Poprosiliśmy naszych Klientów, żeby nieobowiązująco opisali, z czego szczególnie są zadowoleni w zakresie współpracy ze Smarthost.
Poniżej prezentujemy opinie naszych Klientów o hostingu Smarthost.pl

Octamedia

Maciej Cherubin, Właściciel

octamedia.pl/

2020.11.14

Smarthost to solidna firma, z której usług korzystam od początku istnienia mojej działalności — jeszcze ani razu się nie zawiodłem. W mojej pracy miałem okazję pracować z wieloma firmami od hostingów i różnie to bywało. Przede wszystkim doceniam jakość supportu, który jest na najwyższym poziomie. Czas odpowiedzi to dosłownie minuty. Pomagają też w sprawach, które teoretycznie nie są po stronie hostingu. Zawsze polecamy ten hosting naszym klientom.
Jestem bardzo mile zaskoczony jakością usług.Polecam wszystkim.

Marek Klimczyk

Marek Klimczyk, właściciel

www.bioterapiaklimczyk.pl

2020.11.09

Elżbieta Sokołowska Elius Art

Elżbieta Sokołowska, artysta ceramik

arteliu.pl

2020.11.05

Przeniosłam się na hosting w smarthost.pl i jest to moja najlepsza decyzja. Wszystko działa tak jak należy. Po dodaniu domeny nie musiałam się martwić o certyfikat SSL, został utworzony automatycznie. Poza tym, brak jest ukrytych kosztów, a ceny rejestracji domeny są o wiele niższe niż u poprzedników. Kontakt rewelacyjny, błyskawicznie dostaję rzetelne odpowiedzi na zadane pytania. W końcu czuję, że mogę zaufać profesjonalistom i spokojnie zająć się sprzedażą internetową. Polecam !
Bardzo przystępna cena hostingu w porównaniu z konkurencją i co ważne bezpłatna migracja z innych serwisów. Szybka pomoc na czacie w razie jakichś problemów. Jak dotąd ja jestem zadowolony.

Tomasz Zygadło

Tomasz Zygadło, Szef

www.gondolawroclaw. pl

2020.11.04

Szkoła Podstawowa w Przewozie

Wioletta Sosnowska, Dyrektor

www.spprzewoz.edu.pl

2020.10.28

Usługi hostingowe na smarthost są na bardzo wysokim poziomie. Firma naprawdę dba o klienta. Polecam szkołom, które oczekują wysokiej jakości usług za przystępną cenę.
Moja ocena dla usług oferowanych przez "SmartHost.pl" jest najwyższa z możliwych. Pomijając kwestię co do rozwiązań i usług jakie oferują, dla nas bardzo ważna jest wsparcie, na które możemy liczyć zawsze o każdej praktycznie porze. Gorąco polecam, zarówno osobom prywatnym szukającym dobrego hostingu, jak i agencjom.

Graffstudio

Jarosław Żegleń, Creative Director

graffstudio.com

2020.10.24

TRAMP WIESŁAW MALUCHNIK

WIESŁAW MALUCHNIK, właściciel

trampsport.pl

2020.10.24

Smarthost na tle konkurencji ma lepszą pomoc techniczna, która dostępna jest do 24. Możliwość rozmowy z kompetentną osobą . Nie muszę czekać na kontakt pół godziny ani czekać 24 godziny na odpowiedz mailową. Po drugiej stronie są ludzie którzy szybko starają się szybko rozwiązać problem.
Dwa razy połączyłem się z konsultacją on-line, która skutecznie i cierpliwie (za każdym razem ponad godzinna konsultacja step by step - nie jestem informatykiem) rozwiązała mój problem. To duży plus tego hostingu, który zresztą przebiega już od kilku lat bez żadnych zakłóceń.

Wydawnictwo Kojot i kruk

Krzysztof Janczukowicz, właściciel firmy

kojotikruk.pl/

2020.10.17

Solmedia

Andrzej Bolewski, web developer

www.solmedia.pl

2020.10.15

Uważam Smarthost za najlepszy hosting w Polsce. Lista zalet jest bardzo długa. Najważniejsze jest świetne i błyskawiczne wsparcie klienta, odpowiedź przychodzi już po paru minutach. Po drugie, serwery posiadają wspaniały cPanel, który pozwala wszystko łatwo samodzielnie ustawić: dodać domenę, ustawić PHP, wygenerować darmowy SSL. Po trzecie, serwery są szybkie i bezawaryjne. I wreszcie dobra polityka cenowa: nie ma podstępnych podwyżek cen jak w innych firmach. Przeniosłem tu już ok. 100 stron i wszyscy moi klienci śpią spokojnie. Ja też.
Atrakcyjna oferta cenowa. Zero problemów z serwerami. Jak dla mnie to strzał w 10.

