Poprosiliśmy naszych Klientów, żeby nieobowiązująco opisali, z czego szczególnie są zadowoleni w zakresie współpracy ze Smarthost.
Poniżej prezentujemy opinie naszych Klientów o hostingu Smarthost.pl

CASE Centrum Szkoleń i Eventów

Bartosz Twardowski, Bartosz Twardowski

www.case-centrum.pl/

2020.09.13

Współpraca z firmą SmartHost jest bardzo dobra. W każdym momencie można liczyć na onlinowe wsparcie i błyskawiczne rozwiązanie problemu. Konsultanci są bardzo pomocni i mają ogromną wiedzę nt. działania hostingu, co przekłada się na wysokiej jakości wsparcie.
Nasza firma, a tym samym strona internetowa istnienie od 2004 roku. Mieliśmy do czynienia z wieloma firmami hostingowymi, niektóre z nich przestały istnieć, co świadczy o złej jakości usług. Niestety w Polsce większość firm hostingowych to re-sellerzy oferujący przypadkowe serwery z Niemiec, Holandii czy Stanów Zjednoczonych. Dla nas oznaczało to niestety ciągłe kłopoty, problemy z komunikacją z naszymi partnerami z Azji, blokowane adresy email itd. Współpraca z dużą firmą z USA była rozwiązaniem, ale tam często współdzielone IP było blokowane jako spam, co oczywiście utrudniało wysłanie jakichkolwiek emaili. Dopiero w firmie Smarthost mamy do czynienia z bardziej profesjonalnym podejściem. Serwery są bardzo stabilne. Nasze emaile docierają do klientów z Polski i partnerów z Chin. Panel serwera jest bardzo czytelny i zapewnia wiele opcji, wiele rozwiązań - w tym także gotowe skrypty i strony www. W podobnej cenie większość hostingów w Polsce oferuje tylko jeden certyfikat SSL (czasami żadnego). U konkurencyjnych firm dużo funkcji i usług jest płatnych dodatkowo. W Smarthost mamy SSL na wszystkie strony www, wszystkie subdomeny. Hosting jest stabilny i bezpieczny. Pomoc techniczna reaguje szybko i z łatwością przenieśliśmy nasze domeny, bazy danych i strony www. W zakresie funkcjonalności skryptów Java, PHP także nie mamy żadnych zastrzeżeń. Ogólnie jesteśmy zadowoleni ze współpracy i możemy z czystym sumieniem polecić hosting w firmie Smarthost.

JCC International Trade

Bartłomiej Magierowski, właściciel

www.sprawdzeniefirmywchinach.pl/

2020.09.13

Stanisław Duda

Stanisław Duda, CEO

meritumbank.pl/

2020.09.12

W korzystamy ze smarthost przy hostowaniu kilku serwisów opartych o CMS WordPress. Smarthost oferuje znany i lubiany cPanel, wysoki uptime serwera oraz bardzo przystępne ceny za wysoką jakość. Oprócz tego na wyróżnienie zasługuje bardzo pomocny support, który bardzo szybko odpowiada na pytania i rozwiązuje problemy.
Długo szukałem takiej firmy jak Smarthost. Wcześniej hosting miałem w jednej z największych firm rodem z Francji. Współpraca była na bardzo nikim poziomie. Smarthost funkcjonuje na zupełnie innych zasadach. Tu pracują specjaliści, którzy na prawdę słuchają klienta i starają się pomóc. Nie ma typowej infolinii, gdzie rozmowę prowadzi "przypadkowa" osoba. Sprawa nie trafia do kolejki. W Smarthost telefon odbiera technik, który od razu próbuje pomóc. Ponieważ jest to specjalista to zwykle rozwiązuje problem. Muszę także dodać, że obsługa jest bardzo uprzejma. Kolejną istotną cechą jest informowanie klientów na bieżąco o zmianach w serwisie oraz o awariach wraz z instrukcją postępowania. Ja hostuję malutki serwis WWW i duże konto mailowe. Strona internetowa mojej firmy jak i skrzynka pocztowa działają bardzo szybko i płynnie. No i warto dodać, że panel administracyjny (c-panel) jest bardzo rozwinięty. Podsumowując: moje serwisy internetowe są pod dobrą opieką, a ja czuję się spokojniejszy :) Dziękuję bardzo całej ekipie Smarthost za profesjonalizm. Dziękuję właścicielowi za to, że nie przekazał firmy w ręce którejś z firm - molochów, bo wtedy standard obsługi byłby o wiele niższy. No i za zaangażowanie oraz dobrą organizację pracy. Na rynku firm hostingowych Smarthost to dzisiaj prawdziwa perła :) Dobra robota! Tak trzymać!

