Poprosiliśmy naszych Klientów, żeby nieobowiązująco opisali, z czego szczególnie są zadowoleni w zakresie współpracy ze Smarthost.
Poniżej prezentujemy opinie naszych Klientów o hostingu Smarthost.pl

Ochotnicza Straż Pożarna Hopowo

Tadeusz Pyszka, Skarbnik

www.osphopowo.pl/

2020.09.11

Bardzo dobry hosting, jestem z nimi już kilka ładnych lat i jak do tej pory nie było żadnego problemu. Śmiało mogę polecić wszystkim.
Z usług firmy Smarthost korzystam od wielu lat. Na ich serwerach mam ulokowanych mam 6 witryn oraz wiele adresów mailowych związanych z tymi witrynami. W przeszłości funkcjonowały też zamknięte już projekty. Nigdy nie miałem z firmą hostingową żadnych problemów. Są elastyczni w sprawie kosztów, zwłaszcza dla stałych partnerów. Anegdotycznie zabrzmi fakt, że miałem problemy ze zmianą danych zarejestrowanych w systemie, które po bardzo wielu latach uległy zmianie (np. rezygnacja z telefonu stacjonarnego). Problemy te wynikały z faktu, że zmian poczynionych u mnie. Ale faktem jest, że te problemy były zawinione z mojej strony a działania Smarthostu wynikały jedynie z ochrony moich danych. Ale jednocześnie operator podpowiedział, jak mogę sprawę na szczęście rozwiązać. To dla odmiany świadczy o profesjonaliźmie i otwartości na klienta. Z wyrazami szacunku Paweł Wójcik

ALTER Pawel Wojcik

Pawel Wojcik, właściciel firmy

rzeczoznawca-majatkowy.com

2020.09.11

PogKomp.pl

Marek Sebastian, właściciel

www.pogkomp.pl

2020.09.11

Profesjonalny hosting w atrakcyjnych cenach. Warty polecenia
Ja i moja firma korzystamy z usług firmy Smarthost od wielu lat. Bardzo cenimy sobie tę współpracę ze względu na profesjonalną obsługę i bardzo dobre warunki techniczne. Z czystym sumieniem polecamy usługi firmy Smarthost.

CMYKdesign

Robert Janek, Founder

www.robertjanek.pl

2020.09.11

Artur Kuśmierek

Artur Kuśmierek, Właściciel sieci blogów

kryptowaluty2.pl/

2020.09.11

Z usług firmy korzystam od 2016 roku i z perspektywy czasu bardzo się ciesze że wymieniłem hostingi znane z dobrego marketingu ale słabego prodktu, na hosting Smarthost. Smarthost to dla mnie niezawodność i świetny support, którego zawsze mi brakowało. Aktualnie mam 2 konta hostingowe, gdzie działa łącznie kilkanaście blogów i kont pocztowych. Gdy znajomi pytają mnie o dobry hosting w rozsądnej cenie - zawsze polecam Smarthost.
Dobra Pożyczka korzysta z hostingu SMARTHOST.PL od ponad 3 lat. Nigdy nas nie zawiedli, nigdy nas nie zlekceważyli, nigdy niczym nie zaskoczyli. Na pewno zostaniemy ze SMARTHOST na dłużej.

Dobra Pożyczka

Daniel Partyczak, Właściciel

www.dobra-pozyczka.pl

2020.09.11

SEE-ME

Sylwester Piwko, właściciel

bizuuu.com

2020.09.11

Usługa działa bez zastrzeżeń. Dla nas jako firmy odsprzedającej usługi SmartHost ważne jest aby jak najmniej czasu spędzać na serwisie, każde dodatkowe minuty, godziny... dni to dla nas strata kasy. Pracujemy tylko z firmami dla których nie jesteśmy beta testerami - tylko poważnie traktujących świadczone usługi. Zdarzyło nam się poznać też właściciela firmy, już wówczas przekonani byliśmy o tym, że warto przynajmniej spróbować. Nie zawiedliśmy się. Usługi www/ecommerce świadczymy już kilkanaście lat, do tego czasu poznaliśmy naprawdę małą grupkę firm, które poważnie podchodzą do usług hostingowych. Nie kupujcie "kota w worku". Polecam! pozdrawiam.
Od początku współpraca i wsparcie a najwyższym poziomie. Szybkie wsparcie w ramach konfiguracji konta hostingowego. Parametryna najwyższym poziomie. Nowy serwis firmy, jeszcze w trakcie rozbudowy. Nasza firma długo szukała dostawcy hostingu, teraz wiemy że nasz wybór smarthost był strzałem w dziesiątkę

