Od dnia 23. września 2019 zapraszamy do zamawiania usług na naszej nowej stronie:
https://new.smarthost.pl

W Smarthost wychodzimy z założenia, że udana współpraca opiera się na przyjaznych relacjach z partnerami biznesowymi. Łączy nas chęć dostarczania najlepszych rozwiązań naszym Klientom.

W Smarthost jako swoich partnerów wybieramy wyłącznie najlepszych specjalistów informatycznych związanych z popularnymi CMS jak Joomla!, WordPress i innymi.
Zgłoś się do nas po więcej szczegółów.

 

 

WPmagus (Krzysztof Dróżdż) - W języku biznesowym – software house, bardziej po ludzku – magicy, czyli ci, którzy w kodzie wyczarują wszystko, co potrzebne do realizacji Twoich planów biznesowych (i nie tylko). Naszym celem jest dostarczanie solidnych rozwiązań opartych o WordPressa, które będą bezpieczne, wydajne i wygodne w obsłudze, a przy tym nie zrujnują Twojego budżetu.

Zajmujemy się wszelkimi pracami programistycznymi związanymi z WordPressem:

 • tworzymy strony internetowe (serwisy firmowe, sklepy, itp.) i autorskie wtyczki implementujące zaawansowane funkcjonalności,
 • przeprowadzamy audyty istniejących serwisów (bezpieczeństwa, wydajności, czy poprawności wdrożenia),
 • pomagamy, gdy pojawią się problemy (usuwamy skutki infekcji, pomagamy odzyskiwać strony po ataku),
 • udzielamy konsultacji technicznych i projektowych przy zaawansowanych wdrożeniach,
 • świadczymy usługę opieki technicznej nad działającymi serwisami.
  Specjalizacja: WordPress

logo-e-wsparciee-wsparcie.com.pl (Barbara Muszko) - internetowy wizerunek Twojej firmy. Dzisiaj (po ponad ośmiu latach działalności) e-wsparcie to już nie tylko Barbara Muszko, ale zespół specjalistów - każdy z kilkuletnim doświadczeniem w swojej dziedzinie. Pomagamy firmom skutecznie zaistnieć w internecie.

 • Web developer - stworzy nowoczesną witrynę internetową lub sklep internetowy i zaopiekuje się nimi, aby były zawsze aktualne i bezpieczne.
 • Graficzka - wykreuje graficzny wizerunek Twojej firmy od logo po roll-upy.
 • Copywriter - wie jak opisać Twoją firmę, produkty, które sprzedajesz, usługi, które świadczysz w sposób atrakcyjny dla odbiorcy i przyjazny 
 • dla wyszukiwarek.
 • Marketingowiec - sprawnie porusza się wśród reklam internetowych, jej konik to social media.
 • Doodle video maker - narysuje dla Ciebie film...
 • Programista - człowiek do zadań specjalnych.

Powiedz nam, czego potrzebuje Twoja firma!

Specjalizacja: WordPress, HTML + CSS


safe-cms-dariusz-gaudyn-partner-smarthostSafecms.pl (Dariusz Gaudyn) - Jest to rozwiązanie dla stron opartych na WordPress i Joomla. Dzięki niemu nigdy już nie przegapisz żadnej aktualizacji CMS-ów i dodatków, co znacząco poprawia bezpieczeństwo strony. Dzięki codziennym kopiom strony i skanowaniu plików pod kątem wirusów, szybko zareagujemy na problem ze stroną. Zajmujemy się również naprawą i odwirusowywaniem strona opartych na tych cms-ach.

Specjalizacja: WordPress, Joomla


 

 

jDoctor.pl (Michał Trzepizur) - Usługa polegająca na skanowaniu strony internetowej w celu zweryfikowania czy zawiera ona podejrzane pliki, exploity, rootkity. Każda strona działająca w sieci jest podatna na atak. Czy na pewno Twoja strona nie jest zainfekowana? Dzięki usłudze skanowania strony możesz to sprawdzić. Do skanowania strony używamy specjalistycznego oprogramowania z bazą ponad 3000 exploitów, które zostało stworzone właśnie w celu rozpoznawania infekcji oraz podejrzanego kodu w plikach strony internetowej. Zajmujemy się także usuwaniem skutków ataku oraz zabezpieczaniem stron internetowych. Pamiętaj, przynajmniej raz w roku należy zrobić okresowe badania u lekarza! Twoja strona też tego potrzebuje.
Specjalizacja: Joomla

 

Dajnowiec.pl (Sebastian Dajnowiec) – Nasza oferta to przede wszystkim strony internetowe wykonane w technologii Responsive Web Design. Tworzymy wizytówki internetowe dla małych i średnich firm, strony typu „Portfolio”, internetowe katalogi produktów, sklepy internetowe. Odświeżymy i zmienimy również wygląd Twojej obecnej strony, dostosowując ją do aktualnie panujących trendów. Przeprowadzamy migracje stron opartych na CMS Joomla! 1.0, 1.5, 2.5 do najnowszej wersji systemu. Opracowujemy poradniki i materiały pomocy dla administratorów stron oraz kadry zarządzającej. Służymy doradztwem i udzielamy konsultacji.
Specjalizacja: Joomla

nowe-zabezpieczenie-anty-exploitowe-301.jpg

Przydatne informacje

Serwery dns:

dns.smarthost.pl (91.211.220.10)
dns2.smarthost.pl (193.93.88.10)
dns3.smarthost.pl (94.23.189.130)


Serwer pocztowy:

Serwerem pocztowym dla konta jest nazwa domeny głównej lub dowolnej z domen podpiętych do konta hostingowego.

Adres serwera poczty wychodzącej i przychodzącej
z zainstalowanym certyfikatem SSL: nazwakonta.smarthost.pl


Czytanie poczty przez www:
domena-klienta.pl/webmail
lub
nazwakonta.smarthost.pl/webmail

domena-klienta.pl - adres Państwa adres strony internetowej (domeny)
nazwakonta - login do Państwa konta hostingowego


pomoc techniczna 24h: helpdesk.smarthost.pl

Jakość techniczna

Nasza własna serwerownia, zlokalizowana w Polsce podłączona jest do internetu wieloma niezależnymi łączami wysokiej niezawodności połączonymi protokołem BGP.

ikonka-smarthost_wiele_lacz.jpg

Automatyka obsługi

Wszystkie usługi na naszych serwerach działają w pełni automatycznie: zakładanie serwerów wirtualnych i rejestracja domen mogą być opłacone online - dostępne są dla Klientów natychmiast po rejestracji.

box_4.jpg

box_5.jpg

Sprawdzone rozwiązania

Nasze usługi hostingowe oparte są o sprawdzone oprogramowanie najwyższej jakości: panel zarządzania usługami cPanel v.11 w polskiej wersji językowej oraz system o wyjątkowej stabilności CloudLinux z technologią LVE.

box_7.jpg

Ludzie

Za każdą technologią stoją ludzie. Nasi administratorzy oraz programiści stale czuwają nad sprawnością Państwa usług. Nasza firma dysponuje odpowiednim potencjałem osobowym, żeby spełniać Państwa oczekiwania.

Nasza oferta

Usługi hostingowe, dopasowane do potrzeb i wymagań klientów biznesowych:

Szybki kontakt

Smarthost sp. z o.o.

ul. Partyzantów 1
42-217 Częstochowa

tel. 34 390 66 66

hosting@smarthost.pl

Mini statystyka

Wykres aktualnej przepustowości hostingu

smarthost hosting