ZAKŁAD POGRZEBOWY "HADES" ŁOMIANKI

Robert Tatko, właściciel biznesu

www.hades-pogrzeby.pl/

2020.09.12

Wojciech Jarosz

Wojciech Jarosz, właściciel

www.kantortarnobrzeg.pl/

2020.09.12

Solidna i godna polecenia firma. Od kilku lat korzystam z usług firmy smarthost i nigdy nie miałem problemów. Z czystym sumieniem mogę polecić. Wyszła laurka, ale inaczej się nie da.
Chciałabym podziękować za szybką reakcję Państwa w razie wystąpienia jakichkolwiek zagrożeń i błędów na mojej stronie. Dodam, że bardzo przydatne są państwa podpowiedzi, jak rozwiązać zaistniały problem w formie przesłanych linków do poradników (nie trzeba ich wyszukiwać) a także konkretne podpowiedzi, jak rozwiązać problem w samym e-mailu. Jestem bardzo zadowolona z Państwa usług i szczerze polecam innym Państwa hosting.

Grażyna Nawrocka

Grażyna Nawrocka, prywatny użytkownik

gnawrocka.pl/

2020.09.12

MIKOŁAJ PAWLAK TECHNIKA AUDIOWIZUAL

Mikołaj Pawlak, Własciciel

beniamusic.pl

2020.09.12

Smarthost to pierwszy hosting, na którym mogłem stabilnie, bezproblemowo i - co najważniejsze - bezpiecznie umieścić swoje strony internetowe, wraz z rozbudowaną bazą sklepu. Całości dopełnia rozbudowany panel administracyjny z szeregiem prostych w obsłudze, aczkolwiek rozbudowanych narzędzi w wersji webowej - bez potrzeby instalacji dodatkowego oprogramowania na swoim komputerze. Oczywiście na uwagę zasługuje również ekspresowa pomoc techniczna i możliwość indywidualnej negocjacji warunków współpracy tak, aby każda ze stron zawsze była zadowolona. Serdecznie polecam.
Jestem bardzo zadowolona z hostingu Smarthost. Na wielki plus: profesjonalna i szybka obsługa klienta, szybkość hostingu, darmowy SSL i ceny niższe niż u konkurencji. W Smarthost mam kilka domen i na pewno będę mieć ich więcej. Polecam wszystkim! :)

AFFSEO

Paulina Szymańska, Właściciel

affseo.pl/

2020.09.12

Headers Adam Koczewski

Adam Koczewski, CEO

headers.pl

2020.09.12

Rok temu zdecydowałem się przenieść do Smarthost. Nie żałuje decyzji, migracja stron wykonana za darmo bez problemów. Helpdesk bardzo pomocny, miałem kilka pytań / problemów zawsze otrzymuje precyzyjną odpowiedź / radę. Polecam bardzo
Same pozytywy! Miałem do niedawna wykupiony jeden hosting. Niedawno zrezygnowałem z (podobno) wiodącej firmy i wykupiłem kolejny pakiet. Przenieśli strony do siebie, zadbali, żeby wszystko działało jak należy i co najważniejsze - kiedy pojawia się problem, załatwiają sprawę "od ręki", nie trzeba czekać jak w innych "wiodących" firmach kilkanaście czasami godzin. Na dokładkę darmowy certyfikat bezpieczeństwa. Polecam, tym bardziej, że i cena za usługę nie jest nadmiernie zawyżona.

