Poprosiliśmy naszych Klientów, żeby nieobowiązująco opisali, z czego szczególnie są zadowoleni w zakresie współpracy ze Smarthost.
Poniżej prezentujemy opinie naszych Klientów o hostingu Smarthost.pl

Lukasz Kopec

Lukasz Kopec, admin

kontobankowebezoplat.pl

2020.09.11

Smarthost to idealny partner zarówno dla małych blogerów, jak i dużych firm. Niezawodność, szybki i pomocny support oraz konkurencyjne ceny stawiają go w absolutnej czołówce. Polecamy każdemu, kto szuka hostingu, tanich domen i nowoczesnych rozwiązań.
Z hostingu na smarthost korzystam już przeszło 2 lata i nie myślę o jego zmianie. Serwery są stabilne, szybkie i godne zaufania. Być może raz zdarzyło się jedynie, że był problem z dostępem do strony, ale usterka bardzo szybko została usunięta. Polecam serdecznie

Radosław Miszczyk

Radosław Miszczyk, Senior BI Developer

www.ramish.pl

2020.09.11

Piotr Nowak

Piotr Nowak, Właściciel

www.akceptujzycie.pl

2020.09.11

Wszystko działa znakomicie od samego początku. Na bieżąco jestem informowany o ewentualnych zmianach. W przypadku pytań zawsze ktoś z pracowników na bieżąco odpowiada. Polecam
Niezawodny i szybki hosting z doskonałą obsługą techniczną. Myślę, że nie trzeba więcej pisać! Polecam zdecydowanie.

Biuro Rachunkowe BETALINE

Dominik Wajda, właściciel

betaline.pl

2020.09.11

Doodle Wolf

Adam Mrowiec, Prezes zarządu

doodlewolf.pl

2020.09.11

Korzystam z Smarthost od kilku lat, wybierając ich bałem się, co myślę, że jest naturalne. Tym bardziej, że wcześniej miałem różne doświadczenia z hostingami. Postanowiłem jednak zaufać... BYŁO WARTO!
Niezawodny hosting i rewelacyjny helpdesk – pisałem już do nich o różnych porach dnia i nocy (tak w nocy też :-) ), zawsze szybko i bardzo trafnie udzielają pomocy – nawet w sprawach, które nie należą do ich obowiązków. Podsumowując: bezawaryjnie, szybko i bardzo bardzo przyjaźnie do klienta.

Tomasz Bartyzel

Tomasz Bartyzel, właściciel

www.maluszek24.pl

2020.09.11

Firma Milewski

Michał Milewski, Manager

milewski.com.pl

2020.09.11

Wieloletnia współpraca z firmą SmartHost przebiega bezproblemowo, to w obecnych czasach jest kluczowe dla zapewnienia szybkości, płynności, a przede wszystkim poczucia bezpieczeństwa i pewności wpływającej na kontakty Twojej firmy z klientami.
Hosting w firmie Smarthost jest obecnie jednym z najlepszych na rynku. Konkurencyjne ceny, szybka i rzetelna pomoc w przypadku problemów.

Tani Gadżet

Marcin Wasik, Marcin (właściciel)

tanigadzet.com.pl

2020.09.11

Imagine Day

Sara Sycz, administrator

www.imagineday.pl

2020.09.07

Według mnie smarthost to najlepszy hosting w Polsce. Oprócz genialnej oferty, która jest świetna zarówno dla małych jak i dużych blogerów oraz firm wyraźnie odznacza się TROSKĄ o klienta. Miałam problem techniczny i nie mieli żadnego obowiązku mi pomóc i tylko dzięki nim został on zażegnany. Jestem pewna, że nie mogłam trafić lepiej, szczególne podziękowania dla Pana Wojciecha oraz Pana Rafała.
Zdecydowanie polecam. Jasny i przejrzysty panel zarządzania, szybki i bardzo dobry kontakt online, jeszcze szybsza pomoc oraz dobre ceny to plusy. Polecam, dla mnie to rewelacyjny hosting.

Elektrofix sp. z.o.o.

Andrzej Zdeb, Prezes Zarządu

www.elektrofix.pl

2020.09.07

ABIX Edukacja

Adam Jurkiewicz, Współwłaściciel

abixedukacja.eu

2019.11.07

Potrzebuję serwisu, który po prostu działa. 24/7 - tylko tyle i aż tyle. Na Smarthost działam już ponad rok, i nigdy nie było awarii, a wszelkie moje potrzeby załatwiałem w kwadrans z Help-deskiem. Od kilku miesięcy nawet do Help-desku się nie odzywam, bo nie mam potrzeby.
Polecam uslugi swiadczone na smarthost.pl. Poprzednio korzystalem z home.pl. Znaczna lepsza relacja ceny do jakosci i w dodatku mozna zawsze liczyc na pomoc administratorow uslugi hostingowej

Ryszard Choroszy

Ryszard Choroszy, Redaktor naczelny portal-mundurowy.pl

Portal-mundurowy.pl

2019.08.03

Ewa Siekielewska

Ewa Siekielewska, właściciel firmy

ewasiekielewska.smarthost.pl

2019.08.02

Jestem bardzo zadowolona. Prefesjonalna, w pełni zadowalajaca usługa. Polecam
Korzystam z usług smarthost.pl już drugi rok. Kiedy ktoś pyta mnie o polecenie hostingu, z całą odpowiedzialnością polecam tego dostawcę. Intuicyjny panel to dla mnie spore udogodnienie, a serwis IT działa w sposób perfekcyjny. Reakcja jest prawie natychmiastowa i zawsze kończy się rozwiązaniem moich oczekiwań.

Rafał Dworczak

Rafał Dworczak, właściciel

city4you.pl

2019.02.05

GR4 sp. z o.o.

Dawid Szczepaniec, Prezes Zarządu

www.cartello.pl

2018.12.28

Z pełną świadomością polecam usługi SmartHost. W swoim wieloletnim (prawie 20 lat) doświadczeniu w tworzeniu stron i sklepów www zetknąłem się z wieloma firmami świadczącymi usługi hostingowe. Jednak tylko w smarthost czuję, że im na prawdę na nas zależy i że wszystkie problemy jak dotąd rozwiązują od ręki (nawet na czacie).. Niech ktoś spróbuje to zrobić u największych graczy.. :) Mam nadzieję, że mimo wielkiego rozwoju jaki obserwuję, jakość usług i obsługi pozostanie niezmieniona. Czego sobie i SH życzę ;)
Super!

Refimex sp. z o.o.

Oleg Bondarenko, Prezes zarządu

www.refimex.pl

2018.12.28

Jan Skrzyniarz

Jan Skrzyniarz, technik elektronik

www.polbeerlabels.pl

2018.12.27

jak dotąd wszystko O.K!, strona działa bez zarzutu, pozdrawiam ekipę...
super!!! polecam wszystkim!!!

Aneta

Aneta, właściciel

malujemypoznan.com.pl

2018.12.27

Marcin

Marcin, Właściciel

abri-nieruchomosci.com

2018.12.27

Super hosting
Rewelacja! stabilnie i bez przerw. Polecam

Piotr Sławiński

Piotr Sławiński, webmaster

strona24.com

2018.12.27

1 2 3 4 5 6 7 8 9