniżkowy na hosting na jakimś spotkaniu programistycznym. Z kuponu skorzystałam i korzystam do dziś. Poleciłam Smarthosta kilku osobom. Jestem zadowolona z obsługi i jakości, a także transparentności (np. uczciwe informacje o atakach na infrastrukturę). Zawsze mi miło, gdy widzę stoisko Smarthost na eventach branżowych :)

Software House Katarzyna Javaheri

Katarzyna Javaheri-Szpak, QA Engineer

javaheri.pl

2020.09.11

Tomasz Urban

Tomasz Urban, Webmaster

adiuta.pl/

2020.09.11

Szukaliśmy hostingu, na którym można częściej niż czasem zapomnieć o problemach ze stroną związanych z 'dziurawymi' skryptami - wtyczkami do wordpressa itd. Od kilku lat korzystamy ze smarthost i od tego czasu nie było ani jednego problemu z wirusem czy też 'bot'em na stronie.
Super współpraca, kontakt błyskawiczny, ocena na "6"

elektrofix sp. z.o.o

Andrzej Zdeb, prezes

elektrofix.pl

2020.09.11

Lukasz Kopec

Lukasz Kopec, admin

kontobankowebezoplat.pl

2020.09.11

Smarthost to idealny partner zarówno dla małych blogerów, jak i dużych firm. Niezawodność, szybki i pomocny support oraz konkurencyjne ceny stawiają go w absolutnej czołówce. Polecamy każdemu, kto szuka hostingu, tanich domen i nowoczesnych rozwiązań.
Z hostingu na smarthost korzystam już przeszło 2 lata i nie myślę o jego zmianie. Serwery są stabilne, szybkie i godne zaufania. Być może raz zdarzyło się jedynie, że był problem z dostępem do strony, ale usterka bardzo szybko została usunięta. Polecam serdecznie

Radosław Miszczyk

Radosław Miszczyk, Senior BI Developer

www.ramish.pl

2020.09.11

Piotr Nowak

Piotr Nowak, Właściciel

www.akceptujzycie.pl

2020.09.11

Wszystko działa znakomicie od samego początku. Na bieżąco jestem informowany o ewentualnych zmianach. W przypadku pytań zawsze ktoś z pracowników na bieżąco odpowiada. Polecam
Niezawodny i szybki hosting z doskonałą obsługą techniczną. Myślę, że nie trzeba więcej pisać! Polecam zdecydowanie.

Biuro Rachunkowe BETALINE

Dominik Wajda, właściciel

betaline.pl

2020.09.11

Doodle Wolf

Adam Mrowiec, Prezes zarządu

doodlewolf.pl

2020.09.11

Korzystam z Smarthost od kilku lat, wybierając ich bałem się, co myślę, że jest naturalne. Tym bardziej, że wcześniej miałem różne doświadczenia z hostingami. Postanowiłem jednak zaufać... BYŁO WARTO!
Niezawodny hosting i rewelacyjny helpdesk – pisałem już do nich o różnych porach dnia i nocy (tak w nocy też :-) ), zawsze szybko i bardzo trafnie udzielają pomocy – nawet w sprawach, które nie należą do ich obowiązków. Podsumowując: bezawaryjnie, szybko i bardzo bardzo przyjaźnie do klienta.

Tomasz Bartyzel

Tomasz Bartyzel, właściciel

www.maluszek24.pl

2020.09.11

1 2 3 4 5 6 7 8 9