Poprosiliśmy naszych Klientów, żeby nieobowiązująco opisali, z czego szczególnie są zadowoleni w zakresie współpracy ze Smarthost.
Poniżej prezentujemy opinie naszych Klientów o hostingu Smarthost.pl

Portret Pupila

Wojciech Misiaszk, właściciel

www.portretpupila.pl

2020.09.11

Długo szukałem i zmieniałem hostingi. Po tym jak trafiłem do SH nie planuję nic zmieniać ;-) Chyba, że SH coś pozmienia ... :-)
Jesteśmy bardzo zadowoleni z usług firmy Smarthost. Sam hosting działa szybko i bezawaryjnie. Na bieżąco można liczyć na pomoc telefoniczną i emailową. Bardzo dziękujemy za dotychczasową współpracę.

Manufaktura Kosmetyczna

Przemysław Kinczel, właściciel

manufakturakosmetyczna.pl/

2020.09.11

Gravity Off

Sławosz Hodura, Ceo

gravityoff.pl

2020.09.11

Szybki hosting, natychmiastowy support. Zawsze polecam moim klientom
Jestem zadowolona

Joanna Pustoszkin

Joanna Pustoszkin, właściciel

www.biurojp.pl

2020.09.11

Paweł Zapała

Paweł Zapała, informatyk

rcnt.pl

2020.09.11

Polecam. Praktycznie żadnych problemów. Najwyższy poziom obsługi.
Długo wybierałem hosting. Wyszło mi, że najbardziej odpowiedni będzie smarthost. Po roku korzystania potwierdzam, że mój wybór był właściwy. Dobry kontakt, łatwość obsługi, przyzwoite ceny. Polecam.

Jarosław Wróblewski

Jarosław Wróblewski, właściel firmy

adwokaci-zary.com

2020.09.11

Centrum Edukacji RES HUMANAE

Christos, właściciel

www.kursy.szczecin.pl

2020.09.11

Wszystko jest ok.
Posiadam już kilkadziesiąt serwerów w smarthost. Dlaczego? Po pierwsze to serwery z Litespeed + Redis, które bardzo mocno przyspieszają działanie strony. Po drugie to CPanel, który pozwala samodzielnie konfigurować większość parametrów serwera. No i support, który jest z prawdziwego zdarzenia. Support, który jest pomocny a nie tylko "obija piłeczkę". Na koniec dodam że ceny są normalne, a bezpłatny, samo generujący się certyfikat SSL to oszczędność czasu i pieniędzy.

JL PROJEKT

Jacek Leisa, webmaster

jlprojekt.pl

2020.09.11

MŁOT Sp. j. BOŻENA I HENRYK MŁOT

Przemysław Młot, wspólnik

mlot.pl

2020.09.11

Profesjonalna i rzetelna firma. Dobry kontakt.
Jako agencja SEO przetestowaliśmy całą ofertę hostingów w Polsce. Smarthost okazał się być dla nas numerem 1 i polecamy go naszym klientom jako szybkie, stabilne i przystępne cenowo rozwiązanie. Dodatkowy atut to genialny support, który błyskawicznie rozwiązuje każdy problem. Mamy do chłopaków pełne zaufanie. Polecamy serdecznie.

Media Click

Maciej Kędzia, SEO Manager

mediaclick.pl

2020.09.11

Web-Art

Marzena Misiura, Właściciel

www.web-art.net.pl

2020.09.11

Szybki hosting + niesamowicie dobre wsparcie techniczne w formie chatu... Polecamy
POLECAM

