Poprosiliśmy naszych Klientów, żeby nieobowiązująco opisali, z czego szczególnie są zadowoleni w zakresie współpracy ze Smarthost.
Poniżej prezentujemy opinie naszych Klientów o hostingu Smarthost.pl

MirKraft

Magda Ziemkiewicz, właściciel

www.mirkraft.pl

2020.09.24

Smarthost hosting super jest, czy to słońce, czy to deszcz. Zawsze chętni do pomocy, nawet o 12 w nocy! Szybko, tanio, bezboleśnie chyba tak nie miałam jeszcze Jeśli strona - tylko tu i po hosting - tup, tup, tup!
Od 2018 roku jestem zadowolonym klientem firmy "Smarthost", a to niewątpliwie okazja do małej retrospekcji. Korzystam z oferty hostingowej oraz z własnej domeny, zarejestrowanej w tej właśnie firmie. Ponieważ aktualne oferty, cechy i parametry znajdują sie na stronie głównej >>smarthost.pl<<, to ja daruję sobie szczegółowy opis usługi :). Postanowiłem jednak napisać co zadecydowało o moim wyborze. Są to następujące zalety: szybkość i stabilność działania serwera ( systematycznie modernizowany sprzęt ) atrakcyjna cena, dodatkowe i bezpłatne usługi ( certyfikaty SSL ) elastyczność oferty, którą można dostosować do własnych potrzeb oraz profesjonalne wsparcie techniczne Podsumowując, ta firma hostingowa jest tym, czego wszyscy szukają, a słowa - uczciwość i solidność określa sposób w jaki działa. Zdecydowanie polecam. Mirek

-

Mirek, -

www.art2d.eu/

2020.09.22

Anty-Księgarnia Adam Lewandowski

Adam Lewandowski, właściciel

www.anty-ksiegarnia.pl/

2020.09.22

Najlepszy hosting na rynku, od bardzo dawna bezawaryjne i bezproblemowe działanie. Polecam
Na Smarthost trafiłem z polecenia. Po prawie dwóch latach współpracy, nie wybrałbym już innego hostingu. Polecam serdecznie!

Spotide

Damian Rabjasz, Właściciel

www.spotide.pl

2020.09.22

Łukasz Kopeć

Łukasz Kopeć, Admin

zarabianiewdomu.com/

2020.09.21

Współpraca ze Smarthost to czysta przyjemność. Wysoki poziom profesjonalizmu, niezawodność, konkurencyjne ceny, duży wybór ofert, świetny kontakt z supportem. Zdecydowanie polecam!
Firma hostingowa Smarthost w 2013 roku stworzyła moją stronę internetową https://www.jolantawilsz.pl Wielokrotnie będąc w firmie dziękowałam za profesjonalne wykonanie tej strony. Wiele osób wypowiedziało bardzo pozytywne opinie na jej temat. Od siedmiu lat strona funkcjonuje bez zarzutu, za co chciałam serdecznie podziękować firmie Smarthost.

Jolanta Wilsz

Jolanta Wilsz, Jolanta Wilsz

www.jolantawilsz.pl

2020.09.20

Ceramika IRMINA Zakład Ceramiki Art

Edward Bogucki, współwłaściciel

www.irmina.pl

2020.09.17

Firma dobrze obsługuje swoich klientów. Polecam.
Polecam! Jak na nasze potrzeby bardzo dobra szybkość działania serwerów. Bardzo dobry kontakt z serwisem. Szybka reakcja na nasze potrzeby. Awarii jak dotąd nie było więc nie mamy jak oceniać skuteczności ich usuwania :)

e-skutery.krakow.pl

Grzegorz Stupnicki, prokurent

www.e-skutery.krakow.pl

2020.09.17

FabrykaNaklejek.com

Marek Kotula, Administrator

www.fabrylanaklejek.com

2020.09.17

Stabilne i bezawaryjne rozwiązanie w rozsądnych pieniądzach. Polecam!
Szczerze polecam usługi hostingowe w firmie Smarthost. O wyborze firmy zdecydowała rzetelność oraz profesjonalizm z jakim traktują swoich klientów. Ceny też są bardzo konkurencyjne na tle innych firm hostingowych.

Skajfan

Jacek Barański, Przedsiębiorca

www.skajfan.pl

2020.09.16

Łukasz Ścibor

Łukasz Ścibor, właściciel

www.lukaszscibor.com

2020.09.16

To mój pierwszy rok z hostingiem od Smarthost i zapowiada się że zostaję z Wami. Smarthost jest niezawodny, a porady i pomoc błyskawiczne. Oby tak dalej!
Co tu dużo gadać, SmartHost to porządna firma oparta na solidnej ekipie. Nie wierzysz - sprawdź, ja polecam.

