Jak wyłączyć komunikaty przychodzące po aktualizacji cPanel 56?

Masz wrażenie, że w ciągu ostatniego tygodnia na twojej skrzynce pocztowej pojawiła się spora ilość komunikatów z cPanel? Spokojnie, nikt nie przejął twojej strony. Wszystko działa poprawnie z jedną drobną różnicą – informacje o każdej drobnej zmianie dostajesz na maila.

Niedawno pisaliśmy o sporych poprawkach związanych z aktualizacją cPanel & WHM do wersji 54. Obecnie znajdujemy się na etapie wersji 56. Byłaby jedną z wielu, która interesuje tylko administratorów, gdyby nie dość widoczna zmiana pod postacią przychodzących na maila komunikatów o modyfikacjach w cPanel.
W swoich założeniach opcja dość pomocna, pod warunkiem, że skonfigurujemy ją sami. Naprawdę nie musimy dostawać informacji o każdej edycji, ponieważ część z nich jest na tyle nieznacząca, że nie potrzebujemy do tego osobnego maila.

Jakie komunikaty przychodzą po aktualizacji cPanel 56?

Wszystkie poniższe opcje z automatu mamy zaznaczone.

Jak wyłączyć komunikaty przychodzące po aktualizacji cPanel 56?

Jeśli chcemy zmienić nasze preferencje powiadomień, wystarczy odznaczyć stosowną opcję w „Informacje kontaktowe„. Najczęściej odznaczaną opcją (w zależności od potrzeb użytkownika) jest „Send login notifications, even when […]„.

Zakładkę odnajdziemy w menu naszego cPanel:

W Smarthost.pl na części serwerów cPanel został już zaktualizowany do wersji 56.

Aleksandra

Dodaj komentarz