Od dnia 23. września 2019 zapraszamy do zamawiania usług na naszej nowej stronie:
https://new.smarthost.pl

Parafrazując jednego z Prezydentów utworzyliśmy nowy rodzaj pakietów - "performance first" - czyli najwyższa możliwa wydajność. Oczywiście utworzenie pakietów to jedynie czubek góry lodowej", bo pakiety to coś, co widać. Głównie chodzi o to czego nie widać - czyli uruchomienie nowych serwerów, testy wydajności zarówno sprzętu jak i oprogramowania. Dość powiedzieć, że specjalnie dla celów tej oferty wymienialiśmy kartę do sprzętowej budowy RAID, bo ta, która była w serwerze wydawała nam się zbyt mało wydajna. Oczywiście całość zbutowana jest na wieloprocesorowej maszynie z procesorami sixcore. I oczywiście całość jest wyłącznie na szybkich dyskach SSD.

Oczywiście jak wydajność to również http/2, różnego rodzaju gotowe systemy cache (opcache, memcached itd). 

Sprzęt i programowanie to jedno, a drugie to parametry dla Klienta - bazując na naszych doświadczeniach, wiemy co "podkręcić", bo klient to wykorzysta: dużo pamięci RAM (dajemy 1 GB!), dużo procesora (dajemy dostęp do jednego pełnego rdzenia!), dużo odczytów z dysku (dajemy I/O nawet 15 000KB/s!). 

Efekty stosowania hostingu premium-ssd: nasze testy pokazały, że TTFB (time to first byte) po http może oscylować nieco ponad 200ms a TTFB po https koło 500ms. 

Oczywiście oprócz wydajności zachowujemy wszystkie elementy tego, co mamy dobre: bezpłatne certyfikaty SSL, system antyexploitowy itp ...

Oddajemy Państwu pakiety najwyżej jakości - reszta, czyli jak zostaną wykorzystane leży po stronie naszych Klientów. Zapraszamy.

nowe-zabezpieczenie-anty-exploitowe-301.jpg

Przydatne informacje

Serwery dns:

dns.smarthost.pl (91.211.220.10)
dns2.smarthost.pl (193.93.88.10)
dns3.smarthost.pl (94.23.189.130)


Serwer pocztowy:

Serwerem pocztowym dla konta jest nazwa domeny głównej lub dowolnej z domen podpiętych do konta hostingowego.

Adres serwera poczty wychodzącej i przychodzącej
z zainstalowanym certyfikatem SSL: nazwakonta.smarthost.pl


Czytanie poczty przez www:
domena-klienta.pl/webmail
lub
nazwakonta.smarthost.pl/webmail

domena-klienta.pl - adres Państwa adres strony internetowej (domeny)
nazwakonta - login do Państwa konta hostingowego


pomoc techniczna 24h: helpdesk.smarthost.pl

Jakość techniczna

Nasza własna serwerownia, zlokalizowana w Polsce podłączona jest do internetu wieloma niezależnymi łączami wysokiej niezawodności połączonymi protokołem BGP.

ikonka-smarthost_wiele_lacz.jpg

Automatyka obsługi

Wszystkie usługi na naszych serwerach działają w pełni automatycznie: zakładanie serwerów wirtualnych i rejestracja domen mogą być opłacone online - dostępne są dla Klientów natychmiast po rejestracji.

box_4.jpg

box_5.jpg

Sprawdzone rozwiązania

Nasze usługi hostingowe oparte są o sprawdzone oprogramowanie najwyższej jakości: panel zarządzania usługami cPanel v.11 w polskiej wersji językowej oraz system o wyjątkowej stabilności CloudLinux z technologią LVE.

box_7.jpg

Ludzie

Za każdą technologią stoją ludzie. Nasi administratorzy oraz programiści stale czuwają nad sprawnością Państwa usług. Nasza firma dysponuje odpowiednim potencjałem osobowym, żeby spełniać Państwa oczekiwania.

Nasza oferta

Usługi hostingowe, dopasowane do potrzeb i wymagań klientów biznesowych:

Szybki kontakt

Smarthost sp. z o.o.

ul. Partyzantów 1
42-217 Częstochowa

tel. 34 390 66 66

hosting@smarthost.pl

Mini statystyka

Wykres aktualnej przepustowości hostingu

smarthost hosting