Poprosiliśmy naszych Klientów, żeby nieobowiązująco opisali, z czego szczególnie są zadowoleni w zakresie współpracy ze Smarthost.
Poniżej prezentujemy opinie naszych Klientów o hostingu Smarthost.pl

Biuro Rachunkowe BETALINE

Dominik Wajda, Właściciel

www.betaline.pl

2018.10.08

Nudny hosting. Strona zawsze działa. Backupy robią się automatycznie, są darmowe certyfikaty SSL. Nawet jak coś zepsuję przez grzebanie w mojej stronie to chłopaki z helpdesku załatwiają sprawy szybko i profesjonalnie. A tak bym się chciał czegoś czepić.... Zdecydowanie mogę polecić smarthost.pl!
Nic dodać - nic ująć. Profesjonalny, precyzyjny i ... cierpliwy oraz wyrozumiały.

Parafia Ewangelicko-Augsburska pw. ap. Piotra i Pawła w Tychachdodający

Stanisław J. Boczar, admin (choć to za dużo powiedziane)

joannici.tychy.pl

2018.05.24

Joanna Bieńkowska

Joanna Bieńkowska, webmaster

ferart.pl

2018.05.09

Mam w Smarthoście swoją stronę oraz kilka subdomen testowych. Jest to pierwszy hosting, z którego naprawdę jestem zadowolona. Jest szybko, pojemnie i to, co najważniejsze - świetna pomoc techniczna praktycznie prawie 24h/dobę. Nie olewają klientów tylko wychodzą im na przeciw i starają się pomóc w każdej sytuacji.
Do firmy SmartHost.pl przenieśliśmy się z platformy Microsoftu Azure. Jestem zachwycony tym jak firma SmartHost.pl, przyjęła nasz mały projekt z otwartymi ramionami i zaoferowała bardzo fachowe wsparcie techniczne jak i sprzętowe. Firmę SmartHost.pl mogę z całego serca polecić, fachowa obsługa, wszystko można załatwić bardzo szybko, jedna z niewielu firm która nie ma klienta w poważaniu w stylu "kupił sobie i niech ma" albo "Business is Business". Firmę SmartHost.pl, staram się polecać każdemu kto jest chętny założyć swoją witrynę w sieci.

Daniel Burzmiński

Daniel Burzmiński, Główny administrator/Twórca projektu

hectorwilde.com

2018.04.23

UNUM

Bartosz Sałach, Webmaster

unum.net.pl

2018.04.21

znakomity, niezawodny hosting o wysokim bezpieczeństwie a jak czegoś nie wiem to mogę liczyć na fachowy i kompetentny support!
Przenosząc się do SmartHost obawiałem się jak to będzie. Decyzja o zmianie usługodawcy nie była łatwa, ponieważ wiąże się ona z ryzykiem oraz dodatkową pracą. Pracownicy SmartHost pomogli w całości przenosin. Sam hosting działa perfekcyjnie, a support jest bardzo rzeczowy i pomocny.

Bergo sp. z o.o. (Doodle Wolf)

Adam Mrowiec, Prezes Zarządu

doodlewolf.pl

2018.04.20

Bernard Fruga

Bernard Fruga, Trener zarządzania

www.fruga.net

2021.04.13

Dzięki Waszemu hostingowi mam święty spokój. Wszystko działa jak w szwajcarskim zegarku. Zaś w nielicznych przypadkach, gdy coś się zatnie (nawet „Szwajcarowi” zdarza się awaria), to mam natychmiastową pomoc. Ogromny plus za system antyexploitowy oraz za osobiste trzymanie ręki na pulsie przez Wodza Wojciecha!
1 2 3 4 5 6 7 8 9