KOMPLEKSOWE NAPRAWY POWYPADKOWE

ROMAN PISULA, WŁASCICEL

AUTOPISULA.PL

2020.09.11

Janusz Rzepiela

Janusz Rzepiela, administrator serwisu

zzwp.nysa.pl

2020.09.11

Z hostingiem smarthhost.pl współpracuję już kilka lat. Posiadam na nim dwa serwisy. Jestem bardzo zadowolony w całym spektrum dostępu do usług hostingowych, przystępnych cen i profesjonalizmu osób z pomocy technicznej. Przed smarthhost.pl korzystałem z usług trzech innych dostawców hostingowych więc mam porównanie. W dziesięcio stopniowej skali ocen daję 10. Aby tak dalej. Życzę samych sukcesów.
SmartHost zapewnia mi poczucie bezpieczeństwa zasobów on-line. Doceniam zabezpieczenia anty-expoitowe, dzięki którym mam spokojniejszą głowę w kwestii m.in. WordPressa. Dobrze, że mogę też liczyć na wsparcie techniczne poprzez chat. Dotychczas zawsze moje prośby i problemy były pierwszorzędnie załatwiane. Wiem, że „pańskie oko konia tuczy” i zdaję sobie sprawę, że osobiste zaangażowanie szefa szefów ma wpływ na standardy smarthost.pl Zostaliście mi poleceni przez znajomego, który jest zadowolony, a ja dalej Was polecam. Trzymajcie się. Proszę, nadal dbajcie o wysoki poziom!

Bernard Fruga

Bernard Fruga, trener zarządzania

www.fruga.net

2020.09.11

Inter TWF sc

Stanisław Zacharski, Wspólnik

intertwf.eu

2020.09.11

Współpracujemy z Firmą Smarthost już kilka lat i zawsze wszystko jest w jak najlepszym porządku. Polecam tą firmę Stanisław Zacharski wspólnik w Inter TWF sc.
Od kilkunastu miesięcy sukcesywnie przenoszę strony do hostingodawcy Smarthost. Zasługą jest serwis, który w tego typu produktach jest dla mnie najważniejszy. Na ten moment obyło sie bez większych wpadek a Panowie reagowali natychmiast. Nie mamy też przestojów w dostępie do usług co pośrednio wpływa na nasz wizerunek.

Paweł Tunicki IT Partner

Paweł Tunicki, Właściciel

creosite.pl

2020.09.11

Marcin Jutkiewicz

Marcin Jutkiewicz, właściciel

obieganiu.pl

2020.09.11

Od początku tworzenia naszego serwisu internetowego priorytetowo traktowaliśmy kwestię wyboru odpowiedniego hostingu. Już po pierwszym okresie współpracy okazało się, że Smarthost.pl pozostawia konkurencję daleko w tyle. Ich hosting to przede wszystkim niezawodność i szybkość działania. Prace serwisowe są wykonywane tylko w ramach niezbędnej konieczności i możliwie jak najmniejszym kosztem dla funkcjonowania strony. W razie problemów lub pytań zawsze możemy liczyć na kontakt lub rozmowę z przedstawicielem firmy. ... no i cena! Wiesz za co płacisz i co najważniejsze - nie płacisz zbyt dużo :)
Moja przygoda ze Smarthostem zaczęła się kilka lat temu, gdy otrzymałam kupon zniżkowy na hosting na jakimś spotkaniu programistycznym. Z kuponu skorzystałam i korzystam do dziś. Poleciłam Smarthosta kilku osobom. Jestem zadowolona z obsługi i jakości, a także transparentności (np. uczciwe informacje o atakach na infrastrukturę). Zawsze mi miło, gdy widzę stoisko Smarthost na eventach branżowych :)

Software House Katarzyna Javaheri

Katarzyna Javaheri-Szpak, QA Engineer

javaheri.pl

2020.09.11

Tomasz Urban

Tomasz Urban, Webmaster

adiuta.pl/

2020.09.11

Szukaliśmy hostingu, na którym można częściej niż czasem zapomnieć o problemach ze stroną związanych z 'dziurawymi' skryptami - wtyczkami do wordpressa itd. Od kilku lat korzystamy ze smarthost i od tego czasu nie było ani jednego problemu z wirusem czy też 'bot'em na stronie.
Super współpraca, kontakt błyskawiczny, ocena na "6"

elektrofix sp. z.o.o

Andrzej Zdeb, prezes

elektrofix.pl

2020.09.11

1 2 3 4 5 6 7 8