Andrzej Błaszczak

Andrzej Błaszczak, osoba prywatna

wynalazki.andrej.edu.pl

2020.09.12

NUEKO Digital

Arkadiusz Stolecki, właściciel

nueko.com

2020.09.12

SmartHost jak dla mnie to najlepszy hosting na polskim rynku. Na uznanie zasługuje świetna obsługa klienta. Pracownicy SmartHost błyskawicznie odpowiadają na wszelkie pytania mailowo lub na czacie. Szczerze polecam wszystkim poszukującym hostingu dla swojej firmy.
Korzystamy z usług firmy od 2012 roku. Od samego początku współpraca układa się wzorowo. Przy zakładaniu strony otrzymaliśmy szybką i fachową obsługę łącznie ze szkoleniem w zakresie korzystania z panelu sterowania. Przy drobnych problemach pomoc ze strony firmy jest natychmiastowa. Jesteśmy bardzo zadowoleni z usług i polecamy wszystkim zainteresowanym.

Parafia Rzymskokatolicka

ks. Tomasz Schabowicz, proboszcz

www.parafiadzietrzniki.pl

2020.09.12

AWARTS

Aleksandra Wolska, właściciel

www.awartsgroup.com

2020.09.12

Firma Awarts, producent ekskluzywnych mównic multimedialnych oraz eleganckich, wytrzymałych sanitizerów - bezdotykowych stacji do dezynfekcji rąk korzysta z usług firmy Smarthost. Jesteśmy dotychczas zadowoleni z usług świadczonych przez Smarthost i polecamy ją innym.
Z hostingu SmartHost korzystam od początku 2020 roku. Nie jestem informatycznym ninja, więc na samym początku współpracy, kilka razy musiałam skorzystać z pomocy supportu. Byłam bardzo pozytywnie zaskoczona, że odpowiedzi na moje pytania dostawałam mailowo i to dosłownie w kilka minut. Pomoc techniczna była w stanie wytłumaczyć mi z dużą dozą cierpliwości nurtujące mnie kwestie. Jednak prawda jest taka, że odkąd moje dwie strony są na tym właśnie hostingu, zasadniczo nie miałam żadnych, większych problemów z ich działaniem.

Balkany Rudej

Aleksandra Zagórska-Chabros, właściciel

balkanyrudej.pl

2020.09.12

VirtuozReklamy

Zespół Virtuozów, Marketing Specialists

virtuozreklamy.pl/

2020.09.12

Smarthost to nie tylko ciepły dom dla naszej strony, to także miejsce, które ciepło przyjęło i dba o strony naszych klientów. Obsługa techniczna, wsparcie telefoniczne, łatwy panel zarządzania, stabilne serwery - to wszystko sprawia, że wybór hostingu w Smarthost jest smart posunięciem.
Bardzo się cieszę ze współpracy z firmą Smarthost, bo po wielu latach trzymania swoich stron na konkurencyjnych serwisach trafiłem na firmę, która rozumie moje potrzeby.

Ines Media Madam Więcek

Adam Więcek, właściciel

www.fryzjerzy.com

2020.09.11

Piotr Mrzygłód Sprzedaż - Marketing

Piotr Mrzygłód, Właściciel

marketing-sprzedaz.pl/

2020.09.11

Testowałem kilka hostingów dużych i mniejszych firm. Smarthost ma zdecydowanie najlepszą ofertę i bardzo pomocną obsługę klienta. Hosting na Smarthost polecam od kilku lat także moim klientom.
Bardzo pomocna helpline 100% zadowolenia, i z takimi błahymi i nietypowymi rzeczami.

Konrad Peck

Konrad Peck, właściciel firmy

www.stomatolog-swiecie.pl/

2020.09.11

Piotr Biziuk

Piotr Biziuk, red. nacz.

isokolka.eu

2020.09.11

Pełen profesjonalizm, świetny kontakt, problemy niemożliwe do wykonania załatwiają od ręki! Polecam.
Szybki, niezawodny, łatwe i intuicyjne zarządzanie panelem. W 100% godny polecenia, na pewno będę kontynuował współpracę.

ŁUKASZ WOLNIAK

ŁUKASZ WOLNIAK, właściciel

www.sowieklimaty.pl

2020.09.11

1 2 3 4 5 6 7 8 9