hosting apache http/2HTTP1.x jest protokołem, który został stworzony ponad 25 lat temu i choć przestarzały to wciąż jest powszechnie wykorzystywany w internecie. Niemniej jednak obecne strony internetowe całkowicie się różnią od tych znanych z lat 90. ubiegłego wieku. Obecne witryny składają się w większości z grafik, stylów css oraz skryptów js, a treść właściwa stanowi tylko niewielki ułamek serwowanej zawartości. Każde załadowanie strony www do przeglądarki jest aktualnie wieloma połączeniami z serwerem, z których każde pobiera osobne treści, które ostatecznie składają się na stronę internetową. Aby dopasować się do zmian, powstała nowa wersja popularnego protokołu HTTP oznaczona jako HTTP/2.

Zalety stosowania protokołu http/2

Przedstawiamy kilka krótkich informacji na temat zalet nowego protokołu nad starym.

  • HTTP/2 przekształca zapytania do formy binarnej co sprawia, że przesył jak i przetwarzanie danych jest szybsze, bardziej efektywne oraz generuje mniej błędów niż przy użyciu formatu tekstowego,
  • HTTP/2 pozwala na transfer wielu plików i zapytań w tym samym czasie w odróżnieniu do HTTP1.x, który akceptuje tylko jedno żądanie/połączenie w danym momencie,
  • HTTP/2 używa tylko jednego połączenia do przesyłania żądań i plików co pozwala uniknąć "ciężkich" operacji jakimi są ustanawiane połączenia,
  • HTTP/2 posiada wbudowaną kompresję nagłówków, która jest kolejnym sposobem na usprawnienie odnajdywania zasobów z jednego lub kilku serwerów www,
  • HTTP/2 pozwala serwerowi na aktywne wysyłanie wymaganych treści zamiast oczekiwać na prośbę przeglądarki o ich udostępnienie.

Powyższe zmiany mają na celu poprawienie jednego bardzo istotnego parametru – szybkości odpowiedzi serwera. Szybkość odpowiedzi serwera przekłada się bezpośrednio na czas wczytywania stron www na komputerach użytkowników końcowych.

Na wszystkich naszych serwerach włączony został protokół http/2

załóż konto testowe i sprawdź http/2

nowe-zabezpieczenie-anty-exploitowe-301.jpg

Przydatne informacje

Serwery dns:

dns.smarthost.pl (91.211.220.10)
dns2.smarthost.pl (193.93.88.10)
dns3.smarthost.pl (94.23.189.130)


Serwer pocztowy:

Serwerem pocztowym dla konta jest nazwa domeny głównej lub dowolnej z domen podpiętych do konta hostingowego.

Adres serwera poczty wychodzącej i przychodzącej
z zainstalowanym certyfikatem SSL: nazwakonta.smarthost.pl


Czytanie poczty przez www:
domena-klienta.pl/webmail
lub
nazwakonta.smarthost.pl/webmail

domena-klienta.pl - adres Państwa adres strony internetowej (domeny)
nazwakonta - login do Państwa konta hostingowego


pomoc techniczna 24h: helpdesk.smarthost.pl

Jakość techniczna

Nasza własna serwerownia, zlokalizowana w Polsce podłączona jest do internetu wieloma niezależnymi łączami wysokiej niezawodności połączonymi protokołem BGP.

ikonka-smarthost_wiele_lacz.jpg

Automatyka obsługi

Wszystkie usługi na naszych serwerach działają w pełni automatycznie: zakładanie serwerów wirtualnych i rejestracja domen mogą być opłacone online - dostępne są dla Klientów natychmiast po rejestracji.

box_4.jpg

box_5.jpg

Sprawdzone rozwiązania

Nasze usługi hostingowe oparte są o sprawdzone oprogramowanie najwyższej jakości: panel zarządzania usługami cPanel v.11 w polskiej wersji językowej oraz system o wyjątkowej stabilności CloudLinux z technologią LVE.

box_7.jpg

Ludzie

Za każdą technologią stoją ludzie. Nasi administratorzy oraz programiści stale czuwają nad sprawnością Państwa usług. Nasza firma dysponuje odpowiednim potencjałem osobowym, żeby spełniać Państwa oczekiwania.

Nasza oferta

Usługi hostingowe, dopasowane do potrzeb i wymagań klientów biznesowych:

Szybki kontakt

Smarthost sp. z o.o.

ul. Partyzantów 1
42-217 Częstochowa

tel. 34 390 66 66

hosting@smarthost.pl

Mini statystyka

Wykres aktualnej przepustowości hostingu

smarthost hosting