Smarthost to dobre miejsce dla blogów turystycznych

Pandemia się kiedyś skończy. A wszyscy jesteśmy spragnieni wyjazdów – bliskich i dalekich. Jednym z bardzo cenionych źródeł, z których korzystamy przed wyjazdem w nowe miejsce są blogi turystyczne.

Blog najlepiej prowadzić na najpopularniejszym oprogramowaniu blogowym, czyli WordPressie. I faktycznie większość takich blogów działa w oparciu o WordPress. A ponieważ my (Smarthost.pl) lubimy WordPressa i wspieramy, to naturalnym miejscem na blogi turystyczne są nasze serwery.

Okazuje się, że wiele blogów turystycznych faktycznie znajduje się na naszych serwerach. Te blogi trafiły do nas w sposób całkowicie naturalny – to Klienci wybrali naszą platformę hostingową.

Poniżej prezentujemy wybrane blogi, które korzystają z naszych serwerów. Masz blog? Skorzystaj z naszych usług: warto być w dobrym towarzystwie!

blog turystyczny balkanyrudej.pl na smarthost.pl

www.balkanyrudej.pl
… zostałam copywriterką, freelancerką i autorką przewodników po Półwyspie Bałkańskim …

blog turystyczny Crolove.pl na smarthost.pl

www.crolove.pl
Nie trzeba zobaczyć całego świata, by znaleźć dla siebie ten jeden wymarzony kąt. My mamy swoją Chorwację, koniec, kropka!

blog turystyczny mchalinanamajorce.pl na smarthost.pl

www.michalinanamajorce.pl
Mam na imię Michalina i na Majorce mieszkam na stałe od 2014 roku. Jestem licencjonowanym przewodnikiem, organizuję wycieczki oraz pokazuję piękną Majorkę turystom. 

blog turystyczny wieczniewolni.pl na smarthost.pl

www.wieczniewolni.pl
Zamierzamy opuścić nasz drugi dom, którym od czterech lat jest Szkocja i ruszyć…. (na razie to tajemnica)

forum turystyczne zanzibarimy.pl na smarthost.pl

forum.zanzibarimy.pl
Polskie forum o wakacjach na Zanzibarze

blog turystyczny sycyliada.pl na smarthost.pl

www.sycyliada.pl
Chcę zainspirować chociaż jedną osobę, żeby na turystyczne destynacje popatrzyła z innej perspektywy, pod innym kątem niż pozostali. Będzie o wszystkim tym, co warto zobaczyć na  Sycylii, trochę z innej perspektywy.

blog turystyczny albumzpodrozy.pl na smarthost.pl

www.albumzpodrozy.pl
Pierwsza wielka wyprawa? Samotna i w tajemnicy przed wszystkimi – Syberia koleją. Dotarł do Chabarowska, lecz były to czasy innej Rosji niż dziś. 

blog turystyczny lubelskierowerem.pl na smarthost.pl

www.lubelskierowerem.pl
Chcemy pokazać wam, że warto udać się w podróż po Lubelszczyźnie i zobaczyć wszystkie jej walory.

blog turystyczny mynaszlaku.pl na smarthost.pl

www.mynaszlaku.pl
Odwiedzisz razem z nami wszystkie najważniejsze pasma górskie w Polsce, zawitasz na Pogórza i spędzisz poranek, delektując się przepięknym wschodem słońca na Babiej Górze.

Prowadzisz blog turystyczny?

Zapraszamy do nas: wybierz dowolny z pakietów hostingowych (w cenie od 99 zl netto rocznie), a my przeniesiemy Twoją stronę do nas całkowicie bezpłatnie.

A pierwszy rok hostingu dostaniesz u nas taniej o 20% – to specjalna oferta dla blogerów, podczas zamawiania usług podaj kod: blogturystyczny

Dlaczego warto wybrać hosting smarthost.pl ?

Jesteśmy polską firmą znajdującą się w pierwszej 20-tce polskich firm hostingowych.

Mamy własną serwerownię, nie wynajmujemy serwerów za granicą w obcych serwerowniach. Ma znaczenie m.in. dla celów spełniania warunków RODO.

Każdy nasz pakiet hostingowy ma wysokie parametry wydajnościowe – wszystkie pakiety hostingowe są w całości na szybkich dyskach SSD oraz mają przypisane duże zasoby procesora i pamięci RAM – jak to się przekłada na liczbę odwiedzin pisał jeden z naszych Klientów na blogu.

Jedną z naszych największych zalet jest bardzo dobre wsparcie naszych administratorów – można z nami porozmawiać na chat codziennie (również w niedziele i święta) 8:00-24:00. Odbieramy chat zawsze w kilka sekund (!)

Smarthost.pl to szybki polski hosting, ze znakomitym wsparciem i bezpłatnym przeniesieniem Twojego bloga do nas.

W razie potrzeby doradzimy w zakresie wyboru pakietu – napisz do nas na chat na stronie www.smarthost.pl (jesteśmy do dyspozycji codziennie).

Warto być w dobrym towarzystwie. Zapraszamy.

Udostępnij ten artykuł na Facebooku: