Poprosiliśmy naszych Klientów, żeby nieobowiązująco opisali, z czego szczególnie są zadowoleni w zakresie współpracy ze Smarthost.
Poniżej prezentujemy opinie naszych Klientów o hostingu Smarthost.pl

Zakręcone Chilli

Monika Pachel, Przedsiębiorca

zakreconechilli.pl

2020.09.14

Smarthost to moja pierwsza firma hostingowa. Jestem tu klientem od maja 2020 i jak do tej pory jestem bardzo zadowolona. Wszystko działa sprawnie i szybko. Panel abonenta jest prosty w obsłudze. Jeszcze nie miałam potrzeby kontaktować się w sprawie jakiejkolwiek pomocy ale wiem od innych użytkowników, że jest ona na wysokim poziomie. Jeśli chodzi o ceny, to przed decyzją porównywałam je z innymi hostingami i ten był dla mnie najbardziej przystępny. Ważne jest dla mnie to, że mam zapewniony certyfikat ssl, możliwość podpięcia nawet 5 domen, codzienny backup i wiele innych ważnych rzeczy zawierających się już w najniższym dostępnym abonamencie. Podoba mi się też darmowa opcja 14 dni na próbę (z której korzystałam), żeby móc sprawdzić czy będzie mi ten hosting odpowiadał. Na tę chwilę nawet nie myślę o zmianie hostingu i mam nadzieję, że tak pozostanie :)
Polecam firmę SmartHost. Kiedy stawiałem stronę na wordpressie i miałem pytania, a miałem ich wiele, to po prostu pisałem. Zawsze pomogli... Wysoki poziom obsługi. To solidna firma.

27H Sp. z o.o. Konsultanci biznesu

Piotr Walendowski, Prezes zarządu

consultingdlafirm.pl

2020.09.14

Składy Opałowe STOKŁOSA

Dawid, Kierownik działu handlowego

www.skladystoklosa.pl/

2020.09.14

Godny polecenia hosting na przyzwoitych warunkach. W razie potrzeby - służą pomocą, a warunki uczciwe w porównaniu z alternatywami dostępnymi na rynku. Dziękujemy i polecamy firmę smarthost jako dostawcę usług hostingowych.
Korzystamy z firmy Smarthost.pl od wielu lat. Widzimy, jak zmienia się Internet i jak ważny jest bezawaryjny, bezpieczny oraz szybki hosting. Szybkość ładowania się strony jest również kluczowa z punktu widzenia promocji w Google – dlatego wybór Smarthost.pl jest wyborem, który zdecydowanie polecamy.

Indexmedica sp. z o.o.

Jadwiga Szymeczko, Menadżer

www.indexmedica.com/

2020.09.14

KUGO Automotive

Jakub Szarek, właściciel

www.kugoautomotive.pl/

2020.09.14

Na stronę smarthost trafiłem przez internetowy ranking. 2 lata korzystałem z konkurencyjnego hostingu ale tylko do maili - chociaż w poprzedniej pracy było ich kilku i nigdzie dobrze. Schody zaczęły się gdy wreszcie mogłem skończyć e-sklep i zacząć wrzucać masowo ofertę - około 1500 produktów z jednego pliku. 6 ofert i strona zawieszała się nie wyświetlając błędu. Dokopałem się do źródła i niby baza wyrzucała problem. Pisałem z helpdeskiem tamtego hostingu i nic się nie dowiedziałem. Winą miał być mój plik który daje za dużo zapytań. Myślę sobie, może rzeczywiście wina pliku albo platformy, ale porozmawiałem z zaprzyjaźnionym informatykiem i rozwiązanie było według niego jedno - zmień dostawcę hostingu a później zobaczysz czy problem się powtórzy. I tak napisałem do obsługi smarthost - opcja chatu u innych nie zawsze działa a tu uzyskałem odpowiedź po minucie. Myślę, że pewnie miałem farta ale kolejne wiadomości przychodziły równie szybko. Obsługa do pewnego momentu była w stanie odpowiedzieć na pytania, na te bardzo szczegółowe zamiast odpowiedzi zaproponowano mi darmowy okres próbny. Myślę ok, sprawdzę, nic mnie to nie kosztuje oprócz chwili czasu. Wgrałem sklep bez konfiguracji i uruchomiłem import ofert, minęło kilka minut i cała oferta była w sklepie. Nie pozostało mi nic innego jak zdecydować się na ten hosting. Skorzystałem z darmowej migracji i sobie myślę - pewnie za późno wysłałem dane i prośbę o przeniesienie, a tu kolejna pozytywna niespodzianka - migracja mogła być przeprowadzona w ustalonych przeze mnie godzinach kolejnego dnia - ostatniego dnia działania starego hostingu. Naprawdę byłem zaskoczony poziomem obsługi. Teraz wszystko mi działa, nie mam problemów z wydajnością a przy kolejnych rozmowach obsługa nadal wykazuje się profesjonalizmem. Również przy przeniesieniu domeny zagranicznej - gdzie poprzedni usługodawca mimo wiedzy, że chce ją przenieść zablokował mi tę możliwość, smarthost bezzwłocznie mi pomógł. Będę polecać wszystkim zainteresowanym.
Polecam hosting w firmie Smarthost, błyskawiczne wsparcie i niezawodne usługi hostingowe oraz co ważne niezmienne ceny!

Kamil

Kamil, informatyk

glubczyn.pl

2020.09.14

K.O.N. Profes s.c.

Piotr Rytelewski, Właściciel

www.konprofes.pl/

2020.09.14

Z firmą smarthost współpracujemy już od kilku lat. Ze względu na rodzaj działalności, którą prowadzimy, właściwa obsługa hostingowa oraz wiarygodny partner w tym zakresie są dla nas priorytetem. Ważnymi są również ciągłość usługi oraz utrzymywanie strony i kont pocztowych na serwerach, które nie tylko dają wiele możliwości, ale też same w sobie są wysokiej jakości sprzętem. Wszystkie te składniki gwarantuje nam firma smarthost. Współpracując z tą firmą wiemy, że nie musimy obawiać się o właściwe utrzymanie zarówno naszych stron ale również kont poczty elektronicznej. Z całą pewności możemy polecić usługi firmy smatrhost.
Obsługa szybka i wzorowa, działanie strony bez zastrzeżeń. Korzystamy i polecamy!

Wydawnictwo SBM Sp. z o.o.

Adam Sapierzyński, Szef marketingu

www.wydawnictwosbm.pl/

2020.09.14

Tomasz Mikitin

Tomasz Mikitin, Właściciel

tomaszmikitin.pl/

2020.09.14

Początkowo trafiłem na stronę smarthost.pl, aby tylko poglądowo sprawdzić ofertę hostingu. Tak orientacyjnie. Po parudziesięciu minutach sprawdzania ofert największych hostingów okazała się, że tak orientacyjnie jest to najlepszy hosting. Świetna cena do jakości, obsługa klienta i działania strony na tym hostingu. Jestem bardzo zadowolony.
Firma godna polecenia, współpraca układa się bez żadnych problemów. Gorąco polecam.

Urząd Miejski w Pyskowicach

Janusz Rębisz, Kierownik Biura Informatyki

pyskowice.pl/

2020.09.14

Maciej Wawrzyniak

Maciej Wawrzyniak, CTO

www.baletnowysacz.pl/

2020.09.14

Kontakt i pomoc ze strony smarthost jest natychmiastowy. Nie mieliśmy jeszcze sytuacji, kiedy nie zareagowano na nasze pytania. Serwer również działa płynnie i bez problemów. Polecamy Smarthost
Z firma Smarthost związaliśmy swoje działania w sieci już kilka lat temu. Do dziś twierdzę, że to była najlepsza decyzja. Atutem Smarthost jest nie tylko dostosowanie się do stron opartych na Joomla, ale również pomoc techniczna i szybka i fachowa obsługa. Nie można pominąć zabezpieczeń.

