WordPresslogo.png

Instalacja WordPress - krok po kroku

Wszystkie drogi w poszukiwaniu wygodnego w obsłudze systemu zarządzania treścią prowadzą do WordPress. Nie musisz posiadać dyplomu ukończenia kursów informatycznych, by móc w pełni korzystać z rozwiązań oferowanych przez WordPress. Instalacja WordPress krok po kroku.

WordPress_logo2.png

Przenosiny WordPress z komputera na serwer

Standardem jest, że po testach WordPress na komputerze lokalnym, chcemy efekt swojej pracy - działającą witrynę - zobaczyć w internecie. W tym celu WordPress należy przenieść na zdalny serwer. Przeprowadzamy krok po kroku przez proces przenosin WordPress z komputera na serwer.

Joomla_logotyp.png

Jak zainstalować Joomla na naszej stronie?

Joomla od lat cieszy się ogromną popularnością wśród internautów. Największą zaletą Joomla jest prosta obsługa i brak opłat. Z naszym poradnikiem przejdziesz cały proces instalacji Joomla krok po kroku.

MoodleNews.jpg

Jak zainstalować Moodle - poradnik krok po kroku

Moodle to jeden z najczęściej wybieranych systemów zarządzania treścią wśród internatutów. Jego prostota i darmowa możliwość instalacji zaliczane są do największych zalet. Z naszym poradnikiem przejdziesz cały proces instalacji Moodle krok po kroku.

spf_aktualnosci.jpg

Mechanizm SPF dla przekierowań poczty (forward), czyli SRS na serwerach Smarthost.pl

Twórcy SPF początkowo nie przewidzieli autoryzacji SPF dla forwardów. Pojawiła się dopiero ok dwa lata po utworzeniu początkowych zarysów specyfikacji SPF. Machanizm zabezpieczający poprawne odbieranie e-maili które są przesyłane dalej (forward) nazywa się SRS (Sender Rewriting Scheme). Mechanizm ten jest aktualnie dostępny dla większości serwerów pocztowych, niemniej nie każdy serwer pocztowy jest skonfigurowany, żeby tego mechanizmu używać.

Przydatne informacje

Serwery dns:

dns.smarthost.pl (91.211.220.10)
dns2.smarthost.pl (91.211.221.10)
dns3.smarthost.pl (94.23.189.130)


Serwer pocztowy:

Serwerem pocztowym dla konta jest nazwa domeny głównej lub dowolnej z domen podpiętych do konta hostingowego.

Adres serwera poczty wychodzacej i przychodzącej
z zainstalowanym certyfikatem SSL: nazwakonta.smarthost.pl


czytanie poczty przez www: NAZWAKONTA.smarthost.pl/poczta
(NAZWA KONTA to login do Państwa konta hostingowego)


pomoc techniczna 24h: helpdesk.smarthost.pl

Jakość techniczna

Nasza własna serwerownia, zlokalizowana w Polsce podłączona jest do internetu wieloma niezależnymi łączami wysokiej niezawodności połączonymi protokołem BGP.

464.jpg

Automatyka obsługi

Wszystkie usługi na naszych serwerach działają w pełni automatycznie: zakładanie serwerów wirtualnych i rejestracja domen mogą być opłacone online - dostępne są dla Klientów natychmiast po rejestracji.

278.jpg

279.jpg

Sprawdzone rozwiązania

Nasze usługi hostingowe oparte są o sprawdzone oprogramowanie najwyższej jakości: panel zarzadzania usługami cPanel v.11 w polskiej wersji językowej oraz system o wyjątkowej stabilności CloudLinux z technologią LVE.

280.jpg

Ludzie

Za każdą technologią stoją ludzie. Nasi administratorzy oraz programiści stale czuwają nad sprawnością Państwa usług. Nasza firma dysponuje odpowiednim potencjałem osobowym, żeby spełniać Państwa oczekiwania.

Nasza oferta

Oferta naszej serwerowni to pełen wachlarz usług hostingowych, dopasowanych do potrzeb i wymagań klientów biznesowych:

Szybki kontakt

Smarthost sp. z o.o.

ul. Partyzantów 1
42-217 Częstochowa

tel. 34 390 66 66
kom. 603 27 82 27

hosting@smarthost.pl

Mini statystyka

Wykres aktualnej przepustowości hostingu

smarthost hosting