Smarthost to dobre miejsce dla blogów turystycznych

Pandemia się kiedyś skończy. A wszyscy jesteśmy spragnieni wyjazdów – bliskich i dalekich. Jednym z bardzo cenionych źródeł, z których korzystamy przed wyjazdem w nowe miejsce są blogi turystyczne.

Blog najlepiej prowadzić na najpopularniejszym oprogramowaniu blogowym, czyli WordPressie. I faktycznie większość takich blogów działa w oparciu o WordPress. A ponieważ my (Smarthost.pl) lubimy WordPressa i wspieramy, to naturalnym miejscem na blogi turystyczne są nasze serwery.

Okazuje się, że wiele blogów turystycznych faktycznie znajduje się na naszych serwerach. Te blogi trafiły do nas w sposób całkowicie naturalny – to Klienci wybrali naszą platformę hostingową.

Poniżej prezentujemy wybrane blogi, które korzystają z naszych serwerów. Masz blog? Skorzystaj z naszych usług: warto być w dobrym towarzystwie!

Poniżej prezentujemy wybrane blogi, które korzystają z naszych serwerów. Masz blog? Skorzystaj z naszych usług: warto być w dobrym towarzystwie!

www.balkanyrudej.pl
… zostałam copywriterką, freelancerką i autorką przewodników po Półwyspie Bałkańskim …

www.crolove.pl
Nie trzeba zobaczyć całego świata, by znaleźć dla siebie ten jeden wymarzony kąt. My mamy swoją Chorwację, koniec, kropka!

www.michalinanamajorce.pl
Mam na imię Michalina i na Majorce mieszkam na stałe od 2014 roku. Jestem licencjonowanym przewodnikiem, organizuję wycieczki oraz pokazuję piękną Majorkę turystom. 

www.wieczniewolni.pl
Zamierzamy opuścić nasz drugi dom, którym od czterech lat jest Szkocja i ruszyć…. (na razie to tajemnica)

forum.zanzibarimy.pl
Polskie forum o wakacjach na Zanzibarze

www.sycyliada.pl
Chcę zainspirować chociaż jedną osobę, żeby na turystyczne destynacje popatrzyła z innej perspektywy, pod innym kątem niż pozostali. Będzie o wszystkim tym, co warto zobaczyć na  Sycylii, trochę z innej perspektywy.

www.albumzpodrozy.pl
Pierwsza wielka wyprawa? Samotna i w tajemnicy przed wszystkimi – Syberia koleją. Dotarł do Chabarowska, lecz były to czasy innej Rosji niż dziś. 

www.lubelskierowerem.pl
Chcemy pokazać wam, że warto udać się w podróż po Lubelszczyźnie i zobaczyć wszystkie jej walory.

www.mynaszlaku.pl
Odwiedzisz razem z nami wszystkie najważniejsze pasma górskie w Polsce, zawitasz na Pogórza i spędzisz poranek, delektując się przepięknym wschodem słońca na Babiej Górze.

Latest posts by Wojciech Babicz (see all)