Poprosiliśmy naszych Klientów, żeby nieobowiązująco opisali, z czego szczególnie są zadowoleni w zakresie współpracy ze Smarthost.
Poniżej prezentujemy opinie naszych Klientów o hostingu Smarthost.pl

Imagine Day

Sara Sycz, administrator

www.imagineday.pl

2020.09.07

Według mnie smarthost to najlepszy hosting w Polsce. Oprócz genialnej oferty, która jest świetna zarówno dla małych jak i dużych blogerów oraz firm wyraźnie odznacza się TROSKĄ o klienta. Miałam problem techniczny i nie mieli żadnego obowiązku mi pomóc i tylko dzięki nim został on zażegnany. Jestem pewna, że nie mogłam trafić lepiej, szczególne podziękowania dla Pana Wojciecha oraz Pana Rafała.
Zdecydowanie polecam. Jasny i przejrzysty panel zarządzania, szybki i bardzo dobry kontakt online, jeszcze szybsza pomoc oraz dobre ceny to plusy. Polecam, dla mnie to rewelacyjny hosting.

Elektrofix sp. z.o.o.

Andrzej Zdeb, Prezes Zarządu

www.elektrofix.pl

2020.09.07

ABIX Edukacja

Adam Jurkiewicz, Współwłaściciel

abixedukacja.eu

2019.11.07

Potrzebuję serwisu, który po prostu działa. 24/7 - tylko tyle i aż tyle. Na Smarthost działam już ponad rok, i nigdy nie było awarii, a wszelkie moje potrzeby załatwiałem w kwadrans z Help-deskiem. Od kilku miesięcy nawet do Help-desku się nie odzywam, bo nie mam potrzeby.
Polecam uslugi swiadczone na smarthost.pl. Poprzednio korzystalem z home.pl. Znaczna lepsza relacja ceny do jakosci i w dodatku mozna zawsze liczyc na pomoc administratorow uslugi hostingowej

Ryszard Choroszy

Ryszard Choroszy, Redaktor naczelny portal-mundurowy.pl

Portal-mundurowy.pl

2019.08.03

Ewa Siekielewska

Ewa Siekielewska, właściciel firmy

ewasiekielewska.smarthost.pl

2019.08.02

Jestem bardzo zadowolona. Prefesjonalna, w pełni zadowalajaca usługa. Polecam
Korzystam z usług smarthost.pl już drugi rok. Kiedy ktoś pyta mnie o polecenie hostingu, z całą odpowiedzialnością polecam tego dostawcę. Intuicyjny panel to dla mnie spore udogodnienie, a serwis IT działa w sposób perfekcyjny. Reakcja jest prawie natychmiastowa i zawsze kończy się rozwiązaniem moich oczekiwań.

Rafał Dworczak

Rafał Dworczak, właściciel

city4you.pl

2019.02.05

GR4 sp. z o.o.

Dawid Szczepaniec, Prezes Zarządu

www.cartello.pl

2018.12.28

Z pełną świadomością polecam usługi SmartHost. W swoim wieloletnim (prawie 20 lat) doświadczeniu w tworzeniu stron i sklepów www zetknąłem się z wieloma firmami świadczącymi usługi hostingowe. Jednak tylko w smarthost czuję, że im na prawdę na nas zależy i że wszystkie problemy jak dotąd rozwiązują od ręki (nawet na czacie).. Niech ktoś spróbuje to zrobić u największych graczy.. :) Mam nadzieję, że mimo wielkiego rozwoju jaki obserwuję, jakość usług i obsługi pozostanie niezmieniona. Czego sobie i SH życzę ;)
Super!

Refimex sp. z o.o.

Oleg Bondarenko, Prezes zarządu

www.refimex.pl

2018.12.28

Jan Skrzyniarz

Jan Skrzyniarz, technik elektronik

www.polbeerlabels.pl

2018.12.27

jak dotąd wszystko O.K!, strona działa bez zarzutu, pozdrawiam ekipę...
super!!! polecam wszystkim!!!

Aneta

Aneta, właściciel

malujemypoznan.com.pl

2018.12.27

Marcin

Marcin, Właściciel

abri-nieruchomosci.com

2018.12.27

Super hosting
Rewelacja! stabilnie i bez przerw. Polecam

Piotr Sławiński

Piotr Sławiński, webmaster

strona24.com

2018.12.27

Piotr Sławiński

Piotr Sławiński, admin

strony-pozycjonowanie.pl

2018.12.27

Super hosting, zdecydowanie polecam.
Krótko chciałbym dodać od siebie odnośnie naszej współpracy ze jestem zadowolony z usług sponsorowanych przez SmartHost.pl spełniają moje oczekiwania. Jesteście jedyną firmą z którą wiąże dłuższą współprace.Pierwszy raz się spotkałem z usługami na wysokim poziomie i od razu mówię ze zostaje z wami bo macie najlepsze usługi hostingowe z jakimi się spotkałem w sieci. Dziękuję :)

Damian Kucaj

Damian Kucaj, Webmaster

glfusion.pl

2018.12.16

Jolanta Lenart

Jolanta Lenart, Właściciel

jolanta-lenart.pl

2018.12.12

To jest mój 4 hosting i najlepszy. Sympatycznie, życzliwie i fachowo, nawet jeśli coś nie jest w zakresie usług można liczyć na wsparcie. Szybka reakcja w likwidowaniu problemu. Dziękuję!
Jaka może być lepsza opinia niż to, że przedłużyłem hosting na kolejny rok? ;-) Oto moje u Was serwisy: https://www.sztukapolska.com.pl https://www.portretpupila.pl https://www.masterofstainedglass.com i właśnie tworzony: https://www.azylanci.pl

Wojciech Misiaszek

Wojciech Misiaszek, Właściciel

www.sztukapolska.com.pl

2018.11.21

OSB Solutions

Osbert Mwijukye, Team Leader

mwijukyeosbert.com

2018.11.01

I highly commend and appreciate the team at Smarthost, One thing I will always remember is that they are very supportive, always Quick to help. All my issues are always fixed at no extra charge. God Bless you smart host, you have helped me and my clients a lot
Bardzo sprawne profesjonalne przygotowanie wszystkich potrzebnych do hostingu materiałów naszej strony www. oraz poczty e-mail. Wszystko jest bardzo dobrze zaprogramowane bez żadnych problemów obsługiwana jest nasza firma. Polecamy wszystkim współpracę z firmą Smarthost. Pozdrawiam

Z.P.H.U. Grofes

Zygmunt Grodzki, Kierownik techniczny

www.grofes.pl

2018.10.31

Ka-boom! Agencja Eventowa

Katarzyna Kicinska-Pajchrowska, Dyrektor

ka-boom.pl

2018.10.31

Super obsługa, świetny, szybki kontakt, profesjonalizm i dobre ceny.
Smarthost to najlepszy hosting na świecie! Stały i szybki kontakt z administratorami. Bezproblemowa, darmowa migracja z innego hostingu z możliwością uzgodnienia szczegółów. Intuicyjny interfejs z ogromnymi możliwościami (m.in. selektywne przywracanie z kopii zapasowych) Skanery wykrywające zagrożenia. Świetna jakość i kompetentna obsługa - pomocna w każdej sytuacji. Polecam!!!

Michał Zwoliński

Michał Zwoliński, Informatyk

kierowcasieszkoli.pl

2018.10.15

1 2 3 4 5 6 7 8 9