Poprosiliśmy naszych Klientów, żeby nieobowiązująco opisali, z czego szczególnie są zadowoleni w zakresie współpracy ze Smarthost.
Poniżej prezentujemy opinie naszych Klientów o hostingu Smarthost.pl

Piotr Sławiński

Piotr Sławiński, admin

strony-pozycjonowanie.pl

2018.12.27

Super hosting, zdecydowanie polecam.
Krótko chciałbym dodać od siebie odnośnie naszej współpracy ze jestem zadowolony z usług sponsorowanych przez SmartHost.pl spełniają moje oczekiwania. Jesteście jedyną firmą z którą wiąże dłuższą współprace.Pierwszy raz się spotkałem z usługami na wysokim poziomie i od razu mówię ze zostaje z wami bo macie najlepsze usługi hostingowe z jakimi się spotkałem w sieci. Dziękuję :)

Damian Kucaj

Damian Kucaj, Webmaster

glfusion.pl

2018.12.16

Jolanta Lenart

Jolanta Lenart, Właściciel

jolanta-lenart.pl

2018.12.12

To jest mój 4 hosting i najlepszy. Sympatycznie, życzliwie i fachowo, nawet jeśli coś nie jest w zakresie usług można liczyć na wsparcie. Szybka reakcja w likwidowaniu problemu. Dziękuję!
Jaka może być lepsza opinia niż to, że przedłużyłem hosting na kolejny rok? ;-) Oto moje u Was serwisy: https://www.sztukapolska.com.pl https://www.portretpupila.pl https://www.masterofstainedglass.com i właśnie tworzony: https://www.azylanci.pl

Wojciech Misiaszek

Wojciech Misiaszek, Właściciel

www.sztukapolska.com.pl

2018.11.21

OSB Solutions

Osbert Mwijukye, Team Leader

mwijukyeosbert.com

2018.11.01

I highly commend and appreciate the team at Smarthost, One thing I will always remember is that they are very supportive, always Quick to help. All my issues are always fixed at no extra charge. God Bless you smart host, you have helped me and my clients a lot
Bardzo sprawne profesjonalne przygotowanie wszystkich potrzebnych do hostingu materiałów naszej strony www. oraz poczty e-mail. Wszystko jest bardzo dobrze zaprogramowane bez żadnych problemów obsługiwana jest nasza firma. Polecamy wszystkim współpracę z firmą Smarthost. Pozdrawiam

Z.P.H.U. Grofes

Zygmunt Grodzki, Kierownik techniczny

www.grofes.pl

2018.10.31

Ka-boom! Agencja Eventowa

Katarzyna Kicinska-Pajchrowska, Dyrektor

ka-boom.pl

2018.10.31

Super obsługa, świetny, szybki kontakt, profesjonalizm i dobre ceny.
Smarthost to najlepszy hosting na świecie! Stały i szybki kontakt z administratorami. Bezproblemowa, darmowa migracja z innego hostingu z możliwością uzgodnienia szczegółów. Intuicyjny interfejs z ogromnymi możliwościami (m.in. selektywne przywracanie z kopii zapasowych) Skanery wykrywające zagrożenia. Świetna jakość i kompetentna obsługa - pomocna w każdej sytuacji. Polecam!!!

Michał Zwoliński

Michał Zwoliński, Informatyk

kierowcasieszkoli.pl

2018.10.15

Biuro Rachunkowe BETALINE

Dominik Wajda, Właściciel

www.betaline.pl

2018.10.08

Nudny hosting. Strona zawsze działa. Backupy robią się automatycznie, są darmowe certyfikaty SSL. Nawet jak coś zepsuję przez grzebanie w mojej stronie to chłopaki z helpdesku załatwiają sprawy szybko i profesjonalnie. A tak bym się chciał czegoś czepić.... Zdecydowanie mogę polecić smarthost.pl!
Nic dodać - nic ująć. Profesjonalny, precyzyjny i ... cierpliwy oraz wyrozumiały.

Parafia Ewangelicko-Augsburska pw. ap. Piotra i Pawła w Tychachdodający

Stanisław J. Boczar, admin (choć to za dużo powiedziane)

joannici.tychy.pl

2018.05.24

Joanna Bieńkowska

Joanna Bieńkowska, webmaster

ferart.pl

2018.05.09

Mam w Smarthoście swoją stronę oraz kilka subdomen testowych. Jest to pierwszy hosting, z którego naprawdę jestem zadowolona. Jest szybko, pojemnie i to, co najważniejsze - świetna pomoc techniczna praktycznie prawie 24h/dobę. Nie olewają klientów tylko wychodzą im na przeciw i starają się pomóc w każdej sytuacji.
Do firmy SmartHost.pl przenieśliśmy się z platformy Microsoftu Azure. Jestem zachwycony tym jak firma SmartHost.pl, przyjęła nasz mały projekt z otwartymi ramionami i zaoferowała bardzo fachowe wsparcie techniczne jak i sprzętowe. Firmę SmartHost.pl mogę z całego serca polecić, fachowa obsługa, wszystko można załatwić bardzo szybko, jedna z niewielu firm która nie ma klienta w poważaniu w stylu "kupił sobie i niech ma" albo "Business is Business". Firmę SmartHost.pl, staram się polecać każdemu kto jest chętny założyć swoją witrynę w sieci.

Daniel Burzmiński

Daniel Burzmiński, Główny administrator/Twórca projektu

hectorwilde.com

2018.04.23

UNUM

Bartosz Sałach, Webmaster

unum.net.pl

2018.04.21

znakomity, niezawodny hosting o wysokim bezpieczeństwie a jak czegoś nie wiem to mogę liczyć na fachowy i kompetentny support!
Przenosząc się do SmartHost obawiałem się jak to będzie. Decyzja o zmianie usługodawcy nie była łatwa, ponieważ wiąże się ona z ryzykiem oraz dodatkową pracą. Pracownicy SmartHost pomogli w całości przenosin. Sam hosting działa perfekcyjnie, a support jest bardzo rzeczowy i pomocny.

Bergo sp. z o.o. (Doodle Wolf)

Adam Mrowiec, Prezes Zarządu

doodlewolf.pl

2018.04.20

Bernard Fruga

Bernard Fruga, Trener zarządzania

www.fruga.net

2021.08.06

Dzięki Waszemu hostingowi mam święty spokój. Wszystko działa jak w szwajcarskim zegarku. Zaś w nielicznych przypadkach, gdy coś się zatnie (nawet „Szwajcarowi” zdarza się awaria), to mam natychmiastową pomoc. Ogromny plus za system antyexploitowy oraz za osobiste trzymanie ręki na pulsie przez Wodza Wojciecha!
1 2 3 4 5 6 7 8 9