Angelika Brzezinska

Angelika Brzezinska, Angelika Brzezinska

angelikabrzezinska.pl/

2020.10.14

ELfamma

Elżbieta Elfama, Właściciel

elfamma.pl

2020.10.08

Trafiłam do firmy Smarthost z polecenia i uważam, że nie mogłam wybrać lepiej. Zajmuję się rękodziełem, tak więc sprawy artystyczne po prostu "czuję". Znacznie gorzej u mnie ze sprawami technicznymi ;) Od początku byłam zaskoczona szybkością działania i podejściem do klienta. Rewelacyjny support, a osoby pracujące w Smarthost niezawodne, bardzo pomocne, niesłychanie cierpliwe i nastawione na rozwiązanie problemu klienta. Mogę dodać już tylko jedno - super, że jesteście :)
Trafilam do smarthost z polecenia i ani przez sekunde nie zalowalam swojej decyzji o przejsciu. Jako osoba nie znajaca sie zupelnie na 'tych komputerowych sprawach' zawsze czuje sie zaopiekowana i jesli, z braku umiejetnosci, mam problem techniczny smarthost szybko i w przyjemnej atmosferze go rozwiazuje. Polecam goraco.

Katarzyna

Katarzyna, wlasciciel firmy

floralflames.co.uk

2020.10.08

Bontech

Ewa Galant, Właściciel

bontech.com.pl

2020.10.04

Po dwóch latach współpracy przede wszystkim czuję się bezpiecznie. Natychmiastowa reakcja na monity hakerskie!!! Ogólnie jestem bardzo zadowolona.
Polecam hosting smarthost! Nie jestem zaawansowanym użytkownikiem a nie miałem żadnych problemów z uruchomieniem swojej pierwszej strony internetowej. Support działa błyskawicznie i o każdej porze.

Ciepliki Aneta Macko

Marcin Macko, Administrator

ciepliki.pl

2020.10.03

Home Forest

Agnieszka Czubak, CEO

homeforestgranada.com

2020.10.03

Na Smarthosta trafiłam poprzez rekomendację osoby, która od wielu lat ma tam kilka domen - co było dla mnie najbardziej wiarygodną opinią. W lipcu przeniosłam tam domenę oraz wykupiłam hosting, a potem... utknęłam! Nie miałam zielonego pojęcia jak się tym wszystkim zająć, dlaczego nie mam certyfikatu SSL, gdzie jest jeden kluczowy plik.... Na szczęście chłopaki z czatu zawsze odpowiadali na moje pytania szybko, uprzejmie i kompetentnie i koniec końców, mam działającą stronę i podpięty certyfikat! Polecam ich z czystym sercem!
Przenieśliśmy się do Smarthost na początku 2020r, po wielu latach w innej firmie i przyznaję szczerze, że nie żałujemy. Przenosiny przebiegły bardzo sprawnie. Kilka razy korzystaliśmy z pomocy za pośrednictwem chatu i zawsze odbywało się to bardzo sprawnie i skutecznie. Jeżeli jakość usług się nie pogorszy, to na pewno będziemy stopniowo poszerzać naszą współpracę. POLECAM !!!

bdb

Darek Padewski, właściciel

jakzapamietac.pl

2020.10.02

Łukasz Jędrasiak

Łukasz Jędrasiak, Specjalista ds. marketingu

www.jedrasiak.eu

2020.10.01

Przeszedłem do Smarthost z Siteground i Fastcomet. Parametry sprzętowe bardzo zbliżone. Cyfry na fakturze też niemal takie same, ale w przeciwieństwie do zagranicznych hostingów, wyrażone w PLNach, a nie dolarach. Ostateczna decyzja zapadła, gdy w piątek o godz. 22.00 mogłem porozmawiać na czacie z gościem (po polsku!), który wiedział co to .htaccess i TTL.
Z przyjemnością polecamy usługi hostingowe firmy Smarthost. Serwery działają bezproblemowo, obsługa klienta na najwyższym poziomie. Odpowiedzi pomocy technicznej są szybkie i na temat. Mamy konta na wielu hostingach i na pewno Smarthost jest jednym z najlepszych.

Artur Wąsowicz

Artur Wąsowicz, Specjalista SEO

www.sklepyzbutami.org

2020.09.30

Precision Services Group Sp.z o.o.

Monika Bałacińska, Członek Zarządu

dry-home.pl

2020.09.29

Na poprzednim hostingu mieliśmy spore problemy przy działaniu serwisu www. Strona często była niedostępna. Otrzymaliśmy polecenie na usługi hostingowe w Smarthost. Teraz stan można określić jako idealny wręcz wzorcowy. Aktualnie strona www bardzo szybko się ładuje i jest cały czas online. Polecam rozwiązania smarthost litespeed. PSGroup - Dty-Home.pl
Absolutnie najlepiej obsługiwany support w Polsce. Żadnych awarii. zespół fachowców. Niezależny, szybki hosting. Polecam. Korzystam od lat.

UNUM

Bartosz Sałach, Webmaster

unum.net.pl

2020.09.24

1 2 3 4 5 6 7 8 9