Instalacja WordPress - krok po kroku

Wszystkie drogi w poszukiwaniu wygodnego w obsłudze systemu zarządzania treścią prowadzą do WordPress. Nie musisz posiadać dyplomu ukończenia kursów informatycznych, by móc w pełni korzystać z rozwiązań oferowanych przez WordPress. Instalacja WordPress krok po kroku.

Instalacja oraz uruchomienie Node.js na koncie hostingowym Smarthost

Node.js to ostatnio coraz bardziej popularne narzędzie o bardzo szerokich zastosowaniach. Przedstawiamy poradnik, dzięki któremu zdobędziesz wiedzę, jak zainstalować i używać Node.js na koncie hostingowym Smarthost.pl

Jak zainstalować Joomla na naszej stronie?

Joomla od lat cieszy się ogromną popularnością wśród internautów. Największą zaletą Joomla jest prosta obsługa i brak opłat. Z naszym poradnikiem przejdziesz cały proces instalacji Joomla krok po kroku.

Jak zainstalować Moodle - poradnik krok po kroku

Moodle to jeden z najczęściej wybieranych systemów zarządzania treścią wśród internautów. Jego prostota i darmowa możliwość instalacji zaliczane są do największych zalet. Z naszym poradnikiem przejdziesz cały proces instalacji Moodle krok po kroku.

Instalacja PrestaShop - poradnik krok po kroku

Aby uruchomić własny sklep internetowy należy w pierwszej kolejności pobrać PrestaShop na nasz komputer. Instalator PrestaShop znajdziemy pod adresem: www.prestashop.com/pl Poobrany plik będzie miał rozszerzenie .zip

Zakładanie konta resellerskiego

Poradnik pokazuje, jak założyć konto resellerskie. Konto resellerskie pozwala w łatwy i przyjazny sposób tworzyć konta hostingowe. Jest to idealne rozwiązanie dla osób zajmujących się tworzeniem stron i aplikacji internetowych potrzebujących udostępnić hosting swoim Klientom.

Możliwości konta resellerskiego

Możliwości konta hostingowego resellerskiego Smarthost.pl, takie jak definiowanie własnych pakietów usług (razem z listą funkcji) dla swoich klientów oraz zakładanie kont i zarządzanie nimi.

Przenoszenie domeny do Smarthost.pl

Poradnik krok po kroku, jak przenieść domenę do Smarthost.pl

Dzięki temu Twoja domena będzie wskazywać nasz hosting.

Przenosiny WordPress z komputera na serwer

Standardem jest, że po testach WordPress na komputerze lokalnym, chcemy efekt swojej pracy - działającą witrynę - zobaczyć w internecie. W tym celu WordPress należy przenieść na zdalny serwer. Przeprowadzamy krok po kroku przez proces przenosin WordPress z komputera na serwer.

SPF:SRS

Mechanizm SPF dla przekierowań poczty (forward), czyli SRS na serwerach Smarthost.pl

Twórcy SPF początkowo nie przewidzieli autoryzacji SPF dla forwardów. Pojawiła się dopiero ok dwa lata po utworzeniu początkowych zarysów specyfikacji SPF. Mechanizm zabezpieczający poprawne odbieranie e-maili które są przesyłane dalej (forward) nazywa się SRS (Sender Rewriting Scheme). Mechanizm ten jest aktualnie dostępny dla większości serwerów pocztowych, niemniej nie każdy serwer pocztowy jest skonfigurowany, żeby tego mechanizmu używać.

Jak poprawnie skonfigurować klienta poczty?

Jak poprawnie skonfigurować wybrany przez siebie program pocztowy? Przedstawiamy całą procedurę krok po kroku. Przykładowa konfiguracja programu pocztowego odbędzie się na podstawie darmowego programu pocztowego o nazwie: Mozilla Thunderbird.

Jak założyć nową bazę danych mySQL?

Jak założyć nową bazę danych mySQL? Przedstawiamy krok po kroku proces zakładania bazy danych mySQL. Zakładanie nowej bazy danych pokazujemy na przykładzie ilustracji.

Jak założyć konto e-mail w cPanel?

Jak założyć konto e-mail w cPanel? Przedstawiamy krok po kroku proces zakładania konta e-mail w cPanel. Zakładanie nowego konta pokazujemy w przystępny dla każdego sposób.

Poradnik jak zainstalować bezpłatny certyfikat SSL

Darmowy certyfikat SSL na koncie hostingowym

Na wszystkich kontach hostingowych Smarthost.pl jest możliwość używania darmowych certyfikatów Let's encrypt. Certyfikaty są automatycznie instalowane i przedłużane. Przedstawiamy, jak w kilku kliknięciach włączyć bezpłatny certyfikat SSL dla swojej domeny.

Instalacja certyfikatu Let's Encrypt błąd http-01

Jak naprawić błąd http-01 pojawiający się podczas instalacji certyfikatu Let's Encrypt.

nowe-zabezpieczenie-anty-exploitowe-301.jpg

Przydatne informacje

Serwery dns:

dns.smarthost.pl (91.211.220.10)
dns2.smarthost.pl (193.93.88.10)
dns3.smarthost.pl (94.23.189.130)


Serwer pocztowy:

Serwerem pocztowym dla konta jest nazwa domeny głównej lub dowolnej z domen podpiętych do konta hostingowego.

Adres serwera poczty wychodzącej i przychodzącej
z zainstalowanym certyfikatem SSL: nazwakonta.smarthost.pl


czytanie poczty przez www: NAZWAKONTA.smarthost.pl/poczta
(NAZWA KONTA to login do Państwa konta hostingowego)


pomoc techniczna 24h: helpdesk.smarthost.pl

Jakość techniczna

Nasza własna serwerownia, zlokalizowana w Polsce podłączona jest do internetu wieloma niezależnymi łączami wysokiej niezawodności połączonymi protokołem BGP.

ikonka-smarthost_wiele_lacz.jpg

Automatyka obsługi

Wszystkie usługi na naszych serwerach działają w pełni automatycznie: zakładanie serwerów wirtualnych i rejestracja domen mogą być opłacone online - dostępne są dla Klientów natychmiast po rejestracji.

box_4.jpg

box_5.jpg

Sprawdzone rozwiązania

Nasze usługi hostingowe oparte są o sprawdzone oprogramowanie najwyższej jakości: panel zarządzania usługami cPanel v.11 w polskiej wersji językowej oraz system o wyjątkowej stabilności CloudLinux z technologią LVE.

box_7.jpg

Ludzie

Za każdą technologią stoją ludzie. Nasi administratorzy oraz programiści stale czuwają nad sprawnością Państwa usług. Nasza firma dysponuje odpowiednim potencjałem osobowym, żeby spełniać Państwa oczekiwania.

Nasza oferta

Oferta naszej serwerowni to pełen wachlarz usług hostingowych, dopasowanych do potrzeb i wymagań klientów biznesowych:

Szybki kontakt

Smarthost sp. z o.o.

ul. Partyzantów 1
42-217 Częstochowa

tel. 34 390 66 66

hosting@smarthost.pl

Mini statystyka

Wykres aktualnej przepustowości hostingu

smarthost hosting