Grupa owo.pl Teresa Kurdziel

Bogusław Kurdziel, Właściciel

e66.pl/

2020.09.11

eCredito

Marcin, Manager

www.ecredito.pl

2020.09.11

Pełen profesjonalizm. Przeniesienie strony www i poczty z innego hostingu bezproblemowe 24h. Polecamy wszystkim
Jestem bardzo zadowolony ze współpracy jak i posiadania hostingu na smarthost.pl Bez problemowa pomoc i support o każdej porze dnia. Zawsze wszystko działa i jest bardzo stabilnie.

Gorillaz Pharmacy

Michał Piechowicz, Szef

gorillazpharmacy.pl

2020.09.11

ringonet.pl

Krzysztof Czyżowicz, informatyk

hortus.biz.pl

2020.09.11

Bardzo dobry hosting, super pomoc techniczna. Super, że mają małe pakiety za 149 zł i mniejsze - dla mniejszych rozwiązań. Pozdrawiam zespół smarthost.pl, robicie robotę!
Polecam. Konkurencyjna cena, prosty w obsłudze hosting. Support zawsze pod ręką służy pomoc .

Green sp. z o.o.

Tomasz Karcz, Właściciel

green-spzoo.pl

2020.09.11

Akamadr

Adrian Waśko, Web developer

akamadr.pl

2020.09.11

Bardzo szybki support, hostingi posiadają SSH z WPCLI oraz rsync w cenie. Dodatkowo maj bezpłatny certyfikat Lets Encrypt. Postawiliśmy na tym hostingu około 20 projektów i póki co bez zastrzeżeń. Polecamy
Hosting przyjemny nie ma że coś nie działa. Nawet jak był jakiś problem z serwerem dostałem email że serwer jest przenoszony mimo że nie zauważyłem żadnych problemów. Wszystko bardzo profesjonalnie i działa bez zarzutw.

Dawid Tokarski

Dawid Tokarski, Właściciel

dark.yt

2020.09.11

Portret Pupila

Wojciech Misiaszk, właściciel

www.portretpupila.pl

2020.09.11

Długo szukałem i zmieniałem hostingi. Po tym jak trafiłem do SH nie planuję nic zmieniać ;-) Chyba, że SH coś pozmienia ... :-)
Jesteśmy bardzo zadowoleni z usług firmy Smarthost. Sam hosting działa szybko i bezawaryjnie. Na bieżąco można liczyć na pomoc telefoniczną i emailową. Bardzo dziękujemy za dotychczasową współpracę.

Manufaktura Kosmetyczna

Przemysław Kinczel, właściciel

manufakturakosmetyczna.pl/

2020.09.11

Gravity Off

Sławosz Hodura, Ceo

gravityoff.pl

2020.09.11

Szybki hosting, natychmiastowy support. Zawsze polecam moim klientom
Jestem zadowolona

Joanna Pustoszkin

Joanna Pustoszkin, właściciel

www.biurojp.pl

2020.09.11

Paweł Zapała

Paweł Zapała, informatyk

rcnt.pl

2020.09.11

Polecam. Praktycznie żadnych problemów. Najwyższy poziom obsługi.
Długo wybierałem hosting. Wyszło mi, że najbardziej odpowiedni będzie smarthost. Po roku korzystania potwierdzam, że mój wybór był właściwy. Dobry kontakt, łatwość obsługi, przyzwoite ceny. Polecam.

Jarosław Wróblewski

Jarosław Wróblewski, właściel firmy

adwokaci-zary.com

2020.09.11

1 2 3 4 5 6 7 8 9