Blog Ernesto Che GO

Rys Iw, Ernesto Che GO (właściciel)

blog.gamover.org

2020.09.16

Paweł

Paweł, Właściciel

www.bankert.pro

2020.09.15

Doskonały, szybki i niezawodny hosting. Bardzo fajna opcja resellerska. Support na najwyższym poziomie. Polecam z czystym sumieniem.
Zmieniając po kilkunastu latach dostawcę usługi hostingu na Smarthost.pl nie brakowało nam wątpliwości, tym bardziej, że ofert i opinii o hostingodawcach jest bez liku. Celowo wybraliśmy ofertę z tzw. średniej półki gdyż spora grupa z tych najwyższych już została przez nas przetestowana. I co okazało się ? Bardzo trafny wybór ! Dostępność, bezawaryjność, czas reakcji, obsługa oraz wszelkie inne dodatki do hostingu (może nawet zbyt wiele) stoją na znacznie wyższym poziomie od usług mocno przereklamowanych gigantów. W Smarthost.pl w praktyce odczuwamy, że jesteśmy ważnym Klientem i co równie ważne - szanowanym ! Aż dziwne, że koszty są znacznie niższe.

Reisebus

Krzysztof Gołuchowski, właściciel

www.reisebus.pl

2020.09.15

Komornik Sądowy przy SR w Świdnicy

Małgorzata, Walas

www.komornik-swidnica.com.pl

2020.09.15

Jesteśmy bardzo zadowoleni z szybkości i niezawodności. Wszystko działa płynnie, nie odnotowaliśmy przerw. Smarthost został nam polecony teraz my polecamy. Ogólnie super.
Korzystam z różnych hostingów i z całym przekonaniem stwierdzam, że na Smarthost nie zawiodłem się jeszcze nigdy. Tematy ogarniane są szybko a obsługa klienta jest rzetelna co jest dla mnie decydującym argumentem przy wyborze hostingu.

Fatties LTD

Mateusz Godlewski, Założyciel

ecomercy.pl

2020.09.15

Systema Polska Sp. z o.o.

Barbara Kowalczyk, Dyrektor Marketingu

www.systemapolska.pl/

2020.09.15

Podczas rozpoczęcia współpracy z Agencją Interaktywną otrzymaliśmy rekomendację zmiany usługi hostingowej na bardziej wydajną i szybszą oferowaną w smarthost.pl. Do tej pory funkcjonowanie strony www przebiega bezproblemowo i stabilnie. Wyraźnie poprawiła się też szybkość ładowania serwisu.
Jestem związany ze smarthost już kilka lat i nawet nie szukam innego hostingu. Wszystko działa bezproblemowo i przede wszystkim szybko. To może można powiedzieć również o jakiś innych firmach, ale jednego na pewno nie pobiją. Jakości obsługi klienta. Support był w stanie pomóc we wszystkich moich problemach, które niestety wynikały z moich działań. Mimo wszystko otrzymałem pomoc i mój problem został rozwiązany. Bardzo polecam

noli

Bartosz Doryń, Founder

noli.pl/

2020.09.15

Michał Jabłoński

Michał Jabłoński, Właściciel

growyourbusiness.solutions

2020.09.15

Zajmuję się budową stron www, ecommerce i marketingiem internetowym od od ponad piętnastu lat – wybór dobrego hostingu dla mnie i moich klientów to priorytetowa sprawa. Po wielu złych doświadczeniach z różnymi firmami hostingowymi polecono mi firmę smarthost, którą wręcz jestem zachwycony. Cena jest zdecydowanie warta jakości, jaką tu otrzymacie. Smarthost spełnia wszystkie moje wymagania i standardy pracy. Na tle konkurencji smarthost wyróznia szybka komunikacja za pomocą okienka czatu w prawym dolnym rogu gdzie zawsze otrzymuję szybką profesjonalną pomoc. Obecnie 90% moich klientów za moją namową używa serwerów smarthost, dzięki temu od wielu lat nie mam żadnych problemów z serwerami.
Najlepszy stosunek ceny do jakości. Jakość można zmierzyć przede wszystkim intuicyjnym interfejsem panelu i świetnym wsparciem 24h. Osoby pracujące we wsparciu technicznym, zawsze chętnie pomagają w wielu kwestiach technicznie skomplikowanych szczególnie dla laika.

BudkaFoto

Dawid Duda, właściciel

www.budkafoto.com.pl

2020.09.14

1 2 3 4 5 6 7 8 9