Miejska Biblioteka Publiczna Konin

Paweł Szczepaniak, Inspektor Ochrony Danych

mbp.konin.pl/

2020.09.14

Emil

Emil, właściciel

www.leniwyemil.pl

2020.09.14

Płacę raz do roku i korzystam. Zapominam o jakichkolwiek technikaliach, problemach, zupełnie, jakby kwestia hostingu nie istniała, a to może oznaczać jedno: hosting jest na tyle dobry, że jest dla mnie totalnie 'przezroczysty' i nie wymaga żadnych działań z mojej strony. Jednym słowem spokój, niezawodność i poczucie stabilizacji.
Hostingów było u nas wiele lecz tu zatrzymaliśmy się na dłużej a może nawet na stałe, bardzo krótki czas reakcji na zgłaszane przez nas prośby o wsparcie, merytoryczne odpowiedzi i podpowiedzi, stabilne działanie hostingu, z całą pewnością polecam smarthost

PHU ASPOL

Piotr, E-commerce Manager

www.aspol.pl/

2020.09.13

Consulting SK

Wojciech Kazimierczuk, własciciel

hurtowniaspawarek.pl/

2020.09.13

Z firmą Smarthost Sp. z o.o. z Czstochowy współpracuje już ładnych kilka lat. Dla mnie to profesjonaliści w tej branży, a cenie ich za to że; - są dostępni codziennie nawet w weekendy od 8 do 24 godziny wiec kontakt rewelacyjny także telefoniczny - problemy rozwiązują od ręki w trybie on-line - podpowiadają jakie najlepsze rozwiązania zastosować w moim biznesie - dopasowują odpowiedni serwer by strona internetowa działała szybko i stabilnie - o wszystkim informują jeśli chodzi o zmiany to zawsze wychodzą na lepsze - dzięki sprawnej serwerowni i szybkich łączach w Smarthost moj biznes internetowy rozwinął się - zadowolony jestem także z darmowego w Smarthost certyfikatu SSL za który w innej firmie musiałem płacić Życzę sobie dalszej tak dobrej współpracy, a firmę Smarthost polecam w 100% godni zaufania. Wojciech Kazimierczuk właściciel www.HurtowniaSpawarek.pl
Firma godna polecenia! kompetentna i szczera jak zarówno bardzo pomocna, kontakt na 6 pomoc również. Pozdrawiam Artkon Garaże

ARTKON

Kapera Konrad, Właściciel

www.artkon-garaze.pl/

2020.09.13

Łukasz Kozieł

Łukasz Kozieł, właściciel

lukaszkoziel.com

2020.09.13

Smarthost, mistrzostwo samo w sobie!
Zdecydowanie polecam zarówno wsparcie techniczne jak i jakość usług oferowanych przez smarthost.pl. Przetestowałem hosting najpierw na stronie firmowej i jeszcze tego samego dnia przeniosłem kilka stron obsługiwanych klientów na rozwiązania smarthost. Łatwa obsługa, dostosowanie pod kątem wydajności, darmowe certyfikaty SSL to tylko wybrane elementy, które mnie przekonały.

ESTINET

Marcin Bober, właściciel

www.estinet.pl

2020.09.13

INFRA SKAN Michał Kaim

Michał Kaim, Właściciel

www.infraskan.pl/

2020.09.13

Wszystko czego potrzebuje dla sprawnej obsługi mojej strony. Szybki transfer, dobra cena i rzetelna obsługa. Polecam
Przyszedłem do Smarthost zniechęcony stale rosnącą, aż do absurdalnej kwoty ceną za utrzymanie prostego CMS u jednego z wiodących krajowych hostingodawców. Doskonały kontakt i życzliwość serwisu Smarthost w przeniesieniu całego serwisu pod ich opiekę jeszcze nie zwiastowało tego, co się wydarzyło później. Okazało się, że mój serwis był najeżony wirusami, jak sernik mojej babci rodzynkami... o czym wiodący hosting w Polsce jakoś przegapił mnie poinformować. Drobny szczegół. Po uszczelnieniu i wyleczeniu serwisu, strona śmiga jak marzenie, a ja zespołowi Smarthost chciałbym laurki takie, jak niniejsza wystawiać codziennie ;)

Sebastian Margalski

Sebastian Margalski, właściciel

margalski.pl/

2020.09.13

1 2 3 4 5 6 7 8 9