res-25-100

129
,00 zł
netto, 1 miesięcznie.
 • Liczba kont klientów: 25
 • Pojemność: 100 GB
 • Transfer: bez limitu
 • Liczba domen: bez limitu
 • Serwery w Polsce
 • Panel: cPanel
 • Pełna separacja kont
 • Własne logo w panelu
 • System anty-exploitowy
 • Bezpłatny SSL
 • Całość dyskach SSD
 • Dedykowane IP

Hosting resellerski to usługa, która polega na przydzieleniu resellerowi dostępu do zasobów serwera, które może samodzielnie dzielić i odsprzedawać swoim Klientom.

Dostęp dotyczy oddania do dyspozycji:

 • systemu zarządzania serwerem (WHM) - możliwość definiowania własnych pakietów hostingowych (pojemność, transfer, domeny, maile, bazy danych itd.);
 • panelu zarządzania hostingiem (cPanel) - każdy Klient resellera otrzymuje własny panel (który może mieć własne ustawienia resellera np. logo lub kolorystykę).

Podstawowych cechami pakietu hostingowego dla resellerów są:

 • liczba kont klientów (osobne konta cpanel)
 • pojemność (liczy się realnie użyta pojemność, a nie przydzielona w pakietach klientów)Liczba kont klientów 25
Pojemność 100 GB
Transfer bez limitu
Liczba domen bez limitu
Serwery w Polsce
Panel: cPanel
Pełna separacja kont
Własne logo w panelu
Liczba baz danych MySQL bez limitu
Liczba baz danych PostgreSQL bez limitu
Liczba kont e-mail bez limitu
Wiele wersji PHP: 7.2, 7.3 , 7.4
Samodzielna zmiana wersji PHP
System anty-exploitowy
Bezpłatny SSL
Gwarancja działania w skali roku
Definiowanie własnych pakietów
Każde konto ma niezależne limity
Całość dyskach SSD
Dedykowane IP
system CloudLinux
Dostęp do crona
Webdisk
Edytor stref DNS
Własne strony błędów
Wsparcie techniczne
Cena miesięczna netto:
129
,00 zł
(brutto: 158.67 zł)
Nasze ceny są stałe,
w każdym kolejnym okresie cena odnowienia pakietu jest taka sama.
Podstawowe cechy pakietu

Pełna separacja kont klientów. Sensem konta resellerskiego jest możliwość tworzenia dla każdego klienta resellera osobnego konta cPanel. Każde konto jest całkowicie odseparowane od innych, zachowane są najwyższe standardy bezpieczeństwa.

Branding: własne logo w panelu. Hosting resellerski jest oferowany w modelu "white label" co oznacza, że klient resellera nie ma w panelu żadnych oznaczeń naszego hostingu. Każdy reseller może wgrać własną grafikę - tak, że jego klienci w swoich panelach cPanel będą widzieli logo resellera. 

Całość na dyskach SSD. Szybkość i stabilność usług jest ważna. Dlatego nie stosujemy innych nośników danych niż dyski SSD. U nas WSZYSTKIE dane klientów są na szybkich dyskach SSD.

Duże pojemności. Każdy z naszych Klientów-resellerów może samodzielnie wybierać pakiety - zależnie od tego, czy potrzebuje wiele osobnych kont cPanel czy też zależy mu bardziej na dużej pojemności kont. Niezależnie od wyboru, liczymy zawsze realnie zajęte miejsce na dysku, a nie zadeklarowane w pakietach klientów resellera.

Niezależne limity dla każdego z kont. W kontach resellerskich ważne jest, jak definiowane są parametry na kontach. Nie stosujemy przydziału zasobów na poziomie "resellera" (np. 20% zasobów procesora itp). U nas parametry zdefiniowane są na poziomie pojedynczych kont, jakie zakłada reseller.

Doskonałe wsparcie techniczne. Resellerzy czasem też potrzebują porad technicznych - jesteśmy dla nich do dyspozycji. Naszym głównym kanałem kontaktowym jest chat on-line: odbieramy go w ciągu kilku sekund. Wsparcie obsługują doświadczeni administratorzy, którzy potrafią odpowiadać nawet na skomplikowane pytania techniczne. Jesteśmy też do dyspozycji pod telefonem oraz e-mail.

Serwery w Polsce. Wszystkie nasze serwery znajdują się w naszej własnej serwerowni w Polsce. Serwerownia podłączona jest wielokrotnymi łączami światłowodowymi do głównych dostawców internetowych (łącza zarówno polskie jak i zagraniczne) oraz do węzłów wymiany ruchu w Warszawie i Katowicach.

Automatyczny i bezpłatny backup dla wszystkich kont. Konto resellerskie oraz wszystkie konta, które założy reseller są zarządzane przez naszych administratorów. Codziennie w nocy wykonywany pełny backup wszystkich kont jest zatem standardem. Każdy z klientów resellera może też samodzielnie przywracać dowolne pliki lub foldery z kopii zapasowej z dowolnego dnia - do 7 dni wstecz. Samodzielna możliwość przywracania kopii jest wygodna i bezpłatna.

System antyexploitowy. Wszystkie konta hostingowe, w tym konta klinetów rasellerów są chronione przez unikalny system anty-exploitowy. Każdy plik wgrywany na serwer jest w locie sprawdzany, czy nie występuje w nim szkodliwa zawartość. Baza zawiera kilka tysięcy znanych exploitów. W przypadku wykrycia szkodliwego kodu wgrywany plik jest blokowany a administrator otrzymuje powiadomienie. W przypadku kont resellerskich powiadomienia wysyłane są do resellera, aby mógł przekazać tą informację swojemu klientowi.

Jak serwer dedykowany. Hosting resellerski jest często porównywany do hostingu dedykowanego. W zasadzie hosting resellerski ma większość cech klasycznego serwera dedykowanego, który kupuje się do klasycznego hostingu. Jednak kupując hosting resellerski otrzymuje się do dyspozycji kompletnie skonfigurowany serwer. Nie trzeba opłacać administratora, nie trzeba kupować, konfigurować i aktualizować panelu zarządzania (cPanel), nie trzeba martwić się o wykonywanie backupów ani o zakup dodatkowego oprogramowania (u nas w cenie reseller otrzymuje m.in. autoinstalator ponad 400 aplikacji). Hosting resellerski jest też tańszy od hostingu dedykowanego.