Nowa wersja serwisu smarthost.pl

Po wielu tygodniach prac przedstawiamy nową wersję naszej strony internetowej:

https://new.smarthost.pl 

Aktualnie strona funkcjonuje równolegle do naszej obecnej strony www.smarthost.pl

Funkcjonują też dwa panele abonenta:

stary (obecny): https://www.smarthost.pl/panel  (dla obecnych Klientów)

nowy: https://new.smarthost.pl/panel  (dla nowych kont na nowym systemie)

 

Zasady działania i migracji obecnych Klientów:

1. Aktualnie wszystkie konta Klientów są na obecnej, tj. "starej" stronie internetowej.

2. Nowe konta hostingowe można zakładać na nowej lub na starej stronie internetowej. Polecamy zamawianie nowych kont na nowej stronie, ale nie jest to wymagane.

3. Planujemy kolejno wykonywać migrację kont obecnych Klientów na nowy panel (https://new.smarthost.pl/panel) - każdy Klient będzie o tym poinformowany indywidualnie. Dopóki nie dostaliście Państwo informacji o przeniesieniu do nowego panelu - nic się dla Państwa nie zmienia.

4. Można mieć konto tylko na JEDNYM z paneli - jeżeli macie Państwo już konto na obecnej wersji to nie uda Wam się założyć kolejnej usługi w nowym panelu (na ten sam login, tj. adres e-mail) - wymagane będzie przeniesienie usług ze starego panelu na nowy.

5. Osoby, które chcą przenieść się w pierwszej kolejności na nowy panel - prosimy o informację mailem - postaramy się Państwa uwzględnić w pierwszej kolejności.

6. Postaramy się przenieść docelowo wszystkich Klientów na nowy panel w ciągu najbliższych 6 miesięcy. Strona new.smarthost.pl stanie się w tym czasie domyślną stroną www.smarthost.pl. Podczas migracji nie ulegną zmianie indywidualne numery rachunków bankowych, podpisane umowy RODO, ustawienia fakturowania itd.

 

Zalety nowego panelu i nowej strony:

1. nowocześniejszy wygląd, w tym poprawne wyświetlanie się na telefonach komórkowych,

2. wygodniejszy panel zarządzania usługami, w tym poprawne wyświetlanie się na telefonach komórkowych,

3. nowe lepsze ceny domen polskich (jesteśmy obecnie oficjalnym rejestratorem NASK i nowo rejestrowane domeny mają podaną naszą firmę jako rejestratora, zamiast "pośredników"),

4. możliwość rejestracji ponad 1000 rodzajów domen - właściwie są to wszystkie możliwe rodzaje domen istniejące na świecie - kolejne rozszerzenia domen uzupełniamy na nowej stronie sukcesywnie,

5. NOWY sposób programu partnerskiego i prowizji dla osób polecających nasze usługi - aktualnie będzie możliwe uzyskanie kilku rodzajów kodów rabatowych, których użycie będzie naliczało prowizję dla osób polecających nasze usługi,

6. Zmieniamy system obsługujący płatności z DotPay na Przelewy24 (to wyłącznie zmiana techniczna).Nową stronę traktujemy jeszcze przez jakiś czas jako testową - działa ona poprawnie, ale mogą pojawić jeszcze drobne niedociągnięcia, za które z góry przepraszamy. 

 

Zapraszamy: https://new.smarthost.pl 

Hosting WordPress

Szybkość i wydajność: dyski ssd, http/2, wiele metod cache, bezpłatne przeniesienie danych, bezpłatne certyfikaty SSL

Hosting Joomla

Szybkość i wydajność: wysokie I/O, dużo pamięci RAM, dyski ssd, http/2, bezpłatne certyfikaty SSL, wsparcie techniczne

Hosting Presta

Bezpieczeństwo i wydajność: pełna separacja, technologia anty-exploitowa, dysk SSD, http/2, bezpłatne certyfikaty SSL.

Serwery dedykowane

Wszędzie tam, gdzie wymagana jest duża moc obliczeniowa, możesz wybrać jeden z naszych serwerów dedykowanych w naszej własnej serwerowni zlokalizowanej w Polsce.

Serwery VPS

Kiedy musisz skonfigurować system operacyjny na naszej platformie hostingowej, dobrym pomysłem jest wybranie własnego VPS z cPanel i dostępem do roota.

Rejestracja Domen

Na Smarthost.pl można zarejestrować kilkaset rodzajów domen z całego świata. Nasze ceny są przystępne dla wszystkich. Jesteśmy partnerem NASK.